Eseménynaptár

< 2019 >
Április
H.
K.
Sze.
Cs.
P.
Szo.
V.
1
  • TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés    

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés    

    10:00 -21:30
    2019.04.01

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:00                Színházterem I-II.

                                                                                                              17:01-19:30                Színházterem II.

                                                                                                              19:31-21:30                Színházterem I-II.

    Közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő     

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    10:00 -17:00
    2019.04.01

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            10:00-17:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.04.01

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

  • Kézműves foglalkozás

    Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2019.04.01

    Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                I. em. Galéria 

  • Cseperedők táncedzés

    Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:30
    2019.04.01

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:30                Manninger terem

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör

    18:00 -21:15
    2019.04.01

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Suttyók táncedzés

    Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2019.04.01

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:00-19:30                Színpad

  • Szabadedzés Egyéni órák

    Szabadedzés Egyéni órák

    18:00 -20:00
    2019.04.01

    Szabadedzés Egyéni órák

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő       18:00-20:00                Színházterem II.

  • Felnőtt néptáncedzés

    Felnőtt néptáncedzés

    18:30 -21:00
    2019.04.01

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel             18:30-21:00                Manninger terem

  • Társastánc oktatás

    Társastánc oktatás

    19:00 -21:00
    2019.04.01

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                           19:00-21:00                Sakkterem

  • Kamara csoport

    Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2019.04.01

    Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22:00                Manninger terem

  • Több esemény
    • TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés    
      TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés    
      10:00 -21:30
      2019.04.01

      TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:00                Színházterem I-II.

                                                                                                                17:01-19:30                Színházterem II.

                                                                                                                19:31-21:30                Színházterem I-II.

      Közös óra

                  (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő     

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  
      10:00 -17:00
      2019.04.01

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            10:00-17:00                Könyvtár olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

    • Egészségügyi masszázs
      Egészségügyi masszázs
      13:00 -19:00
      2019.04.01

      Egészségügyi masszázs

                  (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

    • Kézműves foglalkozás
      Kézműves foglalkozás
      17:00 -18:00
      2019.04.01

      Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                I. em. Galéria 

    • Cseperedők táncedzés
      Cseperedők táncedzés
      17:00 -18:30
      2019.04.01

      Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:30                Manninger terem

    • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör
      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör
      18:00 -21:15
      2019.04.01

      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

                 vezető: Bicskei Kiss László

    • Suttyók táncedzés
      Suttyók táncedzés
      18:00 -19:30
      2019.04.01

      Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:00-19:30                Színpad

    • Szabadedzés Egyéni órák
      Szabadedzés Egyéni órák
      18:00 -20:00
      2019.04.01

      Szabadedzés Egyéni órák

                  (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő       18:00-20:00                Színházterem II.

    • Felnőtt néptáncedzés
      Felnőtt néptáncedzés
      18:30 -21:00
      2019.04.01

      Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel             18:30-21:00                Manninger terem

    • Társastánc oktatás
      Társastánc oktatás
      19:00 -21:00
      2019.04.01

      Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                           19:00-21:00                Sakkterem

    • Kamara csoport
      Kamara csoport
      21:00 -22:00
      2019.04.01

      Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22:00                Manninger terem

2
  • TÖRI─Goldance-versenytánc   

    TÖRI─Goldance-versenytánc   

    09:00 -21:00
    2019.04.02

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00                Színházterem I-II.

     (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

    Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Színházterem I-II.

    Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Színházterem I-II.

    Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    13:00 -18:00
    2019.04.02

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00:18:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.04.02

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Sakk edzés, elemzés  

    Sakk edzés, elemzés  

    16:00 -19:00
    2019.04.02

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Modern és Showtánc csoport

    Modern és Showtánc csoport

    17:00 -20:00
    2019.04.02

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

    Mini csoport (5-14)               (70/656-9936)                                     17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 

    18:00 -21:15
    2019.04.02

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Több esemény
    • TÖRI─Goldance-versenytánc   
      TÖRI─Goldance-versenytánc   
      09:00 -21:00
      2019.04.02

      TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00                Színházterem I-II.

       (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

      Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Színházterem I-II.

      Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Színházterem I-II.

      Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

      (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 
      13:00 -18:00
      2019.04.02

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00:18:00                Könyvtár olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

    • Egészségügyi masszázs
      Egészségügyi masszázs
      13:00 -19:00
      2019.04.02

      Egészségügyi masszázs

                  (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

    • Sakk edzés, elemzés  
      Sakk edzés, elemzés  
      16:00 -19:00
      2019.04.02

      Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

      Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

    • Modern és Showtánc csoport
      Modern és Showtánc csoport
      17:00 -20:00
      2019.04.02

      Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

      Mini csoport (5-14)               (70/656-9936)                                     17:30-18:30

      Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

    • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 
      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 
      18:00 -21:15
      2019.04.02

      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

                 vezető: Bicskei Kiss László

3
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák  

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák  

    09:00 -17:00
    2019.04.03

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           09:00-17:00                Színházterem I-II

    Practice Night                                                                                   19:00-21:00                Kínai terem

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Kínai terem

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    13:00 -19:00
    2019.04.03

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00–19:00               Könyvtár  olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • Manninger Miklós csoport         

    Manninger Miklós csoport         

    17:00 -18:00
    2019.04.03

    Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem

  • Cseperedők táncedzés

    Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:00
    2019.04.03

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:00                Manninger terem

  • Apróságok néptánc edzés

    Apróságok néptánc edzés

    17:15 -18:00
    2019.04.03

    Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17:15-18.00                Színpad

  • Manninger Miklós csoport  

    Manninger Miklós csoport  

    18:00 -19:30
    2019.04.03

    Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör    

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör    

    18:00 -21:15
    2019.04.03

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Suttyók táncedzés

    Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2019.04.03

    Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:00-19:30                Színpad

  • Practice Night

    Practice Night

    19:00 -21:00
    2019.04.03

    Practice Night                                                                                   19:00-21:00                Kínai terem

     

  • Médium csoport (régi felnőttek) 

    Médium csoport (régi felnőttek) 

    19:30 -21:00
    2019.04.03

    Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem

  • Több esemény
    • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák  
      TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák  
      09:00 -17:00
      2019.04.03

      TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           09:00-17:00                Színházterem I-II

      Practice Night                                                                                   19:00-21:00                Kínai terem

      Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Kínai terem

      Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                  (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    
      13:00 -19:00
      2019.04.03

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00–19:00               Könyvtár  olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                        Területi klub

    • Manninger Miklós csoport         
      Manninger Miklós csoport         
      17:00 -18:00
      2019.04.03

      Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem

    • Cseperedők táncedzés
      Cseperedők táncedzés
      17:00 -18:00
      2019.04.03

      Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:00                Manninger terem

    • Apróságok néptánc edzés
      Apróságok néptánc edzés
      17:15 -18:00
      2019.04.03

      Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17:15-18.00                Színpad

    • Manninger Miklós csoport  
      Manninger Miklós csoport  
      18:00 -19:30
      2019.04.03

      Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem

    • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör    
      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör    
      18:00 -21:15
      2019.04.03

      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

                 vezető: Bicskei Kiss László

    • Suttyók táncedzés
      Suttyók táncedzés
      18:00 -19:30
      2019.04.03

      Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:00-19:30                Színpad

    • Practice Night
      Practice Night
      19:00 -21:00
      2019.04.03

      Practice Night                                                                                   19:00-21:00                Kínai terem

       

    • Médium csoport (régi felnőttek) 
      Médium csoport (régi felnőttek) 
      19:30 -21:00
      2019.04.03

      Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem

4
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    09:00 -17:00
    2019.04.04

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00               Színházterem I-II

  • Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával    

    Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával    

    10:00 -11:30
    2019.04.04

    Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával                                                        10:00-11:30                Sakkterem

    vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    13:00 -18:00
    2019.04.04

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • Törekvés Nyugdíjas Klub

    Törekvés Nyugdíjas Klub

    15:00 -18:00
    2019.04.04

    Törekvés Nyugdíjas Klub vezeti: Kiszel Ferencné                        15:00-18:00                Szabadidő klub

