Eseménynaptár

< 2018 >
Június
H.K.Sze.Cs.P.Szo.V.
    1
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    09:00 -17:00
    2018.06.01

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           09.00─17.00                                                                                      Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    09:00 -15:00
    2018.06.01

                TÖRI- Goldance-versenytánc

                (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)                                            09:00-15:00             Színházterem I-II

                                                                                                              15:00-21:30                   Manninger terem

  • Egészségügyi masszázs    

    13:00 -19:00
    2018.06.01

             Egészségügyi masszázs                                                                                                     Földszint 7. szoba

    Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375                                              

  • Hastánc

    14:00 -15:30
    2018.06.01

    Hastánc Vezető: Kozma Tímea (30/508-4296)                             14:00-15:30                     Sakkterem

  • Könnyűzenei Koncert a Zenevonattal  

    18:00 -22:30
    2018.06.01

             Könnyűzenei Koncert a Zenevonattal                                          Fittness terem+fsz.galéria

                Koncert kezdés:                                                                    18.00─22.30  

     

2
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    00:00 -23:00
    2018.06.02

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           Zárva

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András,

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    00:00 -23:00
    2018.06.02

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                          

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András                                       Zárva

  •  TÖRI- Goldance-versenytánc

    10:00 -14:30
    2018.06.02

           TÖRI- Goldance-versenytánc(vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)        10:00-14:30            Manninger terem

  • TÖRI- Goldance versenytánc 

    10:00 -14:30
    2018.06.02

                  TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)      10:00-14:30                Manninger terem

  • Kőbánya Rapid Sakkverseny  

    10:00 -15:00
    2018.06.02

          Kőbánya Rapid Sakkverseny                                                        10:00-                      Fittness terem

  • Kínai néptánc képzés  

    15:30 -17:30
    2018.06.02

             !!!!!!  Kínai néptánc képzés                                                            15:30-17:30            Kínai terem

  • Kínai néptánc képzés     

    15:30 -17:30
    2018.06.02

             !!!!!!  Kínai néptánc képzés                                                            15:30-17:30            Kínai terem

  • Sétahajó Bulizenekar   

    17:00 -22:30
    2018.06.02

    Sétahajó Bulizenekar          Könnyűzenei Koncert         Színházterem I-II.+galéria+Színpad

                Koncert kezdés                                                                     17:00 – 22:30

3
4
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    10:00 -17:00
    2018.06.04

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           10.00─17.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András                           

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • TÖRI-Goldance-versenytánc 

    10:00 -17:00
    2018.06.04

    TÖRI-Goldance-versenytánc            Szabadedzés                           10.00─17.00               Színházterem I-II.

  • English is Fun továbbképzés  

    11:30 -13:00
    2018.06.04

    English is Fun továbbképzés                                                         11:30-13:00               Sakkterem

    Miszlai Zoltán

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2018.06.04

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

  • TÖRI-Goldance-versenytánc   

    17:30 -19:30
    2018.06.04

    TÖRI-Goldance-versenytánc            Egyéni órák                            17:30-19:30                Kínai terem

  • Felnőtt néptáncedzés

    18:30 -21:00
    2018.06.04

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Kovács József             18.30─21.00               Manninger terem

  • Közös óra

    18:30 -19:30
    2018.06.04

    Közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő 18:30-19:30                Színházterem II.        

  • Társastánc

    19:00 -21:00
    2018.06.04

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                          19:00-21:00               Sakkterem

  • Szabadedzés

    19:00 -20:00
    2018.06.04

    Szabadedzés

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő 19:00-20:00                Színházterem I-II.

  • Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2018.06.04

    Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22.00                Manninger terem

5
  • TÖRI─Goldance-versenytánc  

    09:00 -13:00
    2018.06.05

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-13:00               Színházterem I-II

    (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2018.06.05

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                            Földszint 7. szoba

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    13:00 -18:00
    2018.06.05

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           13.00─18.00                                                                                      Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • Szabadedzés és egyéni órák           

    13:00 -21:00
    2018.06.05

    Szabadedzés és egyéni órák                                                           13:00-21:00               Kínai terem              

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Nagy Edina                      17.00─20.00                     Manninger terem

    Mini csoport (5-14)                                                                         17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                          18:30-19:30

  • Sakk edzés, elemzés    

    16:00 -19:00
    2018.06.05

    Sakk edzés, elemzés                                                                         16.00─                        Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

6
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák      

    09:00 -17:00
    2018.06.06

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           09.00─17:00               Manninger Terem

  • Latin Verseny szimuláció (4 körben)

    09:00 -17:00
    2018.06.06

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő      

  • Törekvés Nyugdíjas Klub Klubnap   

    13:00 -17:00
    2018.06.06

    Törekvés Nyugdíjas Klub Klubnap                                              13:00-                         Szabadidő Klub

    Vezeti: Kiszel Ferencné

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    13:00 -19:00
    2018.06.06

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           13.00–19.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • Hastánc

    16:30 -18:00
    2018.06.06

    Hastánc Vezető: Kozma Tímea (30/508-4296)                             16:30-18:00                     Sakkterem

  • Lány formáció     

    17:00 -18:30
    2018.06.06

    Lány formáció                                                                                  17:00-18:30                Kínai terem

  • Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:00
    2018.06.06

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17.00─18.00               Manninger terem

  • Practice Night       

    17:00 -21:30
    2018.06.06

    Practice Night                                                                                   17:00-21:30                Kínai terem

  • Standard verseny szimuláció (Erdélyi Sz.) 

    18:00 -21:15
    2018.06.06

    Standard verseny szimuláció (Erdélyi Sz.)                                      18:00-21:15                Kínai terem

7
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    09:00 -19:00
    2018.06.07

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-19:00               Színházterem I.-II.

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás       

    13:00 -18:00
    2018.06.07

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13.00─18.00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • Őszirózsa Nyugdíjas klub (zártkörű)    

    15:00 -19:00
    2018.06.07

    Őszirózsa Nyugdíjas klub (zártkörű)                                           15:00-19:00               Fittness terem

    Vezeti: Szabó Péterné (20/473-5503); Orgován Ferencné (30/422-9536)

  • Sakk edzés, elemzés    

    16:00 -19:00
    2018.06.07

    Sakk edzés, elemzés                                                                         16.00─                              Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Modern és Showtánc csoport

    17:00 -20:00
    2018.06.07

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Nagy Edina                      17.00─20.00                     Manninger terem

    Mini csoport (5-14)                                                                         17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                          18:30-19:30

  • Standard Basic, versenyzői közös órák    

    18:00 -19:30
    2018.06.07

    Standard Basic, versenyzői közös órák    

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-19:30                 Kínai terem

  • Felnőtt néptánc edzés

    18:45 -21:00
    2018.06.07

    Felnőtt néptánc edzés, vezeti: Vizi Adrienn, Kovács József                       18.45─21.00                       Színpad

8
  •    TÖRI- Goldance-versenytánc

    09:00 -21:30
    2018.06.08

           TÖRI- Goldance-versenytánc

                (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)                                            09:00-15:00             Színházterem I-II

                                                                                                              15:00-21:30                   Manninger terem

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    09:00 -17:00
    2018.06.08

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           09.00─17.00                                                                                      Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • Könnyűzenei Koncert a Zenevonattal   

    18:00 -22:30
    2018.06.08

             Könnyűzenei Koncert a Zenevonattal                                          Fittness terem+fsz.galéria

                Koncert kezdés:                                                                    18.00─22.30  

9
  • TÖRI- Goldance versenytánc 

    10:00 -14:30
    2018.06.09

            TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)      10:00-14:30                Manninger terem

