Eseménynaptár

 

< 2020 >
Március
H.
K.
Sze.
Cs.
P.
Szo.
V.
február
február
február
február
február
február
1
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    00:00 -23:00
    2020.03.01

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva

  • Sakk CSB

    Sakk CSB

    09:00 -16:00
    2020.03.01

    Sakk CSB

    felelős: Bernei András                                         09:00-16:00                Fittness terem fsz 019

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:00
    2020.03.01

              TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)10:00-14:00           Manninger terem IIem 209

              Tanárok: Erdélyi Szilárd   kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                             Borkai Anita Juhász Zsófi

  • „Csak a Nőkön nem fog az idő” Törekvés Dalkör előadása

    „Csak a Nőkön nem fog az idő” Törekvés Dalkör előadása

    12:00 -18:00
    2020.03.01

              „Csak a Nőkön nem fog az idő” Törekvés Dalkör előadása    12:00-18:00                 Színházterem I-II Iem 121

              rendezi: Kemény Ági

  • TMK Színpad próba

    TMK Színpad próba

    15:00 -17:30
    2020.03.01

    TMK Színpad próba

    vezeti: Soltész Ica                              15:00-17:30                Szabadidő klub fsz 021 

  • Több esemény
    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 
      00:00 -23:00
      2020.03.01

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva

    • Sakk CSB
      Sakk CSB
      09:00 -16:00
      2020.03.01

      Sakk CSB

      felelős: Bernei András                                         09:00-16:00                Fittness terem fsz 019

    • TÖRI- Goldance versenytánc
      TÖRI- Goldance versenytánc
      10:00 -14:00
      2020.03.01

                TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)10:00-14:00           Manninger terem IIem 209

                Tanárok: Erdélyi Szilárd   kb. 10-12fő

                                  Inotai Csaba

                               Borkai Anita Juhász Zsófi

    • „Csak a Nőkön nem fog az idő” Törekvés Dalkör előadása
      „Csak a Nőkön nem fog az idő” Törekvés Dalkör előadása
      12:00 -18:00
      2020.03.01

                „Csak a Nőkön nem fog az idő” Törekvés Dalkör előadása    12:00-18:00                 Színházterem I-II Iem 121

                rendezi: Kemény Ági

    • TMK Színpad próba
      TMK Színpad próba
      15:00 -17:30
      2020.03.01

      TMK Színpad próba

      vezeti: Soltész Ica                              15:00-17:30                Szabadidő klub fsz 021 

2
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    10:00 -13:00
    2020.03.02

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            10:00-13:00                Könyvtár olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -21:50
    2020.03.02

    TÖRI-Goldance-versenytánc            

    Szabadedzés                           10:00-17:30  Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

    Közös óra                                                                                          17:31-19:45 Színházterem I-II.+124 Iem Kínai121

                Tanárok: Erdélyi Szilárd kb. 10-12fő                                   19:46-21:50  Színházterem I-II.+Galéria I.em.121

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita, Juhász Zsófi

    Szabadedzés Egyéni órák

  • Egészségügyi masszázs

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2020.03.02

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

  • Kézműves foglalkozás

    Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2020.03.02

    Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                Galéria I. em  

  • Cseperedők táncedzés

    Cseperedők táncedzés

    17:30 -18:30
    2020.03.02

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                                 17:30-18:30                Színpad 121

  • Apróságok néptánc edzés

    Apróságok néptánc edzés

    17:30 -18:15
    2020.03.02

    Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                           17:30-18:15                Színpad 121

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 

    18:00 -21:15
    2020.03.02

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fittness terem fsz 019

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Suttyók táncedzés

    Suttyók táncedzés

    18:16 -19:44
    2020.03.02

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:16-19:44                Színpad 121

  • Felnőtt néptánc edzés

    Felnőtt néptánc edzés

    18:30 -21:00
    2020.03.02

    Felnőtt néptánc edzés, vezeti: Husvét Dániel                                   18:30-21:00                Manninger terem II.em 209

  • Kamara csoport

    Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2020.03.02

    Kamara csoport, vezeti: Husvét Dániel                                            21:00-22:00                Manninger terem II.em 209     

  • Több esemény
    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 
      10:00 -13:00
      2020.03.02

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            10:00-13:00                Könyvtár olvasó fsz 014

      Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

    • TÖRI-Goldance-versenytánc
      TÖRI-Goldance-versenytánc
      10:00 -21:50
      2020.03.02

      TÖRI-Goldance-versenytánc            

      Szabadedzés                           10:00-17:30  Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