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap

    15:00 -19:00
    2019.04.04

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap                                15:00-19:00                Fittness terem

    vezeti: Szabó Péterné

  • Sakk edzés, elemzés  

    Sakk edzés, elemzés  

    16:00 -19:00
    2019.04.04

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-             Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Hastánc

    Hastánc

    16:30 -18:00
    2019.04.04

    Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

    ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

  • Modern és Showtánc csoport

    Modern és Showtánc csoport

    17:00 -20:00
    2019.04.04

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

    Mini csoport (5-14)                          (70/656-9936)                         17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

  • Standard Basic, versenyzői közös órák   

    Standard Basic, versenyzői közös órák   

    17:00 -21:00
    2019.04.04

    Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:00                Színházterem II+kínai

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-17:00                 Színházterem II

  • Felnőtt néptáncedzés

    Felnőtt néptáncedzés

    18:45 -21:00
    2019.04.04

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel             18:45-21:00                Színpad

  • Több esemény
    • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés
      TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés
      09:00 -17:00
      2019.04.04

      TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                  (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00               Színházterem I-II

    • Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával    
      Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával    
      10:00 -11:30
      2019.04.04

      Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával                                                        10:00-11:30                Sakkterem

      vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    
      13:00 -18:00
      2019.04.04

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                        Területi klub

    • Törekvés Nyugdíjas Klub
      Törekvés Nyugdíjas Klub
      15:00 -18:00
      2019.04.04

      Törekvés Nyugdíjas Klub vezeti: Kiszel Ferencné                        15:00-18:00                Szabadidő klub

    • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap
      Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap
      15:00 -19:00
      2019.04.04

      Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap                                15:00-19:00                Fittness terem

      vezeti: Szabó Péterné

    • Sakk edzés, elemzés  
      Sakk edzés, elemzés  
      16:00 -19:00
      2019.04.04

      Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-             Területi klub

      Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

    • Hastánc
      Hastánc
      16:30 -18:00
      2019.04.04

      Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

      ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

    • Modern és Showtánc csoport
      Modern és Showtánc csoport
      17:00 -20:00
      2019.04.04

      Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

      Mini csoport (5-14)                          (70/656-9936)                         17:30-18:30

      Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

    • Standard Basic, versenyzői közös órák   
      Standard Basic, versenyzői közös órák   
      17:00 -21:00
      2019.04.04

      Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:00                Színházterem II+kínai

                  (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-17:00                 Színházterem II

    • Felnőtt néptáncedzés
      Felnőtt néptáncedzés
      18:45 -21:00
      2019.04.04

      Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel             18:45-21:00                Színpad

5
  • TÖRI- Goldance versenytánc

    TÖRI- Goldance versenytánc

    09:00 -21:30
    2019.04.05

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       09:00-15:00                Színházterem I-II.

                                                                                                              15:00-21:30                Manninger terem

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás          

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás          

    09:00 -17:00
    2019.04.05

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            09:00─17:00               Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • KEREKÍTŐ Gyermek foglalkoztatás    

    KEREKÍTŐ Gyermek foglalkoztatás    

    10:00 -11:15
    2019.04.05

    KEREKÍTŐ Gyermek foglalkoztatás                                           10:00-11:15                Sakkterem

  • Egészségügyi masszázs      

    Egészségügyi masszázs      

    13:00 -19:00
    2019.04.05

              Egészségügyi masszázs                                                                                                       Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375 

  • Családi összejövetel   

    Családi összejövetel   

    17:00 -05:00
    2019.04.05-2019.04.06

    Családi összejövetel                                                                         17:00-05:00                Fitness terem

  • Északi Baráti találkozó   

    Északi Baráti találkozó   

    17:00 -21:00
    2019.04.05

    Északi Baráti találkozó                                                                   17:00-21:00                Sakk terem

     

  • Silver zenekar könnyűzenei koncert

    Silver zenekar könnyűzenei koncert

    17:00 -21:00
    2019.04.05-2019.05.03

    Silver zenekar könnyűzenei koncert                                             17:00-21:00                Színházterem I-II.

     

  • Több esemény
    • TÖRI- Goldance versenytánc
      TÖRI- Goldance versenytánc
      09:00 -21:30
      2019.04.05

      TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       09:00-15:00                Színházterem I-II.

