Eseménynaptár

< 2019 >
December
H.
K.
Sze.
Cs.
P.
Szo.
V.
november
november
november
november
november
november
1
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2019.12.01

              Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:00
    2019.12.01

              TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)10:00-14:00        Színházterem I-II 121 Iem    

              Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita

2
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    10:00 -13:00
    2019.12.02

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            10:00-13:00                Könyvtár olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • TÖRI-Goldance-versenytánc   

    TÖRI-Goldance-versenytánc   

    10:00 -21:50
    2019.12.02

    TÖRI-Goldance-versenytánc            

    Szabadedzés                           10:00-17:30  Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

    Közös óra                                                                                          17:31-19:45 Színházterem I-II.+124 Iem Kínai121

                Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi kb. 10-12fő          19:46-21:50  Színházterem I-II.+Galéria I.em.121

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita                     

    Szabadedzés Egyéni órák

  • Egészségügyi masszázs

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.12.02

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

  • Cseperedők táncedzés

    Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:30
    2019.12.02

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:30                Manninger terem II.em 209

  • Kézműves foglalkozás

    Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2019.12.02

    Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                Galéria I. em  

  • Apróságok néptáncedzés

    Apróságok néptáncedzés

    17:30 -18:15
    2019.12.02

    Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17:30-18:15                Színpad 121

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör

    18:00 -21:15
    2019.12.02

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fittness terem fsz 019

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Suttyók táncedzés

    Suttyók táncedzés

    18:16 -19:44
    2019.12.02

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:16-19:44                Színpad 121

  • Felnőtt néptáncedzés

    Felnőtt néptáncedzés

    18:30 -21:00
    2019.12.02

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel             18:30-21:00                Manninger terem II.em 209

  • Kamara csoport

    Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2019.12.02

    Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22:00                Manninger terem II.em 209     

  • Több esemény
    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      10:00 -13:00
      2019.12.02

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            10:00-13:00                Könyvtár olvasó fsz 014

      Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

    • TÖRI-Goldance-versenytánc   
      TÖRI-Goldance-versenytánc   
      10:00 -21:50
      2019.12.02

      TÖRI-Goldance-versenytánc            

      Szabadedzés                           10:00-17:30  Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

      Közös óra                                                                                          17:31-19:45 Színházterem I-II.+124 Iem Kínai121

                  Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi kb. 10-12fő          19:46-21:50  Színházterem I-II.+Galéria I.em.121

                                  Inotai Csaba

                                  Borkai Anita                     

      Szabadedzés Egyéni órák

    • Egészségügyi masszázs
      Egészségügyi masszázs
      13:00 -19:00
      2019.12.02

      Egészségügyi masszázs

                  (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

    • Cseperedők táncedzés
      Cseperedők táncedzés
      17:00 -18:30
      2019.12.02

      Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:30                Manninger terem II.em 209

    • Kézműves foglalkozás
      Kézműves foglalkozás
      17:00 -18:00
      2019.12.02

      Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                Galéria I. em  

    • Apróságok néptáncedzés
      Apróságok néptáncedzés
      17:30 -18:15
      2019.12.02

      Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17:30-18:15                Színpad 121

    • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör
      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör
      18:00 -21:15
      2019.12.02

      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fittness terem fsz 019

                 vezető: Bicskei Kiss László

    • Suttyók táncedzés
      Suttyók táncedzés
      18:16 -19:44
      2019.12.02

      Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:16-19:44                Színpad 121

    • Felnőtt néptáncedzés
      Felnőtt néptáncedzés
      18:30 -21:00
      2019.12.02

      Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel             18:30-21:00                Manninger terem II.em 209

    • Kamara csoport
      Kamara csoport
      21:00 -22:00
      2019.12.02

      Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22:00                Manninger terem II.em 209     

3
  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    TÖRI─Goldance-versenytánc

    09:00 -21:30
    2019.12.03

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

     (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

                Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita                     

    Latin közös óra                                                                                18:00-19:30    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

    Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

    Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00  Színházterem I-II.+Galéria  I. em.121

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi tanárok) kb. 10-16fő

     

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    13:00 -18:00
    2019.12.03

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00:18:00                Könyvtár olvasó fsz 014

