Eseménynaptár

H.K.Sze.Cs.P.Szo.V.
 123456
7
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás       

    10:00 -17:00
    2018.05.07

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           10.00─17.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András                           

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • TÖRI-Goldance-versenytánc   

    10:00 -17:00
    2018.05.07

    TÖRI-Goldance-versenytánc            Szabadedzés                           10.00─17.00               Színházterem I-II.

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2018.05.07

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

  • Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:30
    2018.05.07

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17.00─18.30               Manninger terem

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2018.05.07

    Kézműves foglalkozás, vezeti: Seresné Vizi Bernadett                   17.00─18.00               I. em. Galéria

  • Apróságok néptáncedzés

    17:15 -18:00
    2018.05.07

    Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17.15─18.00               Színpad

  • TÖRI-Goldance-versenytánc   

    17:30 -19:30
    2018.05.07

    TÖRI-Goldance-versenytánc            Egyéni órák                            17:30-19:30                Kínai terem

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2018.05.07

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18.00─19.30               Színpad

  • Felnőtt néptáncedzés

    18:30 -21:00
    2018.05.07

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Kovács József             18.30─21.00               Manninger terem

  • Társastánc oktatás

    19:00 -21:00
    2018.05.07

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                          19:00-21:00               Sakkterem

  • Szabadedzés

    19:00 -20:00
    2018.05.07

    Szabadedzés

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő 19:00-20:00                Színházterem I-II.

  • Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2018.05.07

    Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22.00                Manninger terem

8
  • TÖRI─Goldance-versenytánc  

    09:00 -21:30
    2018.05.08

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-21:30               Színházterem I-II

    (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    13:00 -18:00
    2018.05.08

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           13.00─18.00                                                                                      Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2018.05.08

    Egészségügyi masszázs (Neusinger Sándor) tel.: 06/30/286-83-75 Földszint 7. szoba

  • Dalkör  

    14:00 -17:00
    2018.05.08

    Dalkör                                                                                              14:00-                         Szabadidő klub

    Vezeti: Kemény Ágnes

  • Sakk edzés, elemzés  

    16:00
    2018.05.08

    Sakk edzés, elemzés                                                                         16.00─                        Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Szabadedzés és egyéni órák   

    18:00 -21:30
    2018.05.08

    Szabadedzés és egyéni órák                                                           18:00-21:00               Kínai terem              

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Nagy Edina                      17.00─20.00                     Manninger terem

    Mini csoport (5-14)                                                                         17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                          18:30-19:30

9
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák      

    09:00 -17:00
    2018.05.09

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           09.00─17:00               Színházterem I-II.

  • Latin Verseny szimuláció (4 körben)

    09:30 -14:00
    2018.05.09

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő      

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás      

    13:00 -19:00
    2018.05.09

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           13.00–19.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • MÁV Zumba

    17:00 -18:00
    2018.05.09

    MÁV Zumba (szervezi: Czéh Beáta)                                            17:00-18:00               Fittness terem

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2018.05.09

    Kézműves foglalkozás, vezeti: Seresné Vizi Bernadett                   17.00─18.00               I. em. Galéria

  • Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:00
    2018.05.09

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17.00─18.00               Manninger terem

  • Practice Night           

    17:00 -21:30
    2018.05.09

    Practice Night                                                                                   17:00-21:30                Színházterem II.

  • Manninger Miklós csoport 

    18:00 -19:30
    2018.05.09

    Manninger Miklós csoport    Vezető: Vizi Tibor                             18.00─19.30               Manninger terem

  • Standard verseny szimuláció

    18:00 -21:15
    2018.05.09

    Standard verseny szimuláció (Erdélyi Sz.)                                      18:00-21:15                Kínai terem

  • Médium csoport (régi felnőttek) 

    19:30 -21:00
    2018.05.09

    Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                 19.30─21.00               Manninger terem

10
  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    09:00 -21:30
    2018.05.10

          TÖRI- Goldance-versenytánc

                (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)                                            09:00-15:00             Színházterem I-II

                                                                                                              15:00-21:30                   Manninger terem

  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    09:00 -19:00
    2018.05.10

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-19:00               Színházterem I.-II.