                                                                                                                15:00-21:30                Manninger terem

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás          
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás          
      09:00 -17:00
      2019.04.05

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            09:00─17:00               Könyvtár + olvasó

      Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                        Területi klub

    • KEREKÍTŐ Gyermek foglalkoztatás    
      KEREKÍTŐ Gyermek foglalkoztatás    
      10:00 -11:15
      2019.04.05

      KEREKÍTŐ Gyermek foglalkoztatás                                           10:00-11:15                Sakkterem

    • Egészségügyi masszázs      
      Egészségügyi masszázs      
      13:00 -19:00
      2019.04.05

                Egészségügyi masszázs                                                                                                       Földszint 7. szoba

                Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375 

    • Családi összejövetel   
      Családi összejövetel   
      17:00 -05:00
      2019.04.05-2019.04.06

      Családi összejövetel                                                                         17:00-05:00                Fitness terem

    • Északi Baráti találkozó   
      Északi Baráti találkozó   
      17:00 -21:00
      2019.04.05

      Északi Baráti találkozó                                                                   17:00-21:00                Sakk terem

       

    • Silver zenekar könnyűzenei koncert
      Silver zenekar könnyűzenei koncert
      17:00 -21:00
      2019.04.05-2019.05.03

      Silver zenekar könnyűzenei koncert                                             17:00-21:00                Színházterem I-II.

       

6
  • TÖRI- Goldance versenytánc

    TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.04.06

              TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Manninger terem

  • Sétahajó Bulizenekar „Tavaszi zsongás meglepetéssel”  

    Sétahajó Bulizenekar „Tavaszi zsongás meglepetéssel”  

    17:00 -22:00
    2019.04.06

    Sétahajó Bulizenekar „Tavaszi zsongás meglepetéssel”     17:00-22:00 Színházterem I-II+galéria+Színpad

7
8
9
10
11
12
13
14
15
  • TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés

    10:00 -21:30
    2019.04.15

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:00                Színházterem I-II.

                                                                                                              17:01-19:30                Színházterem II.

                                                                                                              19:31-21:30                Színházterem I-II.

    Közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő                  

    Szabadedzés Egyéni órák

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő       18:00-20:00                Színházterem II.

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    10:00 -17:00
    2019.04.15

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00-17:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.04.15

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

  • Kézműves foglalkozás

    Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2019.04.15

    Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                I. em. Galéria 

  • Cseperedők táncedzés

    Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:30
    2019.04.15

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:30                Manninger terem

  • Apróságok néptáncedzés

    Apróságok néptáncedzés

    17:15 -18:00
    2019.04.15

    Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                             17:15-18:00                Színpad

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 

    18:00 -21:15
    2019.04.15

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Suttyók táncedzés

    Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2019.04.15

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:00-19:30                Színpad

  • Felnőtt néptáncedzés

    Felnőtt néptáncedzés

    18:30 -21:00
    2019.04.15

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel             18:30-21:00                Manninger terem

  • Társastánc oktatás

    Társastánc oktatás

    19:00 -21:00
    2019.04.15

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                           19:00-21:00                Sakkterem

  • Kamara csoport

    Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2019.04.15

    Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22:00                Manninger terem

  • Több esemény
    • TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés
      TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés
      10:00 -21:30
      2019.04.15

      TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:00                Színházterem I-II.

                                                                                                                17:01-19:30                Színházterem II.

                                                                                                                19:31-21:30                Színházterem I-II.

      Közös óra

                  (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő                  

      Szabadedzés Egyéni órák

                  (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő       18:00-20:00                Színházterem II.