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • Egészségügyi masszázs

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.12.03

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Sakk edzés, elemzés   

    Sakk edzés, elemzés   

    16:00 -18:00
    2019.12.03

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub fsz 014

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 

    18:00 -21:15
    2019.12.03

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fittness terem fsz 019

    vezető: Bicskei Kiss László

  • Több esemény
    • TÖRI─Goldance-versenytánc
      TÖRI─Goldance-versenytánc
      09:00 -21:30
      2019.12.03

      TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

       (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

                  Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi kb. 10-12fő

                                  Inotai Csaba

                                  Borkai Anita                     

      Latin közös óra                                                                                18:00-19:30    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

      Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

      Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00  Színházterem I-II.+Galéria  I. em.121

      (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi tanárok) kb. 10-16fő

       

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 
      13:00 -18:00
      2019.12.03

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00:18:00                Könyvtár olvasó fsz 014

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

    • Egészségügyi masszázs
      Egészségügyi masszázs
      13:00 -19:00
      2019.12.03

      Egészségügyi masszázs

                  (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

    • Sakk edzés, elemzés   
      Sakk edzés, elemzés   
      16:00 -18:00
      2019.12.03

      Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub fsz 014

      Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

    • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 
      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 
      18:00 -21:15
      2019.12.03

      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fittness terem fsz 019

      vezető: Bicskei Kiss László

4
  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    TÖRI- Goldance-versenytánc

    10:00 -21:50
    2019.12.04

    TÖRI- Goldance-versenytánc

    Versenyzői Próbák                           10:00-17:00            Színházterem I-II Iem 121

    Practice Night                                                                                   19:30-21:50        Színházterem I-II+124 Kínai Iem 121

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:50                Kínai terem Iem 124

                Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita                     

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

  • Manninger Miklós csoport

    Manninger Miklós csoport

    17:00 -17:59
    2019.12.04

    Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem fsz 019

  • Kézműves foglalkozás

    Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2019.12.04

    Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                Galéria            I. em.

  • Cseperedők táncedzés

    Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:00
    2019.12.04

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:00                Manninger terem IIem 209

  • Apróságok néptánc edzés

    Apróságok néptánc edzés

    17:30 -18:15
    2019.12.04

    Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                           17:30-18.15                Színpad 121 Iem

  • Manninger Miklós csoport 

    Manninger Miklós csoport 

    18:00 -19:30
    2019.12.04

    Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem II em 209

                                                                                                                                                                                                 Szabadidő klub fsz 021

  • Suttyók táncedzés

    Suttyók táncedzés

    18:15 -19:29
    2019.12.04

    Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:15-19:29                Színpad Iem 121

  • Médium csoport (régi felnőttek) 

    Médium csoport (régi felnőttek) 

    19:30 -21:00
    2019.12.04

    Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem IIem 209

                                                                                                                                                                                                I. em. öltöző

  • Több esemény
    • TÖRI- Goldance-versenytánc
      TÖRI- Goldance-versenytánc
      10:00 -21:50
      2019.12.04

      TÖRI- Goldance-versenytánc

      Versenyzői Próbák                           10:00-17:00            Színházterem I-II Iem 121

      Practice Night                                                                                   19:30-21:50        Színházterem I-II+124 Kínai Iem 121

      Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:50                Kínai terem Iem 124

                  Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi kb. 10-12fő

                                  Inotai Csaba

                                  Borkai Anita                     

      Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                  (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

    • Manninger Miklós csoport
      Manninger Miklós csoport
      17:00 -17:59
      2019.12.04

      Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem fsz 019

    • Kézműves foglalkozás
      Kézműves foglalkozás
      17:00 -18:00
      2019.12.04

      Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                Galéria            I. em.