  • Kínai néptánc képzés

    15:30 -17:30
    2018.06.09

           !!!!!!  Kínai néptánc képzés                                                                     15:30-17:30            Kínai terem

  • Sétahajó Bulizenekar          Könnyűzenei Koncert    

    17:00 -22:30
    2018.06.09

    Sétahajó Bulizenekar          Könnyűzenei Koncert         Színházterem I-II.+galéria+Színpad

                Koncert kezdés                                                                     17:00 – 22:30

10
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    00:00 -23:00
    2018.06.10

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           Zárva

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András,

  •   Bp-i Óvodás Sakkbajnokság  

    10:00 -14:00
    2018.06.10

          Bp-i Óvodás Sakkbajnokság                                                                      10:00-14:00            Fittness terem

    Felelős: Bernei András, Nádasi Balázs

  • Kínai néptánc képzés 

    15:30 -17:30
    2018.06.10

             !!!!!!  Kínai néptánc képzés                                                            15:30-17:30            Kínai terem

  • Szilver Zenekar        Könnyűzenei Koncert  

    17:00 -21:30
    2018.06.10

    Szilver Zenekar        Könnyűzenei Koncert         Színházterem I-II.+galéria+Színpad

                Koncert kezdés                                                                     17:00 – 21:30

11
  • TÖRI-Goldance-versenytánc    

    10:00 -17:00
    2018.06.11

    TÖRI-Goldance-versenytánc            Szabadedzés                           10.00─17.00               Színházterem I-II.

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    10:00 -17:00
    2018.06.11

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           10.00─17.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András                           

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2018.06.11

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

  • TÖRI-Goldance-versenytánc  

    17:30 -19:30
    2018.06.11

    TÖRI-Goldance-versenytánc            Egyéni órák                            17:30-19:30                Kínai terem

  • Felnőtt néptáncedzés

    18:30 -21:00
    2018.06.11

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Kovács József             18.30─21.00               Manninger terem

  • Közös óra

    18:30 -19:30
    2018.06.11

    Közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő 18:30-19:30                Színházterem II.        

  • Társastánc oktatás

    19:00 -21:00
    2018.06.11

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                          19:00-21:00               Sakkterem

  • Szabadedzés

    19:00 -20:00
    2018.06.11

    Szabadedzés

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő 19:00-20:00                Színházterem I-II.

  • Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2018.06.11

    Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22.00                Manninger terem

12
  • TÖRI─Goldance-versenytánc       

    09:00 -13:00
    2018.06.12

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-13:00               Színházterem I-II

    (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás        

    13:00 -18:00
    2018.06.12

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           13.00─18.00                                                                                      Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2018.06.12

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                            Földszint 7. szoba

  • Szabadedzés és egyéni órák   

    13:00 -21:00
    2018.06.12

    Szabadedzés és egyéni órák                                                           13:00-21:00               Kínai terem              

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Nagy Edina                      17.00─20.00                     Manninger terem

    Mini csoport (5-14)                                                                         17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                          18:30-19:30

  • Dalkör                

    14:00 -17:00
    2018.06.12

    Dalkör                                                                                              14:00-                         Szabadidő Klub

    Vezeti: Kemény Ágnes

  • Sakk edzés, elemzés   

    16:00 -19:00
    2018.06.12

    Sakk edzés, elemzés                                                                         16.00─                        Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

13
  • Latin Verseny szimuláció (4 körben)

    09:00 -15:00
    2018.06.13

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő      

  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák    

    09:00 -17:00
    2018.06.13

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           09.00─17:00               Manninger Terem

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás     

    13:00 -19:00
    2018.06.13

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           13.00–19.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • Hastánc Vezető

    16:30 -18:00
    2018.06.13

    Hastánc Vezető: Kozma Tímea (30/508-4296)                             16:30-18:00                     Sakkterem

  • Practice Night     

    17:00 -21:30
    2018.06.13

    Practice Night                                                                                   17:00-21:30                Kínai terem

  • Standard verseny szimuláció (Erdélyi Sz.)       

