Eseménynaptár

H.K.Sze.Cs.P.Szo.V.
1
  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -21:30
    2017.05.01

    TÖRI-Goldance-versenytánc (vezeti, felelős: Kemény Tamás)       10.00─21.30               Manninger terem

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    10:00 -17:00
    2017.05.01

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10.00─17.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András                           

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2017.05.01

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                           13.00─                        Földszint 7. szoba

  • Thai Holdújév Fesztivál 

    14:00 -23:00
    2017.05.01

    Thai Holdújév Fesztivál                                                                  14:00-23:00                Színházterem I-II.

                                                                                                                                 Színpad+Galéria+Fsz. Aula

2
  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2017.05.02

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                         13.00─                        Földszint 7. szoba

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    13:00 -18:00
    2017.05.02

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13.00─18.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    15:00 -21:30
    2017.05.02

    TÖRI─Goldance-versenytánc

                (vezeti, felelős: Kemény Tamás)                                           15.00─21.30               Színházterem I-II.

  • Sakk edzés, elemzés  

    16:00 -21:00
    2017.05.02

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16.00─                        Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Modern tánc (Vision Company) csoport

    17:00 -20:00
    2017.05.02

    Modern tánc (Vision Company) csoport, vezeti: Nagy Edina    17.00─20.00               Manninger terem

3
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák 

    09:00 -17:00
    2017.05.03

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           09.00─17.00               Színházterem I-II.

  • TÖREKVÉS Nyugdíjas Klub klubnap  

    13:00 -19:00
    2017.05.03

    TÖREKVÉS Nyugdíjas Klub klubnap                                         13:00-                         Szabadidő klub

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    13:00 -19:00
    2017.05.03

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13.00–19.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

  • Kemény Tamás (különóra táncoktatása)    

    15:00 -16:00
    2017.05.03

    Kemény Tamás (különóra táncoktatása)                                      15:00-16:00                Manninger terem

  • MÁV Vezigazgatósági Sport Club   Zumba oktatás 

    16:45 -18:00
    2017.05.03

    MÁV Vezigazgatósági Sport Club   Zumba oktatás                    16:45-18:00                Fittness terem

    Szervező: Hajnal Ildikó (MÁV VSC titkár)

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2017.05.03

    Kézműves foglalkozás, vezeti: Vizi Bernadett                                17.00─18.00               I. em. Galéria 

  • Standard verseny szimuláció 

    17:15 -20:15
    2017.05.03

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       17:15-20:15                Színházterem II.

  • Apróságok táncedzés

    17:15 -18:00
    2017.05.03

    Apróságok táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt             17.15─18.00               Színpad+Színházterem I.

  • Kis csepik táncedzés

    17:15 -18:00
    2017.05.03

    Kis csepik táncedzés, vezeti Vizi Adrienn                                       17.15─18.00               Manninger terem

  • Cseperedők táncedzés

    18:00 -18:50
    2017.05.03

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                                 18.00─18.50               Színpad+Színházterem I.

  • Manninger Miklós csoport 

    18:00 -19:30
    2017.05.03

    Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18.00─19.30               Manninger terem   ??????

  • Hagyományőrzők régi felnőttek

    19:30 -21:00
    2017.05.03

    Hagyományőrzők régi felnőttek        Vezető: Vizi Tibor                  19.30─21.00               Manninger terem   ??????

  • Latin Verseny szimuláció (4 körben)

    20:15 -21:15
    2017.05.03

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő       20:15-21:15                Kínai terem

4
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc Latin közös óra

    09:00 -16:00
    2017.05.04

    TÖRI─ Goldance-versenytánc Latin közös óra

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-16:00          Színházterem I.-II.

  • Bulletproof próba

    10:00 -19:00
    2017.05.04

    Bulletproof próba                                                                            10:00-                         zeneház

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    13:00 -18:00
    2017.05.04

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13.00─18.00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

  • Standard Basic, versenyzői közös órák    

    16:00 -21:00
    2017.05.04

    Standard Basic, versenyzői közös órák    

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            16:00-21:00          Színházterem I.-II.

  • Sakk edzés, elemzés      

    16:00 -20:00
    2017.05.04

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16.00─                  Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Hastánc

    16:30 -18:00
    2017.05.04

    Hastánc

    Vezető: Kozma Tímea (30/508-4296)                                16:30-18:00          Kínai terem

  • Modern tánc (Vision Company) csoport

    17:00 -20:00
    2017.05.04

    Modern tánc (Vision Company) csoport, vezeti: Nagy Edina         17.00─20.00         Manninger terem

  • Versenyzői próba (Kemény Tamás)   

    19:00 -21:30
    2017.05.04

    Versenyzői próba (Kemény Tamás)                                                  19:00-21:30          Színházterem I.-II.