      Közös óra                                                                                          17:31-19:45 Színházterem I-II.+124 Iem Kínai121

                  Tanárok: Erdélyi Szilárd kb. 10-12fő                                   19:46-21:50  Színházterem I-II.+Galéria I.em.121

                                  Inotai Csaba

                                  Borkai Anita, Juhász Zsófi

      Szabadedzés Egyéni órák

    • Egészségügyi masszázs
      Egészségügyi masszázs
      13:00 -19:00
      2020.03.02

      Egészségügyi masszázs

                  (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

    • Kézműves foglalkozás
      Kézműves foglalkozás
      17:00 -18:00
      2020.03.02

      Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                Galéria I. em  

    • Cseperedők táncedzés
      Cseperedők táncedzés
      17:30 -18:30
      2020.03.02

      Cseperedők táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                                 17:30-18:30                Színpad 121

    • Apróságok néptánc edzés
      Apróságok néptánc edzés
      17:30 -18:15
      2020.03.02

      Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                           17:30-18:15                Színpad 121

    • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 
      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 
      18:00 -21:15
      2020.03.02

      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fittness terem fsz 019

                 vezető: Bicskei Kiss László

    • Suttyók táncedzés
      Suttyók táncedzés
      18:16 -19:44
      2020.03.02

      Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:16-19:44                Színpad 121

    • Felnőtt néptánc edzés
      Felnőtt néptánc edzés
      18:30 -21:00
      2020.03.02

      Felnőtt néptánc edzés, vezeti: Husvét Dániel                                   18:30-21:00                Manninger terem II.em 209

    • Kamara csoport
      Kamara csoport
      21:00 -22:00
      2020.03.02

      Kamara csoport, vezeti: Husvét Dániel                                            21:00-22:00                Manninger terem II.em 209     

3
  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    TÖRI─Goldance-versenytánc

    09:00 -21:30
    2020.03.03

    TÖRI─Goldance-versenytánc (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)     09:00-17:00    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

                Tanárok: Erdélyi Szilárd kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita Juhász Zsófi

    Latin közös óra                                                                                18:00-19:30    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

    Vezetett edzés                                                                                   19:30-21:30    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

    Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00  Színházterem I-II.+Galéria  I. em.121

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi tanárok) kb. 10-16fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    13:00 -18:00
    2020.03.03

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00:18:00                Könyvtár olvasó fsz 014

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • Egészségügyi masszázs

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2020.03.03

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Sakk edzés, elemzés  

    Sakk edzés, elemzés  

    16:00 -18:00
    2020.03.03

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub fsz 014

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Törekvés Nonprofit taggyűlés  

    Törekvés Nonprofit taggyűlés  

    16:00 -18:00
    2020.03.03

    Törekvés Nonprofit taggyűlés                                                          16:00-18:00                Sakkterem I.em.102

  • TÖRI-KE taggyűlés 

    TÖRI-KE taggyűlés 

    16:30 -18:00
    2020.03.03

    TÖRI-KE taggyűlés                                                                          16:30-18:00                Sakkterem I.em.102

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 

    18:00 -21:15
    2020.03.03

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fittness terem fsz 019

    vezető: Bicskei Kiss László

  • Több esemény
    • TÖRI─Goldance-versenytánc
      TÖRI─Goldance-versenytánc
      09:00 -21:30
      2020.03.03

      TÖRI─Goldance-versenytánc (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)     09:00-17:00    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

                  Tanárok: Erdélyi Szilárd kb. 10-12fő

                                  Inotai Csaba

                                  Borkai Anita Juhász Zsófi

      Latin közös óra                                                                                18:00-19:30    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

      Vezetett edzés                                                                                   19:30-21:30    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

      Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00  Színházterem I-II.+Galéria  I. em.121

      (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi tanárok) kb. 10-16fő

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  
      13:00 -18:00
      2020.03.03

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00:18:00                Könyvtár olvasó fsz 014

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

    • Egészségügyi masszázs
      Egészségügyi masszázs
      13:00 -19:00
      2020.03.03

      Egészségügyi masszázs

                  (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

    • Sakk edzés, elemzés  
      Sakk edzés, elemzés  
      16:00 -18:00
      2020.03.03

      Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub fsz 014

      Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

    • Törekvés Nonprofit taggyűlés  
      Törekvés Nonprofit taggyűlés  
      16:00 -18:00
      2020.03.03

      Törekvés Nonprofit taggyűlés                                                          16:00-18:00                Sakkterem I.em.102