    18:00 -21:15
    2018.06.13

    Standard verseny szimuláció (Erdélyi Sz.)                                      18:00-21:15                Kínai terem

14
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    09:00 -19:00
    2018.06.14

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-19:00               Kínai terem

  • Wesley János Iskola Évzáró bemutató és Gála    

    14:00 -20:00
    2018.06.14

    Wesley János Iskola Évzáró bemutató és Gála                            14:00-20:00            Színházterem I-II.+Galéria

                                                                                                                          + női-férfi öltöző+színész társalgó

  • Őszirózsa Nyugdíjas klub (zártkörű)     

    15:00 -19:00
    2018.06.14

    Őszirózsa Nyugdíjas klub (zártkörű)                                           15:00-19:00               Fittness terem

    Vezeti: Szabó Péterné (20/473-5503); Orgován Ferencné (30/422-9536)

    Berendezés: 50 főre

  • Sakk edzés, elemzés    

    16:00 -21:00
    2018.06.14

    Sakk edzés, elemzés                                                                         16.00─                              Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Modern és Showtánc csoport

    17:00 -20:00
    2018.06.14

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Nagy Edina                      17.00─20.00                     Manninger terem

    Mini csoport (5-14)                                                                         17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                          18:30-19:30

  • Lány formáció    

    17:00 -18:30
    2018.06.14

    Lány formáció                                                                                  17:00-18:30                Kínai terem

  • Standard Basic, versenyzői közös órák    

    18:00 -19:30
    2018.06.14

    Standard Basic, versenyzői közös órák    

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-19:30                 Kínai terem

15
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás      

    09:00 -17:00
    2018.06.15

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           09.00─17.00                                                                                      Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    09:00 -21:30
    2018.06.15

            TÖRI- Goldance-versenytánc

                (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)                                            09:00-21:30             Színházterem I-II

  • TÖRI- Goldance versenytánc 

    10:00 -14:30
    2018.06.15

            TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)      10:00-14:30                Manninger terem

  •    Egészségügyi masszázs      

    13:00 -16:00
    2018.06.15

             Egészségügyi masszázs                                                                                                     Földszint 7. szoba

    Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375                                              

  • Kínai néptánc képzés  

    15:30 -17:30
    2018.06.15

             !!!!!!  Kínai néptánc képzés                                                            15:30-17:30            Kínai terem

  •      Tűzugrás – Táncház 

    17:00 -21:00
    2018.06.15

             Tűzugrás – Táncház                                                                       17:00-                      Óvoda udvar + ….

16
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás       

    00:00 -23:00
    2018.06.16

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                          

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András                                       Zárva

  • Sétahajó Bulizenekar     

    17:00 -22:30
    2018.06.16

    Sétahajó Bulizenekar          Könnyűzenei Koncert         Színházterem I-II.+galéria+Színpad

                Koncert kezdés                                                                     17:00 – 22:30

17
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás       

    00:00 -23:00
    2018.06.17

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           Zárva

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András,

  • TÖRI- Goldance Félévzáró bemutató 

    14:00 -19:00
    2018.06.17

    TÖRI- Goldance Félévzáró bemutató                                          14:00-                         Színházterem I-II.,

    Pódium, Galéria I-II, Színész társalgó, Női és Férfi öltöző, Kínai terem, Sakk terem, II. em. Manninger terem, II. em. galéria, Fsz. Büfé, Szabadidő Klub, Fittness terem

18
  • TÖRI-Goldance-versenytánc  

    10:00 -17:00
    2018.06.18

    TÖRI-Goldance-versenytánc            Szabadedzés                           10.00─17.00               Színházterem I-II.