5
  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    09:00 -21:00
    2017.05.05

          TÖRI- Goldance-versenytánc

          (vezeti, felelős:Kemény Tamás)                                           09:00-17:00                Színházterem I-II.

                                                                                                              17:00-21.00                Kínai terem

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    09:00 -17:00
    2017.05.05

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             09.00─17.00               Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2017.05.05

    Egészségügyi masszázs                                                                    13.00─                        Földszint 7. szoba

    Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375

  • Koncert Brillantin zenekar         

    18:00 -22:00
    2017.05.05

              Koncert Brillantin zenekar                                                            18.00─22.00               Színházterem I-II.+galéria

                                                                                                                                                  +Pódium

  • Horváth Sándorné (családi összejövetel)

    18:00 -05:00
    2017.05.05-2017.05.06

    Horváth Sándorné (családi összejövetel) 60 fő                            18:00-05:00                Fittness terem

  • Felnőtt Néptánc táncedzés

    19:00 -21:00
    2017.05.05

    Felnőtt Néptánc táncedzés vezeti: Vizi Adrienn, Kovács József     19.00─21.00               Manninger terem

6
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            

    00:00 -23:00
    2017.05.06

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András                                        Zárva

  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    10:00 -15:00
    2017.05.06

          TÖRI- Goldance-versenytánc

          (vezeti, felelős:Kemény Tamás) (Versenyzői próbák)                     10:00-15:00                Színházterem I-II.

  • Sakk CsapatBajnokság (TÖREKVÉS-SENSE II) 

    10:00 -14:00
    2017.05.06

          Sakk CsapatBajnokság (TÖREKVÉS-SENSE II)                           10:00-                         Területi klub

  • Koncert Sétahajó Zenekar       

    17:00 -22:00
    2017.05.06

              Koncert Sétahajó Zenekar                                                             17.00─22.00               Színházterem I-II.+galéria

                                                                                                                                                  +Pódium

  •  55 éves a TÖREKVÉS Táncegyüttes

    18:00 -21:00
    2017.05.06

           55 éves a TÖREKVÉS Táncegyüttes – Műsor a Klauzál Gábor Művelődési Központban    18:00-

7
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    00:00 -23:00
    2017.05.07

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             Zárva

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András,

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör

    10:00 -14:00
    2017.05.07

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                                                10.00─14.00               Fitnesz terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    16:44
    2017.05.07

          TÖRI- Goldance-versenytánc(vezeti, felelős:Kemény Tamás)        10:00-14:30                Színházterem I-II.

8
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    10:00 -17:00
    2017.05.08

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10.00─17.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András                           

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -17:00
    2017.05.08

    TÖRI-Goldance-versenytánc (vezeti, felelős: Kemény Tamás)       10.00─17.00               Színházterem I-II.

  • Kemény Tamás (különóra táncoktatása) 

    13:00 -14:00
    2017.05.08

    Kemény Tamás (különóra táncoktatása)                                      13:00-14:00                Manninger terem

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2017.05.08

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                           13.00─                        Földszint 7. szoba

  • Dalkör Próba

    15:00 -19:00
    2017.05.08

    Dalkör Próba Vezeti: Kerekes Katalin                                          15:00-                         Szabadidő klub

  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    15:00 -21:30
    2017.05.08

    TÖRI─Goldance-versenytánc

                (vezeti, felelős: Kemény Tamás)                                           15.00─21.30               Színházterem I-II.

     

  • Latin BASIC közös óra

    17:00 -19:00
    2017.05.08

    Latin BASIC közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő  17:00-19:00                Színházterem I-II.     

  • Latin Versenyzői közös óra

    19:00 -20:00
    2017.05.08

    Latin Versenyzői közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő                                    

                                                                                                              19:00-20:00                Színházterem I-II.

  • Társastánc oktatás

    19:00 -21:00
    2017.05.08

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor (6 fő)                                       19:00-21:00                Sakkterem

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    20:00 -21:30
    2017.05.08

    TÖRI-Goldance-versenytánc (vezeti, felelős: Kemény Tamás)       20:00-21:30                Színházterem I-II.

9
  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2017.05.09

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                         13.00─                        Földszint 7. szoba

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    13:00 -18:00
    2017.05.09

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13.00─18.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

  • Őszirózsa Nyugdíjas klub (zártkörű)       

    15:00 -19:00
    2017.05.09

    Őszirózsa Nyugdíjas klub (zártkörű)                                            15:00-19:00                Fittness terem

  • Sakk edzés, elemzés 

    16:00 -19:00
    2017.05.09

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16.00─                        Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Modern tánc (Vision Company) csoport

    17:00 -20:00
    2017.05.09

    Modern tánc (Vision Company) csoport, vezeti: Nagy Edina    17.00─20.00               Manninger terem

10
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák   

    09:00 -17:00
    2017.05.10

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           09.00─17.00               Színházterem I-II.