    • TÖRI-KE taggyűlés 
      TÖRI-KE taggyűlés 
      16:30 -18:00
      2020.03.03

      TÖRI-KE taggyűlés                                                                          16:30-18:00                Sakkterem I.em.102

    • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 
      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 
      18:00 -21:15
      2020.03.03

      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fittness terem fsz 019

      vezető: Bicskei Kiss László

4
  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    TÖRI- Goldance-versenytánc

    10:00 -21:50
    2020.03.04

    TÖRI- Goldance-versenytánc

    Versenyzői Próbák                           10:00-17:00            Színházterem I-II Iem 121

    Practice Night                                                                                   19:30-21:50        Színházterem I-II+124 Kínai Iem 121

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:50                Kínai terem Iem 124

                Tanárok: Erdélyi Szilárd  kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita  Juhász Zsófi

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

  • Törekvés Nyugdíjas Klub

    Törekvés Nyugdíjas Klub

    13:00 -17:00
    2020.03.04

    Törekvés Nyugdíjas Klub

    vezeti: Kiszel Ferencné                           13:00-17:00                Szabadidő klub fsz 021

  • Manninger Miklós csoport  

    Manninger Miklós csoport  

    17:00 -17:59
    2020.03.04

    Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem fsz 019

  • Cseperedők táncedzés

    Cseperedők táncedzés

    17:30 -18:30
    2020.03.04

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                                 17:30-18:30                Színpad 121

  • Apróságok néptánc edzés

    Apróságok néptánc edzés

    17:30 -18:15
    2020.03.04

    Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                           17:30-18.15                Színpad 121

  • Manninger Miklós csoport 

    Manninger Miklós csoport 

    18:00 -19:30
    2020.03.04

    Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem II em 209

                                                                                                                                                                                                 Szabadidő klub fsz 021

  • Suttyók táncedzés

    Suttyók táncedzés

    18:15 -19:29
    2020.03.04

    Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:15-19:29                Színpad 121

  • Médium csoport (régi felnőttek) 

    Médium csoport (régi felnőttek) 

    19:30 -21:00
    2020.03.04

    Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem IIem 209

                                                                                                                                                                                                 I. em. öltöző

  • Több esemény
    • TÖRI- Goldance-versenytánc
      TÖRI- Goldance-versenytánc
      10:00 -21:50
      2020.03.04

      TÖRI- Goldance-versenytánc

      Versenyzői Próbák                           10:00-17:00            Színházterem I-II Iem 121

      Practice Night                                                                                   19:30-21:50        Színházterem I-II+124 Kínai Iem 121

      Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:50                Kínai terem Iem 124

                  Tanárok: Erdélyi Szilárd  kb. 10-12fő

                                  Inotai Csaba

                                  Borkai Anita  Juhász Zsófi

      Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                  (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

    • Törekvés Nyugdíjas Klub
      Törekvés Nyugdíjas Klub
      13:00 -17:00
      2020.03.04

      Törekvés Nyugdíjas Klub

      vezeti: Kiszel Ferencné                           13:00-17:00                Szabadidő klub fsz 021

    • Manninger Miklós csoport  
      Manninger Miklós csoport  
      17:00 -17:59
      2020.03.04

      Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem fsz 019

    • Cseperedők táncedzés
      Cseperedők táncedzés
      17:30 -18:30
      2020.03.04

      Cseperedők táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                                 17:30-18:30                Színpad 121

    • Apróságok néptánc edzés
      Apróságok néptánc edzés
      17:30 -18:15
      2020.03.04

      Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                           17:30-18.15                Színpad 121

    • Manninger Miklós csoport 
      Manninger Miklós csoport 
      18:00 -19:30
      2020.03.04

      Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem II em 209

                                                                                                                                                                                                   Szabadidő klub fsz 021

    • Suttyók táncedzés
      Suttyók táncedzés
      18:15 -19:29
      2020.03.04

      Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:15-19:29                Színpad 121

    • Médium csoport (régi felnőttek) 
      Médium csoport (régi felnőttek) 
      19:30 -21:00
      2020.03.04

      Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem IIem 209

                                                                                                                                                                                                   I. em. öltöző

5
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    09:00 -21:30
    2020.03.05

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00             

    Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:30               

                Tanárok: Erdélyi Szilárd  kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita  Juhász Zsófi

  • Szenior Örömtánc 

    Szenior Örömtánc 

    10:00 -11:00
    2020.03.05

    Szenior Örömtánc                                                                           10:00-11:00                Sakkterem I.em. 102

    Vezeti: Roósz Andrásné (Ica)