  • Őszirózsa Nyugdíjas klub (zártkörű)   

    15:00 -19:00
    2018.05.10

    Őszirózsa Nyugdíjas klub (zártkörű)                                           15:00-19:00               Fittness terem

    Vezeti: Szabó Péterné (20/473-5503); Orgován Ferencné (30/422-9536)

    Berendezés: 50 főre

  • Sakk edzés, elemzés     

    16:00 -19:00
    2018.05.10

    Sakk edzés, elemzés                                                                         16.00─                              Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Modern és Showtánc csoport,

    17:00 -20:00
    2018.05.10

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Nagy Edina                      17.00─20.00                     Manninger terem

    Mini csoport (5-14)                                                                         17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                          18:30-19:30

  • Lány formáció  

    17:00 -18:30
    2018.05.10

    Lány formáció                                                                                  17:00-18:30                Kínai terem

  • Standard Basic, versenyzői közös órák 

    18:00 -19:30
    2018.05.10

    Standard Basic, versenyzői közös órák    

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-19:30                 Kínai terem

  • Felnőtt néptáncedzés

    18:45 -21:00
    2018.05.10

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Kovács József             18.45─21.00                       Színpad

11
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás     

    09:00 -17:00
    2018.05.11

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           09.00─17.00                                                                                      Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2018.05.11

           Egészségügyi masszázs                                                                                                   Földszint 7. szoba

    Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375           

  • MÁV Északi Baráti találkozó    

    17:00 -23:00
    2018.05.11

             MÁV Északi Baráti találkozó                                                        17:00-                      Sakkterem

  • Könnyűzenei Koncert a Brillantin Zenekarral   

    18:00 -22:00
    2018.05.11

             Könnyűzenei Koncert a Brillantin Zenekarral                                        Színházterem I-II+galéria+színpad

                Koncert kezdés:                                                                    18.00─22.00  

12
  • TÖRI- Goldance versenytánc 

    10:00 -14:30
    2018.05.12

            TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd) 10:00-14:30                Manninger terem

  • Derűs Szívek Nyugdíjas Klub klubnap   

    15:00 -19:00
    2018.05.12

             Derűs Szívek Nyugdíjas Klub klubnap                                         15:00-19:00            Fittness terem

                Felelős: Kovácsné Tokár Ilona 70/670-5350        

  •             !!!!!!  Kínai néptánc képzés          

    15:30 -17:30
    2018.05.12

                !!!!!!  Kínai néptánc képzés                                                            15:30-17:30               Kínai terem

  • Sétahajó Bulizenekar          Könnyűzenei Koncert     

    17:00 -22:00
    2018.05.12

    Sétahajó Bulizenekar          Könnyűzenei Koncert         Színházterem I-II.+galéria+Színpad

                Koncert kezdés                                                                     17:00 – 22:00

13
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás         

    00:00 -23:00
    2018.05.13

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           Zárva

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András,

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás      

    00:00 -23:00
    2018.05.13

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                          

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András                                       Zárva

  •     TÖRI- Goldance-versenytánc

    10:00 -14:30
    2018.05.13

            TÖRI- Goldance-versenytánc(vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)        10:00-14:30            Manninger terem

  • Kínai néptánc képzés       

    15:30 -17:30
    2018.05.13

          !!!!!!  Kínai néptánc képzés                                                            15:30-17:30            Kínai terem

14
  • TÖRI-Goldance-versenytánc  

    10:00 -17:00
    2018.05.14

    TÖRI-Goldance-versenytánc            Szabadedzés                           10.00─17.00               Színházterem I-II.

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás     

    10:00 -17:00
    2018.05.14

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           10.00─17.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András                           

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2018.05.14

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2018.05.14

    Kézműves foglalkozás, vezeti: Seresné Vizi Bernadett                   17.00─18.00               I. em. Galéria

  • Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:30
    2018.05.14

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17.00─18.30               Manninger terem

  • Apróságok néptáncedzés

    17:15 -18:00
    2018.05.14

    Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17.15─18.00               Színpad

  • TÖRI-Goldance-versenytánc  

    17:30 -19:30
    2018.05.14

    TÖRI-Goldance-versenytánc            Egyéni órák                            17:30-19:30                Kínai terem

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2018.05.14

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18.00─19.30               Színpad

  • Felnőtt néptáncedzés

    18:30 -21:00
    2018.05.14

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Kovács József             18.30─21.00               Manninger terem

  • Közös óra

    18:30 -19:30
    2018.05.14

    Közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő 18:30-19:30                Színházterem II.        