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    13:00 -19:00
    2017.05.10

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13.00–19.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

  • Kemény Tamás (különóra táncoktatása)  

    15:00 -16:00
    2017.05.10

    Kemény Tamás (különóra táncoktatása)                                      15:00-16:00                Manninger terem

  • MÁV Vezigazgatósági Sport Club   Zumba oktatás  

    16:45 -18:00
    2017.05.10

    MÁV Vezigazgatósági Sport Club   Zumba oktatás                    16:45-18:00                Fittness terem

    Szervező: Hajnal Ildikó (MÁV VSC titkár)

  • Törekvés Táncegyüttesek fellépése

    17:00 -20:00
    2017.05.10

    Törekvés Táncegyüttesek fellépése az Újhegyi Közösségi Ház előtti téren 17:00-

  • Standard verseny szimuláció 

    17:15 -20:15
    2017.05.10

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       17:15-20:15                Színházterem II.

  • Manninger Miklós csoport   

    18:00 -19:30
    2017.05.10

    Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18.00─19.30               Manninger terem  

  • Hagyományőrzők régi felnőttek    

    19:30 -21:00
    2017.05.10

    Hagyományőrzők régi felnőttek        Vezető: Vizi Tibor                  19.30─21.00               Manninger terem  

  • Latin Verseny szimuláció (4 körben)

    20:15 -21:15
    2017.05.10

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő       20:15-21:15                Kínai terem

11
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc Latin közös óra

    09:00 -16:00
    2017.05.11

    TÖRI─ Goldance-versenytánc Latin közös óra

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-16:00          Színházterem I.-II.

  • Bulletproof próba       

    10:00 -16:00
    2017.05.11

    Bulletproof próba                                                                            10:00-                         zeneház

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    13:00 -18:00
    2017.05.11

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13.00─18.00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

  • Standard Basic, versenyzői közös órák    

    16:00 -21:00
    2017.05.11

    Standard Basic, versenyzői közös órák    

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            16:00-21:00          Színházterem I.-II.

  • Sakk edzés, elemzés 

    16:00 -19:00
    2017.05.11

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16.00─                  Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Hastánc

    16:30 -18:00
    2017.05.11

    Hastánc Vezető: Kozma Tímea (30/508-4296)                                16:30-18:00          Kínai terem

  • Modern tánc (Vision Company) csoport

    17:00 -20:00
    2017.05.11

    Modern tánc (Vision Company) csoport, vezeti: Nagy Edina         17.00─20.00         Manninger terem

  • Versenyzői próba (Kemény Tamás)            

    19:00 -21:30
    2017.05.11

    Versenyzői próba (Kemény Tamás)                                                  19:00-21:30          Színházterem I.-II.

12
  • Felnőtt Néptánc Csoport edzőtábor Veresegyháza

    00:00 -23:00
    2017.05.12

    Felnőtt Néptánc Csoport edzőtábor Veresegyháza

  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    09:00 -21:00
    2017.05.12

                TÖRI- Goldance-versenytánc

                (vezeti, felelős:Kemény Tamás)                                           09:00-17:00                Színházterem I-II.

                                                                                                              17:00-21.00                Kínai terem

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    09:00 -17:00
    2017.05.12

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             09.00─17.00               Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2017.05.12

    Egészségügyi masszázs                                                                    13.00─                        Földszint 7. szoba

    Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375

  • Koncert Bulletproof zenekar  

    18:00 -22:00
    2017.05.12

          Koncert Bulletproof zenekar                                                       18.00─22.00               Színházterem I-II.+galéria

                                                                                                                                                  +Pódium

13
  • Felnőtt Néptánc Csoport edzőtábor Veresegyháza

    00:00 -23:00
    2017.05.13

          Felnőtt Néptánc Csoport edzőtábor Veresegyháza

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            

    00:00 -23:00
    2017.05.13

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András                                       Zárva

  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    12:03 -15:00
    2017.05.13

          TÖRI- Goldance-versenytánc

           (vezeti, felelős:Kemény Tamás) (Versenyzői próbák)                     10:00-15:00                Színházterem I-II.