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    13:00 -18:00
    2020.03.05

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00                Könyvtár + olvasó fsz 014

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap   

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap   

    15:00 -19:00
    2020.03.05

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap                                15:00-19:00                Fittness terem fsz 019

    vezeti: Szabó Péterné

  • TMK Színpad próba

    TMK Színpad próba

    15:30 -18:00
    2020.03.05

    TMK Színpad próba

    vezeti: Soltész Ica                                          15.30-18:00                Szabadidő klub fsz 021

  • Sakk edzés, elemzés  

    Sakk edzés, elemzés  

    16:00 -18:00
    2020.03.05

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub fsz 014

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Hastánc

    Hastánc

    17:30 -19:00
    2020.03.05

    Hastánc

    vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

    ayuda.hastanc@gmail.com                                                                  17:30-19:00                 Sakkterem I.em. 102

  • Felnőtt néptánc edzés

    Felnőtt néptánc edzés

    19:46 -21:30
    2020.03.05

    Felnőtt néptánc edzés, vezeti: Húsvét Dániel                                 19:46-21:30                Manninger terem IIem 209

  • Több esemény
    • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés
      TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés
      09:00 -21:30
      2020.03.05

      TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                  (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00             

      Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:30               

                  Tanárok: Erdélyi Szilárd  kb. 10-12fő

                                  Inotai Csaba

                                  Borkai Anita  Juhász Zsófi

    • Szenior Örömtánc 
      Szenior Örömtánc 
      10:00 -11:00
      2020.03.05

      Szenior Örömtánc                                                                           10:00-11:00                Sakkterem I.em. 102

      Vezeti: Roósz Andrásné (Ica)

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  
      13:00 -18:00
      2020.03.05

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00                Könyvtár + olvasó fsz 014

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap   
      Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap   
      15:00 -19:00
      2020.03.05

      Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap                                15:00-19:00                Fittness terem fsz 019

      vezeti: Szabó Péterné

    • TMK Színpad próba
      TMK Színpad próba
      15:30 -18:00
      2020.03.05

      TMK Színpad próba

      vezeti: Soltész Ica                                          15.30-18:00                Szabadidő klub fsz 021

    • Sakk edzés, elemzés  
      Sakk edzés, elemzés  
      16:00 -18:00
      2020.03.05

      Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub fsz 014

      Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

    • Hastánc
      Hastánc
      17:30 -19:00
      2020.03.05

      Hastánc

      vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

      ayuda.hastanc@gmail.com                                                                  17:30-19:00                 Sakkterem I.em. 102

    • Felnőtt néptánc edzés
      Felnőtt néptánc edzés
      19:46 -21:30
      2020.03.05

      Felnőtt néptánc edzés, vezeti: Húsvét Dániel                                 19:46-21:30                Manninger terem IIem 209

6
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    09:00 -15:00
    2020.03.06

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            09:00─15:00               Könyvtár + olvasó fsz 014

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -21:30
    2020.03.06

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-21:30    Kínai terem Iem 124

                Tanárok: Erdélyi Szilárd kb. 10-12fő                                  

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita  Juhász Zsófi

  • Egészségügyi masszázs  

    Egészségügyi masszázs  

    13:00 -19:00
    2020.03.06

              Egészségügyi masszázs                                                                                                        Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375

  •  Könnyűzenei Koncert  Brillantin zenekar 

     Könnyűzenei Koncert  Brillantin zenekar 

    19:00 -22:00
    2020.03.06

     Könnyűzenei Koncert  Brillantin zenekar                         19:00-22:00      Színházterem I-II+galéria +Színpad Iem 121

  • Több esemény
    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      09:00 -15:00
      2020.03.06

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            09:00─15:00               Könyvtár + olvasó fsz 014

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    • TÖRI- Goldance versenytánc
      TÖRI- Goldance versenytánc
      10:00 -21:30
      2020.03.06

      TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-21:30    Kínai terem Iem 124

                  Tanárok: Erdélyi Szilárd kb. 10-12fő                                  

                                  Inotai Csaba

                                  Borkai Anita  Juhász Zsófi

    • Egészségügyi masszázs  
      Egészségügyi masszázs  
      13:00 -19:00
      2020.03.06

                Egészségügyi masszázs                                                                                                        Földszint 7. szoba

                Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375

    •  Könnyűzenei Koncert  Brillantin zenekar 
       Könnyűzenei Koncert  Brillantin zenekar 
      19:00 -22:00
      2020.03.06