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    10:00 -17:00
    2018.06.18

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           10.00─17.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András                           

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2018.06.18

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

  • TÖRI-Goldance-versenytánc  

    17:30 -19:30
    2018.06.18

    TÖRI-Goldance-versenytánc            Egyéni órák                            17:30-19:30                Kínai terem

  • Felnőtt néptáncedzés

    18:30 -21:00
    2018.06.18

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Kovács József             18.30─21.00               Manninger terem

  • Közös óra

    18:30 -19:30
    2018.06.18

    Közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő 18:30-19:30                Színházterem II.        

  • Társastánc oktatás

    19:00 -21:00
    2018.06.18

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                          19:00-21:00               Sakkterem

  • Szabadedzés

    19:00 -20:00
    2018.06.18

    Szabadedzés

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő 19:00-20:00                Színházterem I-II.

  • Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2018.06.18

    Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22.00                Manninger terem

19
  • TÖRI─Goldance-versenytánc   

    09:00 -13:00
    2018.06.19

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-13:00               Színházterem I-II

    (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2018.06.19

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                            Földszint 7. szoba

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás      

    13:00 -18:00
    2018.06.19

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           13.00─18.00                                                                                      Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • Szabadedzés és egyéni órák       

    13:00 -20:00
    2018.06.19

    Szabadedzés és egyéni órák                                                           13:00-21:00               Kínai terem              

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Nagy Edina                      17.00─20.00                     Manninger terem

    Mini csoport (5-14)                                                                         17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                          18:30-19:30

  • Sakk edzés, elemzés         

    16:00 -19:00
    2018.06.19

    Sakk edzés, elemzés                                                                         16.00─                        Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

20
  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    09:00 -17:00
    2018.06.20

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           09.00─17:00               Manninger Terem

  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    09:00 -19:00
    2018.06.20

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-19:00               Kínai terem

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    13:00 -19:00
    2018.06.20

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           13.00–19.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • Latin Verseny szimuláció

    13:00 -19:00
    2018.06.20

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő      

  • Hastánc Vezető

    16:30 -18:00
    2018.06.20

    Hastánc Vezető: Kozma Tímea (30/508-4296)                             16:30-18:00                     Sakkterem

  • Practice Night   

    17:00 -21:30
    2018.06.20

    Practice Night                                                                                   17:00-21:30                Kínai terem

  • Standard verseny szimuláció

    18:00 -21:15
    2018.06.20

    Standard verseny szimuláció (Erdélyi Sz.)                                      18:00-21:15                Kínai terem

21
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    13:00 -18:00
    2018.06.21

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13.00─18.00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • Őszirózsa Nyugdíjas klub

    15:00 -19:00
    2018.06.21

    Őszirózsa Nyugdíjas klub (zártkörű)                                           15:00-19:00               Fittness terem

    Vezeti: Szabó Péterné (20/473-5503); Orgován Ferencné (30/422-9536)

  • Sakk edzés, elemzés  

    16:00 -21:00
    2018.06.21

    Sakk edzés, elemzés                                                                         16.00─                              Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Modern és Showtánc csoport

    17:00 -20:00
    2018.06.21

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Nagy Edina                      17.00─20.00                     Manninger terem

    Mini csoport (5-14)                                                                         17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                          18:30-19:30

  • Lány formáció 

    17:00 -18:30
    2018.06.21

    Lány formáció                                                                                  17:00-18:30                Kínai terem

  • Standard Basic

    18:00 -19:30
    2018.06.21

    Standard Basic, versenyzői közös órák    

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-19:30                 Kínai terem

  • Felnőtt néptáncedzés

    18:30 -21:00
    2018.06.21

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Kovács József             18.30─21.00               Manninger terem

  • Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2018.06.21

    Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22.00                Manninger terem

22
  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    09:00 -21:30
    2018.06.22

            TÖRI- Goldance-versenytánc

                (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)                                            09:00-21:30             Színházterem I-II