  • Koncert Sétahajó Zenekar

    17:00 -22:00
    2017.05.13

          Koncert Sétahajó Zenekar                                                                       17.00─22.00               Színházterem I-II.+galéria

                                                                                                                                                  +Pódium

14
  • Felnőtt Néptánc Csoport edzőtábor Veresegyháza

    00:00 -23:00
    2017.05.14

          Felnőtt Néptánc Csoport edzőtábor Veresegyháza

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    00:00 -23:00
    2017.05.14

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             Zárva

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András,

  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    10:00 -14:30
    2017.05.14

          TÖRI- Goldance-versenytánc(vezeti, felelős:Kemény Tamás)        10:00-14:30                Színházterem I-II.

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör

    10:00 -14:00
    2017.05.14

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                                                10.00─14.00               Fitnesz terem

               vezető: Bicskei Kiss László

15
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    10:00 -17:00
    2017.05.15

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10.00─17.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -17:00
    2017.05.15

    TÖRI-Goldance-versenytánc (vezeti, felelős: Kemény Tamás)       10.00─17.00               Színházterem I-II.

  • Kemény Tamás (különóra táncoktatása)   

    13:00 -14:00
    2017.05.15

    Kemény Tamás (különóra táncoktatása)                                      13:00-14:00                Manninger terem

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2017.05.15

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                           13.00─                        Földszint 7. szoba

  • Dalkör Próba

    15:00 -19:00
    2017.05.15

    Dalkör Próba Vezeti: Kerekes Katalin                                          15:00-                         Szabadidő klub

  • Latin BASIC közös óra

    17:00 -19:00
    2017.05.15

    Latin BASIC közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő  17:00-19:00                Színházterem II.

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2017.05.15

    Kézműves foglalkozás, vezeti: Vizi Bernadett                                17.00─18.00               I. em. Galéria

  • Apróságok néptáncedzés

    17:15 -18:00
    2017.05.15

    Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                             17.15─18.00               Színpad

  • Kis-Cseperedők táncedzés

    17:15 -18:30
    2017.05.15

    Kis-Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                             17.15─18.30               Manninger terem

  • Cseperedők táncedzés

    18:00 -19:15
    2017.05.15

    Cseperedők táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt           18.00─19.15               Színpad

  • Felnőtt táncedzés

    18:30 -21:00
    2017.05.15

    Felnőtt táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Kovács József                   18.30─21.00               Manninger terem

  • Latin Versenyzői közös óra

    19:00 -20:00
    2017.05.15

    Latin Versenyzői közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő                                    

                                                                                                              19:00-20:00                Színházterem I-II.

  • Társastánc oktatás

    19:00 -21:00
    2017.05.15

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor (6 fő)                                       19:00-21:00                Sakkterem

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    20:00 -21:30
    2017.05.15

    TÖRI-Goldance-versenytánc (vezeti, felelős: Kemény Tamás)       20:00-21:30                Színházterem I-II.

  • Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2017.05.15

    Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22.00                Manninger terem

16
  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2017.05.16

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                         13.00─                        Földszint 7. szoba

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    13:00 -18:00
    2017.05.16

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13.00─18.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András 

  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    15:00 -21:30
    2017.05.16

    TÖRI─Goldance-versenytánc

                (vezeti, felelős: Kemény Tamás)                                           15.00─21.30               Színházterem I-II.

  • Dalkör Próba

    15:00 -21:00
    2017.05.16

    Dalkör Próba Vezeti: Kerekes Katalin                                          15:00-                         Szabadidő klub

  • Sakk edzés, elemzés 

    16:00 -20:00
    2017.05.16

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16.00─                        Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Modern tánc (Vision Company)

    17:00 -20:00
    2017.05.16

    Modern tánc (Vision Company) csoport, vezeti: Nagy Edina    17.00─20.00               Manninger terem

17
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák

    09:00 -17:00
    2017.05.17

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           09.00─17.00               Színházterem I-II.

  • Bulletproof próba  

    10:00 -15:00
    2017.05.17

    Bulletproof próba                                                                            10:00-                         zeneház

  • Törekvés Nyugdíjas Klub klubnap

    13:00 -18:00
    2017.05.17

    Törekvés Nyugdíjas Klub klubnap                                                   13:00-                         Szabadidő Klub

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    13:00 -19:00
    2017.05.17

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13.00–19.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

  • Kemény Tamás (különóra táncoktatása)   

    15:00 -16:00
    2017.05.17

    Kemény Tamás (különóra táncoktatása)                                      15:00-16:00                Manninger terem

  • MÁV Vezigazgatósági Sport Club   Zumba oktatás 

    16:45 -18:00
    2017.05.17

    MÁV Vezigazgatósági Sport Club   Zumba oktatás                    16:45-18:00                Fittness terem

    Szervező: Hajnal Ildikó (MÁV VSC titkár)

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2017.05.17

    Kézműves foglalkozás, vezeti: Vizi Bernadett                                17.00─18.00               I. em. Galéria 

  • Standard verseny szimuláció 

    17:15 -20:15
    2017.05.17

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       17:15-20:15                Színházterem II

  • Apróságok táncedzés

    17:15 -18:00
    2017.05.17

    Apróságok táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt             17.15─18.00               Színpad+Színházterem I.