       Könnyűzenei Koncert  Brillantin zenekar                         19:00-22:00      Színházterem I-II+galéria +Színpad Iem 121

7
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás  

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás  

    00:00 -23:00
    2020.03.07

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva  

  • Sakk Ifi CSB  

    Sakk Ifi CSB  

    08:00 -15:00
    2020.03.07

               Sakk Ifi CSB  

              felelős: Gyömbér Tamás; Bernei András     08:00-15:00      Színházterem I-II+galéria+ Fittness terem fsz

  • TÖRI- Goldance versenytánc 

    TÖRI- Goldance versenytánc 

    10:00 -14:30
    2020.03.07

                TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)10:00-14:30           II. em. Manninger terem

                Tanárok: Erdélyi Szilárd  kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita Juhász Zsófi

  • Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar

    Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar

    17:00 -22:00
    2020.03.07

     Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar                           17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria                                                                                                                                                                                                             +Színpad Iem 121

  • Több esemény
    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás  
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás  
      00:00 -23:00
      2020.03.07

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva  

    • Sakk Ifi CSB  
      Sakk Ifi CSB  
      08:00 -15:00
      2020.03.07

                 Sakk Ifi CSB  

                felelős: Gyömbér Tamás; Bernei András     08:00-15:00      Színházterem I-II+galéria+ Fittness terem fsz

    • TÖRI- Goldance versenytánc 
      TÖRI- Goldance versenytánc 
      10:00 -14:30
      2020.03.07

                  TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)10:00-14:30           II. em. Manninger terem

                  Tanárok: Erdélyi Szilárd  kb. 10-12fő

                                  Inotai Csaba

                                  Borkai Anita Juhász Zsófi

    • Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar
      Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar
      17:00 -22:00
      2020.03.07

       Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar                           17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria                                                                                                                                                                                                             +Színpad Iem 121

8
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2020.03.08

             Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc 

    TÖRI- Goldance versenytánc 

    10:00 -14:00
    2020.03.08

          TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)10:00-14:00         Színházterem I-II Iem 121

           Tanárok: Erdélyi Szilárd   kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                             Borkai Anita Juhász Zsófi

  • TMK Színpad próba

    TMK Színpad próba

    15:00 -17:30
    2020.03.08

    TMK Színpad próba

    vezeti: Soltész Ica                              15:00-17:30                Szabadidő klub fsz 021 

  •  Könnyűzenei Koncert  Szilver zenekar

     Könnyűzenei Koncert  Szilver zenekar

    17:00 -21:00
    2020.03.08

     Könnyűzenei Koncert  Szilver zenekar                                         17:00-21:00      Színházterem I-II+galéria                                                                                                                                                                                                               +Színpad Iem 121

  • Több esemény
    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      00:00 -23:00
      2020.03.08

               Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva

    • TÖRI- Goldance versenytánc 
      TÖRI- Goldance versenytánc 
      10:00 -14:00
      2020.03.08

            TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)10:00-14:00         Színházterem I-II Iem 121

             Tanárok: Erdélyi Szilárd   kb. 10-12fő

                                  Inotai Csaba

                               Borkai Anita Juhász Zsófi

    • TMK Színpad próba
      TMK Színpad próba
      15:00 -17:30
      2020.03.08

      TMK Színpad próba

      vezeti: Soltész Ica                              15:00-17:30                Szabadidő klub fsz 021 

    •  Könnyűzenei Koncert  Szilver zenekar
       Könnyűzenei Koncert  Szilver zenekar
      17:00 -21:00
      2020.03.08

       Könnyűzenei Koncert  Szilver zenekar                                         17:00-21:00      Színházterem I-II+galéria                                                                                                                                                                                                               +Színpad Iem 121

9
  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -21:50
    2020.03.09

    TÖRI-Goldance-versenytánc            

    Szabadedzés                           10:00-17:30  Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

    Közös óra                                                                                          17:31-19:45 Színházterem I-II.+124 Iem Kínai121

                Tanárok: Erdélyi Szilárd kb. 10-12fő                                   19:46-21:50  Színházterem I-II.+Galéria I.em.121

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita, Juhász Zsófi

    Szabadedzés Egyéni órák

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    10:00 -13:00
    2020.03.09

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            10:00-13:00                Könyvtár olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • Törekvés Dalkör próba

    Törekvés Dalkör próba

    13:00 -17:00
    2020.03.09

    Törekvés Dalkör próba vezeti: Kemény Ági                                  13:00-17:00                Szabadidő klub fsz 021