    • Cseperedők táncedzés
      Cseperedők táncedzés
      17:00 -18:00
      2019.12.04

      Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:00                Manninger terem IIem 209

    • Apróságok néptánc edzés
      Apróságok néptánc edzés
      17:30 -18:15
      2019.12.04

      Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                           17:30-18.15                Színpad 121 Iem

    • Manninger Miklós csoport 
      Manninger Miklós csoport 
      18:00 -19:30
      2019.12.04

      Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem II em 209

                                                                                                                                                                                                   Szabadidő klub fsz 021

    • Suttyók táncedzés
      Suttyók táncedzés
      18:15 -19:29
      2019.12.04

      Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:15-19:29                Színpad Iem 121

    • Médium csoport (régi felnőttek) 
      Médium csoport (régi felnőttek) 
      19:30 -21:00
      2019.12.04

      Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem IIem 209

                                                                                                                                                                                                  I. em. öltöző

5
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc

    TÖRI─ Goldance-versenytánc

    09:00 -21:30
    2019.12.05

    TÖRI─ Goldance-versenytánc

    szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00               Színházterem I-II Iem 121

    Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:30                Színházterem I-II Iem 121

                                                                                                               18:30-21:00                Kínai terem I.em 124

                Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita

  • Szenior Örömtánc 

    Szenior Örömtánc 

    10:00 -11:00
    2019.12.05

    Szenior Örömtánc                                                                           10:00-11:00                Sakkterem I.em. 102

    Vezeti: Roósz Andrásné (Ica)

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    13:00 -18:00
    2019.12.05

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00                Könyvtár + olvasó fsz 014

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

  • Törekvés Nyugdíjas klub

    Törekvés Nyugdíjas klub

    13:00 -16:00
    2019.12.05

    Törekvés Nyugdíjas klub

    vezeti: Kiszel Ferencné                          13:00-16:00                021 fsz. Szabadidő klub

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap

    15:00 -19:00
    2019.12.05

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap                                15:00-19:00                Fittness terem fsz 019

    vezeti: Szabó Péterné

  • Sakk edzés, elemzés    

    Sakk edzés, elemzés    

    16:00 -18:00
    2019.12.05

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub fsz 014

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Hastánc

    Hastánc

    16:30 -18:00
    2019.12.05

    Hastánc

    vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

    ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem I.em.102

  • Felnőtt néptáncedzés

    Felnőtt néptáncedzés

    19:46 -21:30
    2019.12.05

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel           19:46-21:30                Manninger terem IIem 209

  • Több esemény
    • TÖRI─ Goldance-versenytánc
      TÖRI─ Goldance-versenytánc
      09:00 -21:30
      2019.12.05

      TÖRI─ Goldance-versenytánc

      szabadedzés

                  (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00               Színházterem I-II Iem 121

      Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:30                Színházterem I-II Iem 121

                                                                                                                 18:30-21:00                Kínai terem I.em 124

                  Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi kb. 10-12fő

                                  Inotai Csaba

                                  Borkai Anita

    • Szenior Örömtánc 
      Szenior Örömtánc 
      10:00 -11:00
      2019.12.05

      Szenior Örömtánc                                                                           10:00-11:00                Sakkterem I.em. 102

      Vezeti: Roósz Andrásné (Ica)

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  
      13:00 -18:00
      2019.12.05

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00                Könyvtár + olvasó fsz 014

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    • Törekvés Nyugdíjas klub
      Törekvés Nyugdíjas klub
      13:00 -16:00
      2019.12.05

      Törekvés Nyugdíjas klub

      vezeti: Kiszel Ferencné                          13:00-16:00                021 fsz. Szabadidő klub

    • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap
      Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap
      15:00 -19:00
      2019.12.05

      Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap                                15:00-19:00                Fittness terem fsz 019

      vezeti: Szabó Péterné

    • Sakk edzés, elemzés    
      Sakk edzés, elemzés    
      16:00 -18:00
      2019.12.05

      Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub fsz 014

      Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

    • Hastánc
      Hastánc
      16:30 -18:00
      2019.12.05

      Hastánc

      vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

      ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem I.em.102

    • Felnőtt néptáncedzés
      Felnőtt néptáncedzés
      19:46 -21:30
      2019.12.05

      Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel           19:46-21:30                Manninger terem IIem 209

6
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    09:00 -15:00
    2019.12.06

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            09:00─15:00               Könyvtár + olvasó fsz 014

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub fsz 014

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -21:30
    2019.12.06

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-16:00    Színházterem I-II Iem 121

                Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi kb. 10-12fő          16:00-21:30    Manninger terem IIem 209