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    
      10:00 -17:00
      2019.04.15

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00-17:00                Könyvtár olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

    • Egészségügyi masszázs
      Egészségügyi masszázs
      13:00 -19:00
      2019.04.15

      Egészségügyi masszázs

                  (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

    • Kézműves foglalkozás
      Kézműves foglalkozás
      17:00 -18:00
      2019.04.15

      Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                I. em. Galéria 

    • Cseperedők táncedzés
      Cseperedők táncedzés
      17:00 -18:30
      2019.04.15

      Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:30                Manninger terem

    • Apróságok néptáncedzés
      Apróságok néptáncedzés
      17:15 -18:00
      2019.04.15

      Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                             17:15-18:00                Színpad

    • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 
      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 
      18:00 -21:15
      2019.04.15

      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

                 vezető: Bicskei Kiss László

    • Suttyók táncedzés
      Suttyók táncedzés
      18:00 -19:30
      2019.04.15

      Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:00-19:30                Színpad

    • Felnőtt néptáncedzés
      Felnőtt néptáncedzés
      18:30 -21:00
      2019.04.15

      Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel             18:30-21:00                Manninger terem

    • Társastánc oktatás
      Társastánc oktatás
      19:00 -21:00
      2019.04.15

      Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                           19:00-21:00                Sakkterem

    • Kamara csoport
      Kamara csoport
      21:00 -22:00
      2019.04.15

      Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22:00                Manninger terem

16
  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    TÖRI─Goldance-versenytánc

    09:00 -21:00
    2019.04.16

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00                Színházterem I-II.

     (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

    Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Színházterem I-II.

    Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Színházterem I-II.

    Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

    Mini csoport (5-14)               (70/656-9936)                                     17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    13:00 -18:00
    2019.04.16

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00:18:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

  • Egészségügyi masszázs

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.04.16

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Sakk edzés, elemzés     

    Sakk edzés, elemzés     

    16:00 -19:00
    2019.04.16

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör

    18:00 -21:15
    2019.04.16

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Több esemény
    • TÖRI─Goldance-versenytánc
      TÖRI─Goldance-versenytánc
      09:00 -21:00
      2019.04.16

      TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00                Színházterem I-II.

       (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

      Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Színházterem I-II.

      Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Színházterem I-II.

      Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

      (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

      Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

      Mini csoport (5-14)               (70/656-9936)                                     17:30-18:30

      Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      13:00 -18:00
      2019.04.16

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00:18:00                Könyvtár olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    • Egészségügyi masszázs
      Egészségügyi masszázs
      13:00 -19:00
      2019.04.16

      Egészségügyi masszázs

                  (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

    • Sakk edzés, elemzés     
      Sakk edzés, elemzés     
      16:00 -19:00
      2019.04.16

      Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

      Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

    • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör
      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör
      18:00 -21:15
      2019.04.16

      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

                 vezető: Bicskei Kiss László

17
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák

    09:00 -21:15
    2019.04.17

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           09:00-17:00                Színházterem I-II

    Practice Night                                                                                   19:00-21:00                Kínai terem

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Kínai terem

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    13:00 -19:00
    2019.04.17

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00–19:00               Könyvtár  olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • Manninger Miklós csoport 

    Manninger Miklós csoport 

    17:00 -18:00
    2019.04.17

    Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem

  • Manninger Miklós csoport 

    Manninger Miklós csoport 

    18:00 -19:30
    2019.04.17

    Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 

    18:00 -21:15
    2019.04.17

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Médium csoport (régi felnőttek) 

    Médium csoport (régi felnőttek) 

    19:30 -21:00
    2019.04.17

    Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem

  • Több esemény
    • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák
      TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák
      09:00 -21:15
      2019.04.17

      TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           09:00-17:00                Színházterem I-II

      Practice Night                                                                                   19:00-21:00                Kínai terem

      Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Kínai terem

      Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                  (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 
      13:00 -19:00
      2019.04.17

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00–19:00               Könyvtár  olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                        Területi klub

    • Manninger Miklós csoport 
      Manninger Miklós csoport 
      17:00 -18:00
      2019.04.17

      Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem

    • Manninger Miklós csoport 
      Manninger Miklós csoport 
      18:00 -19:30
      2019.04.17

      Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem

    • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 
      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 
      18:00 -21:15
      2019.04.17

      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

                 vezető: Bicskei Kiss László

    • Médium csoport (régi felnőttek) 
      Médium csoport (régi felnőttek) 
      19:30 -21:00
      2019.04.17

      Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem

18
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    10:00 -17:00
    2019.04.18

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     10:00-17:00               Színházterem I-II

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    13:00 -18:00
    2019.04.18