  • Társastánc oktatás

    19:00 -21:00
    2018.05.14

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                          19:00-21:00               Sakkterem

  • Szabadedzés

    19:00 -20:00
    2018.05.14

    Szabadedzés

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő 19:00-20:00                Színházterem I-II.

  • Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2018.05.14

    Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22.00                Manninger terem

15
  • TÖRI─Goldance-versenytánc   

    09:00 -21:30
    2018.05.15

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-21:30               Színházterem I-II

    (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás     

    13:00 -18:00
    2018.05.15

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           13.00─18.00                                                                                      Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • Dalkör         

    14:00 -18:00
    2018.05.15

    Dalkör                                                                                              14:00-                         Szabadidő klub

    Vezeti: Kemény Ágnes

  • Sakk edzés, elemzés         

    16:00 -19:00
    2018.05.15

    Sakk edzés, elemzés                                                                         16.00─                        Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Szabadedzés és egyéni órák   

    17:00 -21:00
    2018.05.15

    Szabadedzés és egyéni órák                                                           18:00-21:00               Kínai terem              

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Nagy Edina                      17.00─20.00                     Manninger terem

    Mini csoport (5-14)                                                                         17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                          18:30-19:30

16
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák    

    09:00 -17:00
    2018.05.16

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           09.00─17:00               Színházterem I-II.

  • Latin Verseny szimuláció (4 körben)

    10:00 -20:00
    2018.05.16

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő      

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás       

    13:00 -19:00
    2018.05.16

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           13.00–19.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • Hastánc Vezető

    16:30 -18:00
    2018.05.16

    Hastánc Vezető: Kozma Tímea (30/508-4296)                                16:30-18:00                      Sakkterem

  • MÁV Zumba

    17:00 -18:00
    2018.05.16

    MÁV Zumba (szervezi: Czéh Beáta)                                            17:00-18:00               Fittness terem

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2018.05.16

    Kézműves foglalkozás, vezeti: Seresné Vizi Bernadett                   17.00─18.00               I. em. Galéria

  • Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:00
    2018.05.16

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17.00─18.00               Manninger terem

  • Practice Night      

    17:00 -21:30
    2018.05.16

    Practice Night                                                                                   17:00-21:30                Színházterem II.

  • Manninger Miklós csoport 

    18:00 -19:30
    2018.05.16

    Manninger Miklós csoport    Vezető: Vizi Tibor                             18.00─19.30               Manninger terem

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2018.05.16

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18.00─19.30               Színpad

  • Standard verseny szimuláció (Erdélyi Sz.)       

    18:00 -21:15
    2018.05.16

    Standard verseny szimuláció (Erdélyi Sz.)                                      18:00-21:15                Kínai terem

  • Médium csoport (régi felnőttek)  

    19:30 -21:00
    2018.05.16

    Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                 19.30─21.00               Manninger terem

17
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    09:00 -19:00
    2018.05.17

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-19:00               Színházterem I.-II.

  • KEREKÍTŐ Gyermek foglalkoztatás   

    10:00 -11:15
    2018.05.17

    KEREKÍTŐ Gyermek foglalkoztatás                                          10:00-11:15               Sakkterem

    Nagy Éva Rita (30/538-23-37)

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    13:00 -18:00
    2018.05.17

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13.00─18.00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • Őszirózsa Nyugdíjas klub (zártkörű)

    15:00 -19:00
    2018.05.17

    Őszirózsa Nyugdíjas klub (zártkörű)                                           15:00-19:00               Fittness terem

    Vezeti: Szabó Péterné (20/473-5503); Orgován Ferencné (30/422-9536)

     

  • Sakk edzés, elemzés    

    16:00 -19:00
    2018.05.17

    Sakk edzés, elemzés                                                                         16.00─                              Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Modern és Showtánc csoport, vezeti: Nagy Edina    

    17:00 -20:00
    2018.05.17

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Nagy Edina                      17.00─20.00                     Manninger terem

    Mini csoport (5-14)                                                                         17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                          18:30-19:30

  • Lány formáció    

    17:00 -18:30
    2018.05.17

    Lány formáció                                                                                  17:00-18:30                Kínai terem