  • Egészségügyi masszázs

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2020.03.09

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

  • Kézműves foglalkozás

    Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2020.03.09

    Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                Galéria I. em  

  • Cseperedők táncedzés

    Cseperedők táncedzés

    17:30 -18:30
    2020.03.09

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                                 17:30-18:30                Színpad 121

  • Apróságok néptánc edzés

    Apróságok néptánc edzés

    17:30 -18:15
    2020.03.09

    Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                           17:30-18:15                Színpad 121

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör   

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör   

    18:00 -21:15
    2020.03.09

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fittness terem fsz 019

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Suttyók táncedzés

    Suttyók táncedzés

    18:16 -19:44
    2020.03.09

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:16-19:44                Színpad 121

  • Felnőtt néptánc edzés

    Felnőtt néptánc edzés

    18:30 -21:00
    2020.03.09

    Felnőtt néptánc edzés, vezeti: Husvét Dániel                                   18:30-21:00                Manninger terem II.em 209

  • Kamara csoport

    Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2020.03.09

    Kamara csoport, vezeti: Husvét Dániel                                            21:00-22:00                Manninger terem II.em 209     

  • Több esemény
    • TÖRI-Goldance-versenytánc
      TÖRI-Goldance-versenytánc
      10:00 -21:50
      2020.03.09

      TÖRI-Goldance-versenytánc            

      Szabadedzés                           10:00-17:30  Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

      Közös óra                                                                                          17:31-19:45 Színházterem I-II.+124 Iem Kínai121

                  Tanárok: Erdélyi Szilárd kb. 10-12fő                                   19:46-21:50  Színházterem I-II.+Galéria I.em.121

                                  Inotai Csaba

                                  Borkai Anita, Juhász Zsófi

      Szabadedzés Egyéni órák

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   
      10:00 -13:00
      2020.03.09

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            10:00-13:00                Könyvtár olvasó fsz 014

      Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

    • Törekvés Dalkör próba
      Törekvés Dalkör próba
      13:00 -17:00
      2020.03.09

      Törekvés Dalkör próba vezeti: Kemény Ági                                  13:00-17:00                Szabadidő klub fsz 021

    • Egészségügyi masszázs
      Egészségügyi masszázs
      13:00 -19:00
      2020.03.09

      Egészségügyi masszázs

                  (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

    • Kézműves foglalkozás
      Kézműves foglalkozás
      17:00 -18:00
      2020.03.09

      Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                Galéria I. em  

    • Cseperedők táncedzés
      Cseperedők táncedzés
      17:30 -18:30
      2020.03.09

      Cseperedők táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                                 17:30-18:30                Színpad 121

    • Apróságok néptánc edzés
      Apróságok néptánc edzés
      17:30 -18:15
      2020.03.09

      Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                           17:30-18:15                Színpad 121

    • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör   
      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör   
      18:00 -21:15
      2020.03.09

      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fittness terem fsz 019

                 vezető: Bicskei Kiss László

    • Suttyók táncedzés
      Suttyók táncedzés
      18:16 -19:44
      2020.03.09

      Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:16-19:44                Színpad 121

    • Felnőtt néptánc edzés
      Felnőtt néptánc edzés
      18:30 -21:00
      2020.03.09

      Felnőtt néptánc edzés, vezeti: Husvét Dániel                                   18:30-21:00                Manninger terem II.em 209

    • Kamara csoport
      Kamara csoport
      21:00 -22:00
      2020.03.09

      Kamara csoport, vezeti: Husvét Dániel                                            21:00-22:00                Manninger terem II.em 209     

10
  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    TÖRI─Goldance-versenytánc

    09:00 -21:30
    2020.03.10

    TÖRI─Goldance-versenytánc (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)     09:00-17:00    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

                Tanárok: Erdélyi Szilárd kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita Juhász Zsófi

    Latin közös óra                                                                                18:00-19:30    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

    Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

    Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00  Színházterem I-II.+Galéria  I. em.121

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi tanárok) kb. 10-16fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    13:00 -18:00
    2020.03.10

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00:18:00                Könyvtár olvasó fsz 014

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • Egészségügyi masszázs

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2020.03.10

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Sakk edzés, elemzés   

    Sakk edzés, elemzés   

    16:00 -18:00
    2020.03.10

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub fsz 014

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Hastánc

    Hastánc

    16:30 -18:00
    2020.03.10

    Hastánc

    vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

    ayuda.hastanc@gmail.com                                                                  16:30-18:00                 Sakkterem I.em. 102