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás      

    09:00 -17:00
    2018.06.22

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           09.00─17.00                                                                                      Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2018.06.22

              Egészségügyi masszázs                                                                                                   Földszint 7. szoba

    Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375           

23
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    00:00 -23:00
    2018.06.23

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                          

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András                                       Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2018.06.23

            TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)      10:00-14:30                Manninger terem

  • Sétahajó Bulizenekar          Könnyűzenei Koncert 

    17:00 -22:30
    2018.06.23

    Sétahajó Bulizenekar          Könnyűzenei Koncert         Színházterem I-II.+galéria+Színpad

                Koncert kezdés                                                                     17:00 – 22:30

24
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    00:00 -23:00
    2018.06.24

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           Zárva

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András,

  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    10:00 -14:30
    2018.06.24

                       TÖRI- Goldance-versenytánc(vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)        10:00-14:30            Manninger terem

  • Szilver Zenekar   Könnyűzenei Koncert  

    17:00 -21:30
    2018.06.24

    Szilver Zenekar        Könnyűzenei Koncert         Színházterem I-II.+galéria+Színpad

                Koncert kezdés                                                                     17:00 – 21:30

25
  • TÖRI-Goldance-versenytánc     

    10:00 -17:00
    2018.06.25

    TÖRI-Goldance-versenytánc            Szabadedzés                           10.00─17.00               Színházterem I-II.

  • ​Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    10:00 -17:00
    2018.06.25

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           10.00─17.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András                           

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2018.06.25

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

  • TÖRI-Goldance-versenytánc  

    17:30 -19:30
    2018.06.25

    TÖRI-Goldance-versenytánc            Egyéni órák                            17:30-19:30                Kínai terem

  • Felnőtt néptáncedzés

    18:30 -21:00
    2018.06.25

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Kovács József             18.30─21.00               Manninger terem

  • Közös óra

    18:30 -19:30
    2018.06.25

    Közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő 18:30-19:30                Színházterem II.        

  • Társastánc oktatás

    19:00 -21:00
    2018.06.25

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                          19:00-21:00               Sakkterem

  • Szabadedzés

    19:00 -20:00
    2018.06.25

    Szabadedzés

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő 19:00-20:00                Színházterem I-II.

  • Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2018.06.25

    Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22.00                Manninger terem

26
  • TÖRI─Goldance-versenytánc   

    09:00 -13:00
    2018.06.26

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-13:00               Színházterem I-II

    (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2018.06.26

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                            Földszint 7. szoba

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    13:00 -18:00
    2018.06.26

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           13.00─18.00                                                                                      Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • Szabadedzés és egyéni órák   

    13:00 -21:00
    2018.06.26

    Szabadedzés és egyéni órák                                                           13:00-21:00               Kínai terem              

    Dalkör                                                                                              14:00-                         Szabadidő Klub

    Vezeti: Kemény Ágnes

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Nagy Edina                      17.00─20.00                     Manninger terem

    Mini csoport (5-14)                                                                         17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                          18:30-19:30

  • Sakk edzés, elemzés         

    16:00 -19:00
    2018.06.26

    Sakk edzés, elemzés                                                                         16.00─                        Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

27
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák      

    09:00 -17:00
    2018.06.27

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           09.00─17:00               Manninger Terem

  • Latin Verseny szimuláció (4 körben)

    10:00 -15:00
    2018.06.27

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő      

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    13:00 -19:00
    2018.06.27

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           13.00–19.00               Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • VSZ nyugdíjas Klub klubnap         

    13:00 -17:00
    2018.06.27

    VSZ nyugdíjas Klub klubnap                                                           13:00-                         Szabadidő klub

    Vezeti: Tóth József

  • Hastánc

    16:30 -18:00
    2018.06.27

    Hastánc Vezető: Kozma Tímea (30/508-4296)                             16:30-18:00                     Sakkterem

  • Practice Night  

    17:00 -21:30
    2018.06.27

    Practice Night                                                                                   17:00-21:30                Kínai terem

  • Standard verseny szimuláció (Erdélyi Sz.)        