  • Standard Basic, versenyzői közös órák    

    18:00 -19:30
    2018.05.17

    Standard Basic, versenyzői közös órák    

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-19:30                 Kínai terem

  • Felnőtt néptáncedzés

    18:45 -21:00
    2018.05.17

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Kovács József             18.45─21.00                       Színpad

18
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    09:00 -17:00
    2018.05.18

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           09.00─17.00                                                                                      Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    09:00 -21:30
    2018.05.18

           TÖRI- Goldance-versenytánc

                (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)                                            09:00-15:00             Színházterem I-II

                                                                                                              15:00-21:30                   Manninger terem

  • TÖRI- Goldance versenytánc 

    10:00 -14:30
    2018.05.18

           TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd) 10:00-14:30                Manninger terem

  • Egészségügyi Masszázs

    13:00 -19:00
    2018.05.18

               Egészségügyi masszázs                                                                                                   Földszint 7. szoba

    Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375

  •      Könnyűzenei Koncert a Zenevonattal  

    18:00 -22:30
    2018.05.18

             Könnyűzenei Koncert a Zenevonattal                                          Fittness terem+fsz.galéria

                Koncert kezdés:                                                                    18.00─22.30  

19
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    00:00 -23:00
    2018.05.19

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                          

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András                                       Zárva

  • Kínai néptánc képzés   

    15:30 -17:30
    2018.05.19

             !!!!!!  Kínai néptánc képzés                                                            15:30-17:30            Kínai terem

  • Sétahajó Bulizenekar 

    17:00 -22:30
    2018.05.19

    Sétahajó Bulizenekar          Könnyűzenei Koncert         Színházterem I-II.+galéria+Színpad

                Koncert kezdés                                                                     17:00 – 22:30

20
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás      

    00:00 -23:00
    2018.05.20

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           Zárva

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András,

  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    10:00 -14:30
    2018.05.20

           TÖRI- Goldance-versenytánc(vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)        10:00-14:30            Manninger terem

  • TÖREKVÉS Néptánc csoportok fellépése a Várban

    10:00 -16:00
    2018.05.20

          TÖREKVÉS Néptánc csoportok fellépése a Várban (suttyók-felnőttek) 10:00-

21
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    00:00 -23:00
    2018.05.21

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           Zárva

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András,

  • Porta és recepciós szolgálat

    07:00
    2018.05.21-2018.05.22

    Porta és rec.szolg.:                                                                    

    07:00-07:00 Petró Tibor

22
  • Porta és recepciós szolgálat

    01:00 -19:00
    2018.05.22

    Porta és rec.szolg.:  –                                                                       00.01─07.00 (Papp János)

                                      –                                                                        esti zárás után 24.00 óráig

                                               –  Anyalai Lajos                                              13.00─19.00

    Ügy.: – Ny.J.

             Tóth Józsefné                                               07:00-15:00

    Bacsek József karbantartó, vill. szer.        09:00-13:00

    Szabó Károly:                                              08:00-16:00

  • TÖRI─Goldance-versenytánc    

    09:00 -13:00
    2018.05.22

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-13:00               Színházterem I-II

    (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák      

    09:00 -17:00
    2018.05.22

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           09.00─17:00               Színházterem I-II.

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás     

    13:00 -18:00
    2018.05.22

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           13.00─18.00                                                                                      Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2018.05.22

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                            Földszint 7. szoba

  • Szabadedzés és egyéni órák   

    13:00 -21:00
    2018.05.22

    Szabadedzés és egyéni órák                                                           13:00-21:00               Kínai terem              

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Nagy Edina                      17.00─20.00                     Manninger terem

    Mini csoport (5-14)                                                                         17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                          18:30-19:30

  • Dalkör + Főpróba                       

    14:00 -16:00
    2018.05.22

    Dalkör + Főpróba                                                                           14:00-                         Színházterem I.

    Vezeti: Kemény Ágnes

  • Sakk edzés, elemzés    

    16:00 -17:00
    2018.05.22

    Sakk edzés, elemzés                                                                         16.00─                        Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Practice Night         

    17:00 -21:30
    2018.05.22

    Practice Night                                                                                   17:00-21:30                Színházterem II.

  • Standard verseny szimuláció (Erdélyi Sz.)   