  • Kis csepik táncedzés

    17:15 -18:00
    2017.05.17

    Kis csepik táncedzés, vezeti Vizi Adrienn                                       17.15─18.00               Manninger terem

  • Cseperedők táncedzés

    18:00 -18:50
    2017.05.17

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                                 18.00─18.50               Színpad+Színházterem I.

  • Manninger Miklós csoport

    18:00 -19:30
    2017.05.17

    Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18.00─19.30               Manninger terem  

  • Hagyományőrzők régi felnőttek

    19:30 -21:00
    2017.05.17

    Hagyományőrzők régi felnőttek        Vezető: Vizi Tibor                  19.30─21.00               Manninger terem

  • Latin Verseny szimuláció (4 körben)

    20:15 -21:15
    2017.05.17

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő       20:15-21:15                Kínai terem

18
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc Latin közös óra

    09:00 -16:00
    2017.05.18

    TÖRI─ Goldance-versenytánc Latin közös óra

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-16:00          Színházterem I.-II.

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    13:00 -18:00
    2017.05.18

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13.00─18.00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

  • Standard Basic, versenyzői közös órák    

    16:00 -21:00
    2017.05.18

    Standard Basic, versenyzői közös órák    

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            16:00-21:00          Színházterem I.-II.

  • Sakk edzés, elemzés       

    16:00 -20:00
    2017.05.18

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16.00─                  Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Hastánc

    16:30 -18:00
    2017.05.18

    Hastánc Vezető: Kozma Tímea (30/508-4296)                                16:30-18:00          Kínai terem

  • Modern tánc (Vision Company) csoport

    17:00 -20:00
    2017.05.18

    Modern tánc (Vision Company) csoport, vezeti: Nagy Edina         17.00─20.00         Manninger terem

    Olaj radiátor bekapcsolása 15:00-19:00

  • Tavaszi Zsongás a Kőbányai Újhegyi Közösségi Ház előtti sétányon 

    17:00 -21:00
    2017.05.18

             Tavaszi Zsongás a Kőbányai Újhegyi Közösségi Ház előtti sétányon   17:00-

    Törekvés Táncegyüttesek fellépése

  • Versenyzői próba

    19:00 -21:30
    2017.05.18

    Versenyzői próba (Kemény Tamás)                                                  19:00-21:30          Színházterem I.-II.

19
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2017.05.19

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András                                       Zárva

  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    09:00 -21:00
    2017.05.19

               TÖRI- Goldance-versenytánc

                (vezeti, felelős:Kemény Tamás)                                           09:00-17:00                Színházterem I-II.

                                                                                                              17:00-21.00                Kínai terem

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    09:00 -17:00
    2017.05.19

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             09.00─17.00               Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    10:00 -15:00
    2017.05.19

           TÖRI- Goldance-versenytánc

           (vezeti, felelős:Kemény Tamás) (Versenyzői próbák)                     10:00-15:00                Színházterem I-II.

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -18:00
    2017.05.19

    Egészségügyi masszázs                                                                    13.00─                        Földszint 7. szoba

    Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375

  •  Koncert Sétahajó Zenekar       

    17:00 -22:00
    2017.05.19

               Koncert Sétahajó Zenekar                                                                       17.00─22.00               Színházterem I-II.+galéria

                                                                                                                                                  +Pódium

  •  Koncert Brillantin zenekar

    19:00 -23:00
    2017.05.19

           Koncert Brillantin zenekar                                                                 19.00─23.00               Színházterem I-II.+galéria

                                                                                                                                                  +Pódium

20
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2017.05.20

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             Zárva

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    10:00 -14:30
    2017.05.20

            TÖRI- Goldance-versenytánc(vezeti, felelős:Kemény Tamás)        10:00-14:30                Színházterem I-II.

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör

    10:00 -14:00
    2017.05.20

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                                                10.00─14.00               Fitnesz terem

               vezető: Bicskei Kiss László

21
22
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    10:00 -17:00
    2017.05.22

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10.00─17.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András                           

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -17:00
    2017.05.22

    TÖRI-Goldance-versenytánc (vezeti, felelős: Kemény Tamás)       10.00─17.00               Színházterem I-II.