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita

  • Mikulás műsor

    Mikulás műsor

    10:30 -12:00
    2019.12.06

    Mikulás műsor                                                                                 10:30-12:00    Színházterem I Színpad Galéria 121

    Mikulás varázsórája a Pódium Színház előadása -előzetes regisztráció

  • Egészségügyi masszázs   

    Egészségügyi masszázs   

    13:00 -19:00
    2019.12.06

              Egészségügyi masszázs                                                                                                     Földszint 7. szoba

    Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375

  • Törekvés Művész Kávézó színjátszó próba      

    Törekvés Művész Kávézó színjátszó próba      

    16:00 -18:00
    2019.12.06

    Törekvés Művész Kávézó színjátszó próba                                  16:00-18:00                Szabadidő klub fsz 021

  • Manninger Miklós emlékest  

    Manninger Miklós emlékest  

    18:00 -23:00
    2019.12.06

    Manninger Miklós emlékest                                                           18:00-23:00               Manninger terem IIem 209

  • Több esemény
    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      09:00 -15:00
      2019.12.06

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            09:00─15:00               Könyvtár + olvasó fsz 014

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub fsz 014

    • TÖRI- Goldance versenytánc
      TÖRI- Goldance versenytánc
      10:00 -21:30
      2019.12.06

      TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-16:00    Színházterem I-II Iem 121

                  Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi kb. 10-12fő          16:00-21:30    Manninger terem IIem 209

                                  Inotai Csaba

                                  Borkai Anita

    • Mikulás műsor
      Mikulás műsor
      10:30 -12:00
      2019.12.06

      Mikulás műsor                                                                                 10:30-12:00    Színházterem I Színpad Galéria 121

      Mikulás varázsórája a Pódium Színház előadása -előzetes regisztráció

    • Egészségügyi masszázs   
      Egészségügyi masszázs   
      13:00 -19:00
      2019.12.06

                Egészségügyi masszázs                                                                                                     Földszint 7. szoba

      Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375

    • Törekvés Művész Kávézó színjátszó próba      
      Törekvés Művész Kávézó színjátszó próba      
      16:00 -18:00
      2019.12.06

      Törekvés Művész Kávézó színjátszó próba                                  16:00-18:00                Szabadidő klub fsz 021

    • Manninger Miklós emlékest  
      Manninger Miklós emlékest  
      18:00 -23:00
      2019.12.06

      Manninger Miklós emlékest                                                           18:00-23:00               Manninger terem IIem 209

7
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás  

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás  

    00:00 -23:00
    2019.12.07

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva  

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.12.07

                 TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)10:00-14:30           Manninger terem IIem 209

                Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita

  • Derűs Szívek Nyugdíjas Klub   

    Derűs Szívek Nyugdíjas Klub   

    15:00 -19:00
    2019.12.07

    Derűs Szívek Nyugdíjas Klub                                                        15:00-19:00                Fittness terem fsz       019

  • Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar  

    Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar  

    17:00 -23:00
    2019.12.07

    Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar                                     17:00-23:00                 Színházterem I-II+galéria                                                                                                                                                                                                                           +Színpad Iem 121

  • Több esemény
    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás  
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás  
      00:00 -23:00
      2019.12.07

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva  

    • TÖRI- Goldance versenytánc
      TÖRI- Goldance versenytánc
      10:00 -14:30
      2019.12.07

                   TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)10:00-14:30           Manninger terem IIem 209

                  Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi kb. 10-12fő

                                  Inotai Csaba

                                  Borkai Anita

    • Derűs Szívek Nyugdíjas Klub   
      Derűs Szívek Nyugdíjas Klub   
      15:00 -19:00
      2019.12.07

      Derűs Szívek Nyugdíjas Klub                                                        15:00-19:00                Fittness terem fsz       019

    • Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar  
      Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar  
      17:00 -23:00
      2019.12.07

      Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar                                     17:00-23:00                 Színházterem I-II+galéria                                                                                                                                                                                                                           +Színpad Iem 121

8
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2019.12.08

            Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:00
    2019.12.08

             TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)10:00-14:00        Színházterem I-II Iem 121    

             Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
január
január
január
január
január
 

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.