    18:00 -21:15
    2018.05.22

    Standard verseny szimuláció (Erdélyi Sz.)                                      18:00-21:15                Kínai terem

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő      

23
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2018.05.23

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           13.00–19.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

    Porta és rec.szolg.:  –                                                                       00.01─07.00 ( Laczkó László)

                                      –                                                                       esti zárás után 24.00 óráig

                                               –  Anyalai Lajos                                              13.00─21.00

    Ügy.: – Ny.J.

    Tóth Józsefné                                               07:00-15:00

    Bacsek József karbantartó, vill. szer.        09:00-13:00

    Szabó Károly:                                              szabadnap

  • Hastánc

    16:30 -18:00
    2018.05.23

    Hastánc Vezető: Kozma Tímea (30/508-4296)                                16:30-18:00                      Sakkterem

  • MÁV Zumba

    17:00 -18:00
    2018.05.23

    MÁV Zumba (szervezi: Czéh Beáta)                                            17:00-18:00               Fittness terem

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2018.05.23

    Kézműves foglalkozás, vezeti: Seresné Vizi Bernadett                   17.00─18.00               I. em. Galéria

  • Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:00
    2018.05.23

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17.00─18.00               Manninger terem

  • Apróságok néptánc edzés

    17:15 -18:00
    2018.05.23

    Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                           17.15─18.00               Színpad

  • Manninger Miklós csoport 

    18:00 -19:30
    2018.05.23

    Manninger Miklós csoport    Vezető: Vizi Tibor                             18.00─19.30               Manninger terem

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2018.05.23

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18.00─19.30               Színpad

  • Médium csoport (régi felnőttek)  

    19:30 -21:00
    2018.05.23

    Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                 19.30─21.00               Manninger terem

24
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    09:00 -19:00
    2018.05.24

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-19:00               Színházterem I.-II.

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    13:00 -18:00
    2018.05.24

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13.00─18.00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

    Porta és rec.szolg.:  –                                                                       00.01─07.00 (Papp János)

                                      –                                                                       esti zárás után 24.00 óráig

                                               –  Laczkó László                                             14.00─24.00

    Ügy.: – Ny.J.

    Tóth Józsefné                                               07:00-15:00

    Bacsek József karbantartó, vill. szer.        szabadnap

    Szabó Károly:                                              08:00-16:00

  • Őszirózsa Nyugdíjas klub (zártkörű)      

    15:00 -19:00
    2018.05.24

    Őszirózsa Nyugdíjas klub (zártkörű)                                           15:00-19:00               Fittness terem

    Vezeti: Szabó Péterné (20/473-5503); Orgován Ferencné (30/422-9536)

    Berendezés: 50 főre

  • Sakk edzés, elemzés     

    16:00 -20:00
    2018.05.24

    Sakk edzés, elemzés                                                                         16.00─                              Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Modern és Showtánc csoport

    17:00 -20:00
    2018.05.24

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Nagy Edina                      17.00─20.00                     Manninger terem

    Mini csoport (5-14)                                                                         17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                          18:30-19:30

  • Lány formáció           

    17:00 -18:30
    2018.05.24

    Lány formáció                                                                                  17:00-18:30                Kínai terem

  • Standard Basic, versenyzői közös órák    

    18:00 -19:30
    2018.05.24

    Standard Basic, versenyzői közös órák    

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-19:30                 Kínai terem

  • Felnőtt néptánc edzés

    18:45 -21:00
    2018.05.24

    Felnőtt néptánc edzés, vezeti: Vizi Adrienn, Kovács József                       18.45─21.00                       Színpad

25
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    09:00 -23:00
    2018.05.25

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           09.00─17.00                                                                                      Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

    Porta és rec.szolg.:  –                                                                       00.01─07.00 (Laczkó László)

                                      –                                                                       esti zárás után 24.00 óráig

                                               –  Anyalai Lajos                                              13.00─21.00

                                                 Papp János                                                   21:00-07:00

    Ügy.: – Ny.J.