  • Kemény Tamás (különóra táncoktatása)

    13:00 -14:00
    2017.05.22

    Kemény Tamás (különóra táncoktatása)                                      13:00-14:00                Manninger terem

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2017.05.22

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                           13.00─                        Földszint 7. szoba

  • Dalkör Próba

    15:00 -19:00
    2017.05.22

    Dalkör Próba Vezeti: Cselényi László                                           15:00-                         Szabadidő klub

  • Latin BASIC közös óra

    17:00 -19:00
    2017.05.22

    Latin BASIC közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő  17:00-19:00                Színházterem II.        

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2017.05.22

    Kézműves foglalkozás, vezeti: Vizi Bernadett                                17.00─18.00               I. em. Galéria 

  • Apróságok néptáncedzés

    17:15 -18:00
    2017.05.22

    Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                             17.15─18.00               Színpad

  • Kis-Cseperedők táncedzés

    17:15 -18:30
    2017.05.22

    Kis-Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                             17.15─18.30               Manninger terem

  • Cseperedők táncedzés

    18:00 -19:15
    2017.05.22

    Cseperedők táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt           18.00─19.15               Színpad

  • Felnőtt táncedzés

    18:30 -21:00
    2017.05.22

    Felnőtt táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Kovács József                   18.30─21.00               Manninger terem

  • Latin Versenyzői közös óra

    19:00 -20:00
    2017.05.22

    Latin Versenyzői közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő                                    

                                                                                                              19:00-20:00                Színházterem I-II.

  • Társastánc oktatás

    19:00 -22:00
    2017.05.22

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor (6 fő)                                       19:00-21:00                Sakkterem

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    20:00 -21:30
    2017.05.22

    TÖRI-Goldance-versenytánc (vezeti, felelős: Kemény Tamás)       20:00-21:30                Színházterem I-II.

  • Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2017.05.22

    Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22.00                Manninger terem

23
  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2017.05.23

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                         13.00─                        Földszint 7. szoba

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás      

    13:00 -18:00
    2017.05.23

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13.00─18.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    15:00 -21:30
    2017.05.23

    TÖRI─Goldance-versenytánc

                (vezeti, felelős: Kemény Tamás)                                           15.00─21.30               Színházterem I-II.

  • Dalkör Próba

    15:00 -19:00
    2017.05.23

    Dalkör Próba Vezeti: Cselényi László                                           15:00-                         Szabadidő klub

  • Sakk edzés, elemzés   

    16:00 -20:00
    2017.05.23

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16.00─                        Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Modern tánc (Vision Company) csoport

    17:00 -20:00
    2017.05.23

    Modern tánc (Vision Company) csoport, vezeti: Nagy Edina    17.00─20.00               Manninger terem

24
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák        

    09:00 -17:00
    2017.05.24

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           09.00─17.00               Színházterem I-II.

  • Bulletproof próba   

    10:00 -15:00
    2017.05.24

    Bulletproof próba                                                                            10:00-                         zeneház

  • Törekvés Nyugdíjas Klub klubnap

    13:00 -17:00
    2017.05.24

    Törekvés Nyugdíjas Klub klubnap                                                   13:00-                         Szabadidő Klub

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    13:00 -19:00
    2017.05.24

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13.00–19.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

  • Kemény Tamás (különóra táncoktatása)  

    15:00 -16:00
    2017.05.24

    Kemény Tamás (különóra táncoktatása)                                      15:00-16:00                Manninger terem

  • MÁV Vezigazgatósági Sport Club   Zumba oktatás 

    16:45 -18:00
    2017.05.24

    MÁV Vezigazgatósági Sport Club   Zumba oktatás                    16:45-18:00                Fittness terem

    Szervező: Hajnal Ildikó (MÁV VSC titkár)

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2017.05.24

    Kézműves foglalkozás, vezeti: Vizi Bernadett                                17.00─18.00               I. em. Galéria 

  • Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)      

    17:15 -20:15
    2017.05.24

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       17:15-20:15                Színházterem II.

  • Apróságok táncedzés

    17:15 -18:00
    2017.05.24

    Apróságok táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt             17.15─18.00               Színpad+Színházterem I.

  • Kis csepik táncedzés

    17:15 -18:00
    2017.05.24

    Kis csepik táncedzés, vezeti Vizi Adrienn                                       17.15─18.00               Manninger terem

  • Cseperedők táncedzés

    18:00 -18:50
    2017.05.24

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                                 18.00─18.50               Színpad+Színházterem I.