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 

    18:00 -21:15
    2020.03.10

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fittness terem fsz 019

    vezető: Bicskei Kiss László

  • Több esemény
    • TÖRI─Goldance-versenytánc
      TÖRI─Goldance-versenytánc
      09:00 -21:30
      2020.03.10

      TÖRI─Goldance-versenytánc (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)     09:00-17:00    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

                  Tanárok: Erdélyi Szilárd kb. 10-12fő

                                  Inotai Csaba

                                  Borkai Anita Juhász Zsófi

      Latin közös óra                                                                                18:00-19:30    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

      Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

      Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00  Színházterem I-II.+Galéria  I. em.121

      (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi tanárok) kb. 10-16fő

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  
      13:00 -18:00
      2020.03.10

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00:18:00                Könyvtár olvasó fsz 014

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

    • Egészségügyi masszázs
      Egészségügyi masszázs
      13:00 -19:00
      2020.03.10

      Egészségügyi masszázs

                  (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

    • Sakk edzés, elemzés   
      Sakk edzés, elemzés   
      16:00 -18:00
      2020.03.10

      Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub fsz 014

      Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

    • Hastánc
      Hastánc
      16:30 -18:00
      2020.03.10

      Hastánc

      vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

      ayuda.hastanc@gmail.com                                                                  16:30-18:00                 Sakkterem I.em. 102

    • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 
      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 
      18:00 -21:15
      2020.03.10

      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fittness terem fsz 019

      vezető: Bicskei Kiss László

11
  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    TÖRI- Goldance-versenytánc

    10:00 -21:50
    2020.03.11

    TÖRI- Goldance-versenytánc

    Versenyzői Próbák                           10:00-17:00            Színházterem I-II Iem 121

    Practice Night                                                                                   19:30-21:50        Színházterem I-II+124 Kínai Iem 121

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:50                Kínai terem Iem 124

                Tanárok: Erdélyi Szilárd  kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita  Juhász Zsófi

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

  • Manninger Miklós csoport  

    Manninger Miklós csoport  

    17:00 -17:59
    2020.03.11

    Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem fsz 019

  • Cseperedők táncedzés

    Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:30
    2020.03.11

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                                 17:30-18:30                Színpad 121

  • Apróságok néptánc edzés

    Apróságok néptánc edzés

    17:30 -18:15
    2020.03.11

    Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                           17:30-18.15                Színpad 121

  • Manninger Miklós csoport 

    Manninger Miklós csoport 

    18:00 -19:30
    2020.03.11

    Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem II em 209

                                                                                                                                                                                                 Szabadidő klub fsz 021

  • Suttyók táncedzés

    Suttyók táncedzés

    18:15 -19:29
    2020.03.11

    Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:15-19:29                Színpad 121

  • Médium csoport (régi felnőttek) 

    Médium csoport (régi felnőttek) 

    19:30 -21:00
    2020.03.11

    Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem IIem 209

                                                                                                                                                                                                 I. em. öltöző

  • Több esemény
    • TÖRI- Goldance-versenytánc
      TÖRI- Goldance-versenytánc
      10:00 -21:50
      2020.03.11

      TÖRI- Goldance-versenytánc

      Versenyzői Próbák                           10:00-17:00            Színházterem I-II Iem 121

      Practice Night                                                                                   19:30-21:50        Színházterem I-II+124 Kínai Iem 121

      Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:50                Kínai terem Iem 124

                  Tanárok: Erdélyi Szilárd  kb. 10-12fő

                                  Inotai Csaba

                                  Borkai Anita  Juhász Zsófi

      Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                  (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

    • Manninger Miklós csoport  
      Manninger Miklós csoport  
      17:00 -17:59
      2020.03.11

      Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem fsz 019

    • Cseperedők táncedzés
      Cseperedők táncedzés
      17:00 -18:30
      2020.03.11

      Cseperedők táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                                 17:30-18:30                Színpad 121

    • Apróságok néptánc edzés
      Apróságok néptánc edzés
      17:30 -18:15
      2020.03.11

      Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                           17:30-18.15                Színpad 121

    • Manninger Miklós csoport 
      Manninger Miklós csoport 
      18:00 -19:30
      2020.03.11

      Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem II em 209

                                                                                                                                                                                                   Szabadidő klub fsz 021

    • Suttyók táncedzés
      Suttyók táncedzés
      18:15 -19:29
      2020.03.11

      Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:15-19:29                Színpad 121

    • Médium csoport (régi felnőttek) 
      Médium csoport (régi felnőttek) 
      19:30 -21:00
      2020.03.11

      Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem IIem 209

                                                                                                                                                                                                   I. em. öltöző

12
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc

    TÖRI─ Goldance-versenytánc

    09:00 -21:30
    2020.03.12

    TÖRI─ Goldance-versenytánc

    szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00              

    Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:30               

                Tanárok: Erdélyi Szilárd  kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita  Juhász Zsófi

  • Szenior Örömtánc   

    Szenior Örömtánc   

    10:00 -11:00
    2020.03.12

    Szenior Örömtánc                                                                           10:00-11:00                Sakkterem I.em. 102

    Vezeti: Roósz Andrásné (Ica)

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    13:00 -18:00
    2020.03.12

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00                Könyvtár + olvasó fsz 014

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

  • TMK Színpad próba

    TMK Színpad próba

    15:30 -18:00
    2020.03.12

    TMK Színpad próba

    vezeti: Soltész Ica                                          15.30-18:00                Szabadidő klub fsz 021

  • Sakk edzés, elemzés

    Sakk edzés, elemzés

    16:00 -18:00
    2020.03.12

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub fsz 014

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Felnőtt néptánc edzés

    Felnőtt néptánc edzés

    19:46 -21:30
    2020.03.12

    Felnőtt néptánc edzés, vezeti: Húsvét Dániel                                 19:46-21:30                Manninger terem IIem 209

  • Több esemény
    • TÖRI─ Goldance-versenytánc
      TÖRI─ Goldance-versenytánc
      09:00 -21:30
      2020.03.12

      TÖRI─ Goldance-versenytánc

      szabadedzés

                  (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00              

      Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:30               

                  Tanárok: Erdélyi Szilárd  kb. 10-12fő

                                  Inotai Csaba

                                  Borkai Anita  Juhász Zsófi

    • Szenior Örömtánc   
      Szenior Örömtánc   
      10:00 -11:00
      2020.03.12

      Szenior Örömtánc                                                                           10:00-11:00                Sakkterem I.em. 102

      Vezeti: Roósz Andrásné (Ica)

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      13:00 -18:00
      2020.03.12

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00                Könyvtár + olvasó fsz 014

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    • TMK Színpad próba
      TMK Színpad próba
      15:30 -18:00
      2020.03.12

      TMK Színpad próba

      vezeti: Soltész Ica                                          15.30-18:00                Szabadidő klub fsz 021

    • Sakk edzés, elemzés
      Sakk edzés, elemzés
      16:00 -18:00
      2020.03.12

      Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub fsz 014

      Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

    • Felnőtt néptánc edzés
      Felnőtt néptánc edzés
      19:46 -21:30
      2020.03.12

      Felnőtt néptánc edzés, vezeti: Húsvét Dániel                                 19:46-21:30                Manninger terem IIem 209

13
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    09:00 -15:00
    2020.03.13

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            09:00─15:00               Könyvtár + olvasó fsz 014

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -21:30
    2020.03.13

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-15:30    Színházterem I-II+Galéria 121

                Tanárok: Erdélyi Szilárd kb. 10-12fő                                   15:30-21:30   II. em. Manninger terem

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita  Juhász Zsófi

  •  Egészségügyi masszázs  

     Egészségügyi masszázs  

    13:00 -19:00
    2020.03.13

           Egészségügyi masszázs                                                                                                     Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375

14
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás  

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás  

    00:00 -23:00
    2020.03.14

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva  

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2020.03.14

               TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)10:00-14:30           II. em. Manninger terem

                Tanárok: Erdélyi Szilárd  kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita Juhász Zsófi

  • Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar  

    Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar  

    17:00 -22:00
    2020.03.14

     Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar                           17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria                                                                                                                                                                                                             +Színpad Iem 121

    Előkészíti és zárja: Gyetvai Eszter (pénztár és felügyelő)               15:00-

                Koncert kezdés                                                                      17:00- 

                Büfé, zárás után takarítás: Vargáné Klári                             15:00-  23:30

                Berendezés: Andó Sándor                                                     15:00-17:00

                Miklós Tibor                                                                          15:00-

15
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    00:00 -23:00
    2020.03.15

          Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:00
    2020.03.15

             TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)10:00-14:00         II. em. Manninger terem

              Tanárok: Erdélyi Szilárd   kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                             Borkai Anita Juhász Zsófi

  • TMK Színpad próba

    TMK Színpad próba

    15:00 -17:30
    2020.03.15

           TMK Színpad próba           vezeti: Soltész Ica                              15:00-17:30                Szabadidő klub fsz 021

16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
április
április
április
április
április

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.