    Tóth Józsefné                                               07:00-15:00

    Bacsek József karbantartó, vill. szer.        14:00-18:00

    Szabó Károly:                                              10:00-18:00

  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    09:00 -21:30
    2018.05.25

                TÖRI- Goldance-versenytánc

                (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)                                            09:00-15:00             Színházterem I-II

                                                                                                              15:00-21:30                   Manninger terem

  •   Egészségügyi masszázs    

    13:00 -19:00
    2018.05.25

             Egészségügyi masszázs                                                                                                     Földszint 7. szoba

    Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375                      

  • Könnyűzenei Koncert a Zenevonattal    

    16:00 -22:30
    2018.05.25

             Könnyűzenei Koncert a Zenevonattal                                          Fittness terem+fsz.galéria

                Előkészíti és zárja: Gyetvai Eszter (pénztár és felügyelő) 16.00─

                Koncert kezdés:                                                                    18.00─22.30  

                Büfé, takarítás: Vargáné Klári                                              16.00─           

                Segít: Szabó Károly, Bacsek József                                      16:00-

26
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                          

    07:00 -23:00
    2018.05.26

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                          

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András                                       Zárva

    Ügy.: – Ny.J.

    Porta és rec.szolg.:              – 0.01 – 24. 00 óráig                          07:00–19:00 Ugró Gyula

                                                                                                              19:00-07:00 Papp János

                                                                                                              15:00-23:00 Ifj. Petró Tibor

  • TÖRI- Goldance versenytánc 

    10:00 -14:30
    2018.05.26

           TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd) 10:00-14:30                Manninger terem

  • Sétahajó Bulizenekar 

    15:00 -22:30
    2018.05.26

    Sétahajó Bulizenekar          Könnyűzenei Koncert         Színházterem I-II.+galéria+Színpad

                Előkészíti és zárja: Gyetvai Eszter (pénztár és felügyelő) 15.00─

                Koncert kezdés                                                                     17:00 – 22:30

                Büfé, takarítás: Vargáné Klári                                              15.00─           

                Segít: Szabó Károly,                                                             15:00-

             Őrszolgálat: Ifj Petró Tibor, Papp János, Ugró Gyula

  • Kínai néptánc képzés    

    15:30 -17:30
    2018.05.26

             !!!!!!  Kínai néptánc képzés                                                            15:30-17:30            Kínai terem

27
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    07:00
    2018.05.27-2018.05.28

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           Zárva

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András,

    Ügy.: – Ny.J.

    Porta és rec.szolg.:                                                                    

    •                                                                                      07:00-07:00 Laczkó László
  •     TÖRI- Goldance-versenytánc

    10:00 -14:30
    2018.05.27

          TÖRI- Goldance-versenytánc(vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)        10:00-14:30            Manninger terem

  •   „Nekem a május már”– Dalkör előadás   

    13:00 -17:00
    2018.05.27

            „Nekem a május már”– Dalkör előadás                                       14:00-          Színházterem I-II+pódium

    Vezeti, rendezi: Kemény Ágnes                                                     13.00─

    Berendezés: 11:00- (Szabó Károly, Bacsek József) – széksorosan – Segítenek a beléptetésnél

    Hangosítás: Bíró Adorján 12:00-

    Büfé+takarítás: Varga Lászlóné + Tóth Józsefné

     

  • „Nekem a május már”– Dalkör előadás

    14:00 -17:00
    2018.05.27

            „Nekem a május már”– Dalkör előadás                                       14:00-          Színházterem I-II+pódium

  • Kínai néptánc képzés     

    15:30 -17:30
    2018.05.27

             !!!!!!  Kínai néptánc képzés                                                            15:30-17:30            Kínai terem

  • Szilver Zenekar – Könnyűzenei Koncert    

    16:00 -22:30
    2018.05.27

    Szilver Zenekar        Könnyűzenei Koncert         Színházterem I-II.+galéria+Színpad

                Előkészíti és zárja: Gyetvai Eszter (pénztár és felügyelő) 16.00─

                Koncert kezdés                                                                     18:00 – 22:30

                Büfé, takarítás: Vargáné Klári                                                         

                Segít: Szabó Károly, Bacsek József                                     

     

28
  • TÖRI-Goldance-versenytánc  

    10:00 -17:00
    2018.05.28

    TÖRI-Goldance-versenytánc            Szabadedzés                           10.00─17.00               Színházterem I-II.