  • Manninger Miklós csoport  

    18:00 -19:30
    2017.05.24

    Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18.00─19.30               Manninger terem  

  • Hagyományőrzők régi felnőttek 

    19:30 -21:00
    2017.05.24

    Hagyományőrzők régi felnőttek        Vezető: Vizi Tibor                  19.30─21.00               Manninger terem  

  • Latin Verseny szimuláció (4 körben)

    20:15 -21:15
    2017.05.24

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő       20:15-21:15                Kínai terem

25
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc Latin közös óra

    09:00 -16:00
    2017.05.25

    TÖRI─ Goldance-versenytánc Latin közös óra

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-16:00          Színházterem I.-II.

  • MÁV Vezig. Nyugdíjas Klub klubnap       

    11:00 -15:00
    2017.05.25

    MÁV Vezig. Nyugdíjas Klub klubnap                                          11:00-                   Szabadidő Klub

    Vezető: Marosi Miklósné (Rózsika) 06-30/906-0238

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                 

    13:00 -18:00
    2017.05.25

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13.00─18.00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

  • Standard Basic, versenyzői közös órák    

    16:00 -21:00
    2017.05.25

    Standard Basic, versenyzői közös órák    

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            16:00-21:00          Kínai terem

  • Sakk edzés, elemzés   

    16:00 -20:00
    2017.05.25

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16.00─                  Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Hastánc

    16:30 -18:00
    2017.05.25

    Hastánc Vezető: Kozma Tímea (30/508-4296)                                16:30-18:00          Kínai terem

  • Modern tánc (Vision Company) csoport

    17:00 -20:00
    2017.05.25

    Modern tánc (Vision Company) csoport, vezeti: Nagy Edina         17.00─20.00         Manninger terem

  • Szamárságok Testamentuma

    19:00 -22:00
    2017.05.25

    Miénk a Színpad rendezésében – Szamárságok Testamentuma            19:00-     Színházterem I-II

  • Versenyzői próba (Kemény Tamás) 

    19:00 -21:30
    2017.05.25

    Versenyzői próba (Kemény Tamás)                                                  19:00-21:30          Színházterem I.-II.

26
  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    09:00 -21:00
    2017.05.26

                TÖRI- Goldance-versenytánc

                (vezeti, felelős:Kemény Tamás)                                           09:00-17:00                Kínai terem

                                                                                                              17:00-21.00                Kínai terem

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    09:00 -17:00
    2017.05.26

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             09.00─17.00               Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

  • Gyermeknap

    10:30 -16:00
    2017.05.26

    m   Gyermeknap                                                                                    10:30-             Színházterem I-II.+galéria

           Színi előadás a Főnix Művészeti Műhely előadásában Ágacska címmel

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2017.05.26

    Egészségügyi masszázs                                                                    13.00─                        Földszint 7. szoba

    Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375

     

  • Koncert Classic Beat Band zenekar 

    18:00 -22:00
    2017.05.26

              Koncert Classic Beat Band zenekar                                              18.00─22.00               Színházterem I-II.+galéria

                                                                                                                                                  +Pódium

    Ügyeletes: Gyetvai Eszter

27
  • Hagyományőrző csoport fellépése a Tárnoki Orbán napi Fesztiválon

    00:00 -23:00
    2017.05.27

          Hagyományőrző csoport fellépése a Tárnoki Orbán napi Fesztiválon

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            

    00:00 -23:00
    2017.05.27

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András                                       Zárva

  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    10:00 -15:00
    2017.05.27

           TÖRI- Goldance-versenytánc

            (vezeti, felelős:Kemény Tamás) (Versenyzői próbák)                     10:00-15:00                Színházterem I-II.

  • Északi fény Természetjáró Egyesület közgyűlése  

    15:00 -19:00
    2017.05.27

              Északi fény Természetjáró Egyesület közgyűlése                        15:00-                         Szabadidő klub

  • Koncert Sétahajó Zenekar

    17:00 -22:00
    2017.05.27

              Koncert Sétahajó Zenekar                                                             17.00─22.00               Színházterem I-II.+galéria

                                                                                                                                                  +Pódium

28
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    00:00 -23:00
    2017.05.28

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             Zárva

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András,

  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    10:00 -14:30
    2017.05.28

           TÖRI- Goldance-versenytánc(vezeti, felelős:Kemény Tamás)        10:00-14:30                Színházterem I-II.

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör    

    10:00 -14:00
    2017.05.28

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                                                10.00─14.00               Fitnesz terem

               vezető: Bicskei Kiss László

29
  • Kamara csoport

    09:47 -22:00
    2017.05.29

    Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22.00                Manninger terem

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -17:00
    2017.05.29

    TÖRI-Goldance-versenytánc (vezeti, felelős: Kemény Tamás)       10.00─17.00               Színházterem I-II.