    18:00 -21:15
    2018.06.27

    Standard verseny szimuláció (Erdélyi Sz.)                                      18:00-21:15                Kínai terem

28
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    09:00 -19:00
    2018.06.28

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-19:00               Manninger terem

  • MÁV Vezig. nyugdíjas Klub klubnap   

    13:00 -18:00
    2018.06.28

    MÁV Vezig. nyugdíjas Klub klubnap                                              13:00-                         Szabadidő klub

    Vezeti: Marosi Miklósné

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    13:00 -18:00
    2018.06.28

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13.00─18.00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • Őszirózsa Nyugdíjas klub (zártkörű)      

    15:00 -19:00
    2018.06.28

    Őszirózsa Nyugdíjas klub (zártkörű)                                    15:00-19:00                Fittness terem

    Vezeti: Szabó Péterné (20/473-5503); Orgován Ferencné (30/422-9536)

    Berendezés: 50 főre

  • Sakk edzés, elemzés    

    16:00 -19:00
    2018.06.28

    Sakk edzés, elemzés                                                                         16.00─                              Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Lány formáció       

    17:00 -18:30
    2018.06.28

    Lány formáció                                                                                  17:00-18:30                Manninger terem

  • Standard Basic, versenyzői közös órák    

    18:00 -19:30
    2018.06.28

    Standard Basic, versenyzői közös órák    

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-19:30                 Manninger terem

  • Modern és Showtánc Évadzáró Bemutató    

    19:00 -21:00
    2018.06.28

    Modern és Showtánc Évadzáró Bemutató                                   19.00─21.00               Színházterem I-II.+

                                                                                                              Galéria+FFI és NŐI öltöző+Színész társalgó

    vezeti: Nagy Edina                          

29
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás        

    09:00 -17:00
    2018.06.29

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                           09.00─17.00                                                                                      Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                                                                                              Területi klub

  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    09:00 -21:30
    2018.06.29

                TÖRI- Goldance-versenytánc

                (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)                                            09:00-21:30             Manninger terem

  •     Egészségügyi masszázs   

    13:00 -19:00
    2018.06.29

             Egészségügyi masszázs                                                                                                     Földszint 7. szoba

    Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375           

  • Sétahajó Bulizenekar    

    18:00 -23:30
    2018.06.29

    Sétahajó Bulizenekar          Könnyűzenei Koncert         Színházterem I-II.+galéria+Színpad

                Koncert kezdés                                                                     18:00 – 23:30

30
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás          

    00:00 -23:00
    2018.06.30

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                          

    Könyvtáros: Baksa Noémi/Bernei András                                       Zárva

  • Törekvés Táncegyüttes

    00:00 -23:00
    2018.06.30

    Törekvés Táncegyüttes

    Törekvés Táncegyüttes Manninger Miklós Hagyományőrző Csoport
    Táncház

  • TÖRI- Goldance versenytánc 

    10:00 -14:30
    2018.06.30

            TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)      10:00-14:30                Manninger terem

  • Nemzetközi Néptánc Folklór Fesztivál  

    18:00 -23:00
    2018.06.30

    Nemzetközi Néptánc Folklór Fesztivál                                         18:00-                         Színházterem I-II.+Galéria+Női és Férfi Öltöző, Színész társalgó+Óvoda udvar

    Fellépnek:

    "OT IZVORA" Folklór Együttes – Szófia, Bulgária

    "SHOPCHETA-BOBCHETA" Gyermek Ének- és Zenekar – Szófia, Bulgária

     DUFA "BULGARCHE" Kulturális Csoport – Veliko Trnovo, Bulgária

    ’’CHUDESIYA’’ Néptánccsoport – Pazardzhik – Bulgária

 
 

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.