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    10:00 -17:00
    2018.05.28

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           10.00─17.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András                           

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2018.05.28

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2018.05.28

    Kézműves foglalkozás, vezeti: Seresné Vizi Bernadett                   17.00─18.00               I. em. Galéria

  • Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:30
    2018.05.28

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17.00─18.30               Manninger terem

  • Apróságok néptáncedzés

    17:15 -18:00
    2018.05.28

    Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17.15─18.00               Színpad

  • TÖRI-Goldance-versenytánc  

    17:30 -19:30
    2018.05.28

    TÖRI-Goldance-versenytánc            Egyéni órák                            17:30-19:30                Kínai terem

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2018.05.28

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18.00─19.30               Színpad

  • Felnőtt néptáncedzés

    18:30 -21:00
    2018.05.28

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Kovács József             18.30─21.00               Manninger terem

  • Közös óra

    18:30 -19:30
    2018.05.28

    Közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő 18:30-19:30                Színházterem II.        

  • Társastánc oktatás

    19:00 -21:00
    2018.05.28

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                          19:00-21:00               Sakkterem

  • Szabadedzés

    19:00 -20:00
    2018.05.28

    Szabadedzés

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő 19:00-20:00                Színházterem I-II.

  • Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2018.05.28

    Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22.00                Manninger terem

29
  • TÖRI─Goldance-versenytánc   

    09:00 -13:00
    2018.05.29

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-13:00               Színházterem I-II

    (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2018.05.29

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                            Földszint 7. szoba

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    13:00 -18:00
    2018.05.29

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           13.00─18.00                                                                                      Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • Szabadedzés és egyéni órák    

    13:00 -21:00
    2018.05.29

    Szabadedzés és egyéni órák                                                           13:00-21:00               Kínai terem              

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Nagy Edina                      17.00─20.00                     Manninger terem

    Mini csoport (5-14)                                                                         17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                          18:30-19:30

  • Dalkör  

    14:00 -18:00
    2018.05.29

    Dalkör                                                                                               14:00-                         Szabadidő Klub

    Vezeti: Kemény Ágnes

30
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák 

    09:00 -17:00
    2018.05.30

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           09.00─17:00               Manninger Terem

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás           

    13:00 -19:00
    2018.05.30

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           13.00–19.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • Törekvés M.K. közgyűlés

    13:00 -17:00
    2018.05.30

    Törekvés M.K. közgyűlés

    VSZ Nyugdíjas Klub Klubnap                                                      13:00-                         Szabadidő Klub

    Vezeti: Tóth József

  • Practice Night      

    17:00 -21:30
    2018.05.30

    Practice Night                                                                                   17:00-21:30                Kínai terem

  • Tanévzáró Néptánc Gyermek Csoportok részére         

    18:00 -21:00
    2018.05.30

    Tanévzáró Néptánc Gyermek Csoportok részére                       18:00- 21:00    Színházterem I-II+Galéria

                                                                                       Színpad+FFI és Női öltözők+sakkterem+színész társalgó

     

  • Standard verseny szimuláció (Erdélyi Sz.)

    18:00 -21:15
    2018.05.30

    Standard verseny szimuláció (Erdélyi Sz.)                                      18:00-21:15                Kínai terem

31
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    09:00 -19:00
    2018.05.31

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-19:00               Színházterem I.-II.

  • MÁV Vezig. Nyugdíjas Klub Klubnap 

    13:00 -16:00
    2018.05.31

    MÁV Vezig. Nyugdíjas Klub Klubnap                                         13:00-                         Szabadidő klub

    Vezeti: Marosi Miklósné

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    13:00 -18:00
    2018.05.31

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13.00─18.00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • Őszirózsa Nyugdíjas klub (zártkörű)    

    15:00 -19:00
    2018.05.31

    Őszirózsa Nyugdíjas klub (zártkörű)                                           15:00-19:00               Fittness terem

    Vezeti: Szabó Péterné (20/473-5503); Orgován Ferencné (30/422-9536)

  • Sakk edzés, elemzés   

    16:00 -19:00
    2018.05.31

    Sakk edzés, elemzés                                                                         16.00─                              Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Modern és Showtánc csoport

    17:00 -20:00
    2018.05.31

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Nagy Edina                       17.00─20.00                     Manninger terem

    Mini csoport (5-14)                                                                         17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                          18:30-19:30

  • Lány formáció      

    17:00 -18:30
    2018.05.31

    Lány formáció                                                                                  17:00-18:30                Kínai terem

  • Standard Basic, versenyzői közös órák    

    18:00 -19:30
    2018.05.31

    Standard Basic, versenyzői közös órák    

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-19:30                 Kínai terem

   
 

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.