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    10:00 -17:00
    2017.05.29

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10.00─17.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András                           

  • Kemény Tamás (különóra táncoktatása)    

    13:00 -14:00
    2017.05.29

    Kemény Tamás (különóra táncoktatása)                                      13:00-14:00                Manninger terem

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -20:00
    2017.05.29

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                           13.00─                        Földszint 7. szoba

  • Dalkör Próba

    15:00 -20:00
    2017.05.29

    Dalkör Próba Vezeti: Cselényi László, Kemény Ágnes                15:00-                         Szabadidő klub

  • Latin BASIC közös óra

    17:00 -19:00
    2017.05.29

    Latin BASIC közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő  17:00-19:00                Színházterem II.        

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2017.05.29

    Kézműves foglalkozás, vezeti: Vizi Bernadett                                17.00─18.00               I. em. Galéria 

  • Apróságok néptáncedzés

    17:15 -18:00
    2017.05.29

    Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                             17.15─18.00               Színpad

  • Kis-Cseperedők táncedzés

    17:15 -18:30
    2017.05.29

    Kis-Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                             17.15─18.30               Manninger terem

  • Cseperedők táncedzés

    18:00 -19:15
    2017.05.29

    Cseperedők táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt           18.00─19.15               Színpad

  • Felnőtt táncedzés

    18:30 -21:00
    2017.05.29

    Felnőtt táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Kovács József                   18.30─21.00               Manninger terem

  • Latin Versenyzői közös óra

    19:00 -20:00
    2017.05.29

    Latin Versenyzői közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő                                    

                                                                                                              19:00-20:00                Színházterem I-II.

  • Társastánc oktatás

    19:00 -21:00
    2017.05.29

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor (6 fő)                                       19:00-21:00                Sakkterem

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    20:00 -21:30
    2017.05.29

    TÖRI-Goldance-versenytánc (vezeti, felelős: Kemény Tamás)       20:00-21:30                Színházterem I-II.

30
  • TEMI közgyűlés   

    10:00 -14:00
    2017.05.30

    TEMI közgyűlés                                                                              10:00-                         TEMI közp.

  • Miszlai Zoltán – Évzáró   

    12:30 -14:00
    2017.05.30

    Miszlai Zoltán – Évzáró                                                                 12:30-14:00                Sakkterem

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2017.05.30

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                         13.00─                        Földszint 7. szoba

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    13:00 -18:00
    2017.05.30

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13.00─18.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    15:00 -21:30
    2017.05.30

    TÖRI─Goldance-versenytánc

                (vezeti, felelős: Kemény Tamás)                                           15.00─21.30               Színházterem I-II.

  • Dalkör Próba

    15:00 -19:00
    2017.05.30

    Dalkör Próba Vezeti: Cselényi László, Kemény Ágnes                15:00-                         Szabadidő klub

  • Sakk edzés, elemzés   

    16:00 -20:00
    2017.05.30

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16.00─                        Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Modern tánc (Vision Company) csoport

    17:00 -20:00
    2017.05.30

    Modern tánc (Vision Company) csoport, vezeti: Nagy Edina    17.00─20.00               Manninger terem

31
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák  

    09:00 -17:00
    2017.05.31

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           09.00─17.00               Színházterem I-II.

  • Újbuda Idősek háza Gyermek néptánc csoportok fellépése

    10:00 -13:00
    2017.05.31

    Újbuda Idősek háza Gyermek néptánc csoportok fellépése       10:00-

  • Bulletproof próba  

    10:00 -15:00
    2017.05.31

    Bulletproof próba                                                                            10:00-                         zeneház

  • VSz.Nyugdíjas Klub klubnap   

    13:00 -20:00
    2017.05.31

    VSz.Nyugdíjas Klub klubnap                                                        13:00-                         Szabadidő Klub

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás      

    13:00 -19:00
    2017.05.31

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13.00–19.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

  • Kemény Tamás (különóra táncoktatása)  

    15:00 -16:00
    2017.05.31

    Kemény Tamás (különóra táncoktatása)                                      15:00-16:00                Manninger terem

  • MÁV Vezigazgatósági Sport Club   Zumba oktatás

    16:45 -18:00
    2017.05.31

    MÁV Vezigazgatósági Sport Club   Zumba oktatás                    16:45-18:00                Fittness terem
    Szervező: Hajnal Ildikó (MÁV VSC titkár)

  • Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)  

    17:15 -20:15
    2017.05.31

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       17:15-20:15                Kínai terem

  • NÉPTÁNC évzáró        

    18:00 -21:00
    2017.05.31

    NÉPTÁNC évzáró                                                                          18:00-                         Színházterem I-II.

  • Latin Verseny szimuláció (4 körben)

    20:15 -21:15
    2017.05.31

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő       20:15-21:15                Kínai terem

    
 

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.