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap    

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap    

    15:00 -19:00
    2019.04.18

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap                                15:00-19:00                Fittness terem

    vezeti: Szabó Péterné

  • Sakk edzés, elemzés

    Sakk edzés, elemzés

    16:00 -19:00
    2019.04.18

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-             Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Hastánc

    Hastánc

    16:30 -18:00
    2019.04.18

    Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

    ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

  • Modern és Showtánc csoport

    Modern és Showtánc csoport

    17:00 -19:30
    2019.04.18

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

    Mini csoport (5-14)                          (70/656-9936)                         17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

  • Standard Basic, versenyzői közös órák 

    Standard Basic, versenyzői közös órák 

    18:00 -21:30
    2019.04.18

    Standard Basic, versenyzői közös órák                                         18:00-21:30                Színházterem II+kínai

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                                                               Színházterem II

  • Több esemény
    • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés
      TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés
      10:00 -17:00
      2019.04.18

      TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                  (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     10:00-17:00               Színházterem I-II

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 
      13:00 -18:00
      2019.04.18

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                        Területi klub

    • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap    
      Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap    
      15:00 -19:00
      2019.04.18

      Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap                                15:00-19:00                Fittness terem

      vezeti: Szabó Péterné

    • Sakk edzés, elemzés
      Sakk edzés, elemzés
      16:00 -19:00
      2019.04.18

      Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-             Területi klub

      Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

    • Hastánc
      Hastánc
      16:30 -18:00
      2019.04.18

      Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

      ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

    • Modern és Showtánc csoport
      Modern és Showtánc csoport
      17:00 -19:30
      2019.04.18

      Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

      Mini csoport (5-14)                          (70/656-9936)                         17:30-18:30

      Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

    • Standard Basic, versenyzői közös órák 
      Standard Basic, versenyzői közös órák 
      18:00 -21:30
      2019.04.18

      Standard Basic, versenyzői közös órák                                         18:00-21:30                Színházterem II+kínai

                  (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                                                               Színházterem II

19
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    00:00 -23:00
    2019.04.19

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             Zárva  

  • TÖRI- Goldance versenytánc 

    TÖRI- Goldance versenytánc 

    10:00 -14:00
    2019.04.19

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:00                Színházterem I-II.

                                                                                                             

  • Egészségügyi masszázs

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.04.19

              Egészségügyi masszázs                                                                                                       Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375

20
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás

    00:00 -23:00
    2019.04.20

          Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc 

    TÖRI- Goldance versenytánc 

    10:00 -14:00
    2019.04.20

             TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:00                Színházterem I-II.

  • Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar          

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar          

    17:00 -22:00
    2019.04.20

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar                                      17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpa         

21
  • TÖRI- Goldance versenytánc

    TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -21:00
    2019.04.21

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-21:00                Színházterem I-II.

  • Íjász tanfolyam

    Íjász tanfolyam

    11:00 -15:00
    2019.04.21

    Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés)                                 11:00-                         Fittness terem+

                                                                                                                                                  Hátsó parkoló területe

    Felelős, vezeti: Pataki József

22
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    00:00 -23:00
    2019.04.22

            Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva

  •  Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

     Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    00:00 -23:00
    2019.04.22

           Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                 Zárva

23
  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    TÖRI─Goldance-versenytánc

    10:00 -17:00
    2019.04.23

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         10:00-17:00                Színházterem I-II.

     (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

    Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Színházterem I-II.

    Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Színházterem I-II.

    Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    13:00 -18:00
    2019.04.23

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00:18:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.04.23

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Sakk edzés, elemzés   

    Sakk edzés, elemzés   

    16:00 -19:00
    2019.04.23

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  

    18:00 -21:15
    2019.04.23

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Több esemény
    • TÖRI─Goldance-versenytánc
      TÖRI─Goldance-versenytánc
      10:00 -17:00
      2019.04.23

      TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         10:00-17:00                Színházterem I-II.

       (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

      Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Színházterem I-II.

      Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Színházterem I-II.

      Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

      (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  
      13:00 -18:00
      2019.04.23

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00:18:00                Könyvtár olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

    • Egészségügyi masszázs
      Egészségügyi masszázs
      13:00 -19:00
      2019.04.23

      Egészségügyi masszázs

                  (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

    • Sakk edzés, elemzés   
      Sakk edzés, elemzés   
      16:00 -19:00
      2019.04.23

      Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

      Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

    • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  
      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  
      18:00 -21:15
      2019.04.23

      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

                 vezető: Bicskei Kiss László

24
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák

    10:00 -21:30
    2019.04.24

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           10:00-17:00                Színházterem I-II

    Practice Night                                                                                   19:00-21:30                Kínai terem

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Kínai terem

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

  • V Sz Nyugdíjas klub klubnap

    V Sz Nyugdíjas klub klubnap

    13:00 -16:00
    2019.04.24

    V Sz Nyugdíjas klub klubnap

    vezeti: Tóth József                                                                           13:00-16:00                Szabadidő klub

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás       

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás       

    13:00 -19:00
    2019.04.24

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00–19:00               Könyvtár  olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • Cseperedők táncedzés

    Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:00
    2019.04.24

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:00                Manninger terem

  • Manninger Miklós csoport    

    Manninger Miklós csoport    

    17:00 -18:00
    2019.04.24

    Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem

  • Apróságok néptánc edzés

    Apróságok néptánc edzés

    17:15 -18:00
    2019.04.24

    Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17:15-18.00                Színpad

  • Manninger Miklós csoport   

    Manninger Miklós csoport   

    18:00 -19:30
    2019.04.24

    Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör     

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör     

    18:00 -21:15
    2019.04.24

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Suttyók táncedzés

    Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2019.04.24

    Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:00-19:30                Színpad

  • Médium csoport (régi felnőttek)  

    Médium csoport (régi felnőttek)  

    19:30 -21:00
    2019.04.24

    Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem

  • Több esemény
    • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák
      TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák
      10:00 -21:30
      2019.04.24

      TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           10:00-17:00                Színházterem I-II

      Practice Night                                                                                   19:00-21:30                Kínai terem

      Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Kínai terem

      Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                  (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

    • V Sz Nyugdíjas klub klubnap
      V Sz Nyugdíjas klub klubnap
      13:00 -16:00
      2019.04.24

      V Sz Nyugdíjas klub klubnap

      vezeti: Tóth József                                                                           13:00-16:00                Szabadidő klub

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás       
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás       
      13:00 -19:00
      2019.04.24

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00–19:00               Könyvtár  olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                        Területi klub

    • Cseperedők táncedzés
      Cseperedők táncedzés
      17:00 -18:00
      2019.04.24

      Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:00                Manninger terem

    • Manninger Miklós csoport    
      Manninger Miklós csoport    
      17:00 -18:00
      2019.04.24

      Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem

    • Apróságok néptánc edzés
      Apróságok néptánc edzés
      17:15 -18:00
      2019.04.24

      Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17:15-18.00                Színpad

    • Manninger Miklós csoport   
      Manninger Miklós csoport   
      18:00 -19:30
      2019.04.24

      Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem

    • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör     
      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör     
      18:00 -21:15
      2019.04.24

      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

                 vezető: Bicskei Kiss László

    • Suttyók táncedzés
      Suttyók táncedzés
      18:00 -19:30
      2019.04.24

      Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:00-19:30                Színpad

    • Médium csoport (régi felnőttek)  
      Médium csoport (régi felnőttek)  
      19:30 -21:00
      2019.04.24

      Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem

25
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    10:00 -21:30
    2019.04.25

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     10:00-21:30               Színházterem I-II

  • MÁV Vezig. Ny Klub klubnap

    MÁV Vezig. Ny Klub klubnap

    13:00 -16:00
    2019.04.25

    MÁV Vezig. Ny Klub klubnap vezeti: Marosi Miklósné            13:00-16:00                Szabadidő klub

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    13:00 -18:00
    2019.04.25

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap 

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap 

    15:00 -19:00
    2019.04.25

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap                                15:00-19:00                Fittness terem

    vezeti: Szabó Péterné

  • Sakk edzés, elemzés    

    Sakk edzés, elemzés    

    16:00 -18:00
    2019.04.25

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                        Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Hastánc

    Hastánc

    16:30 -18:00
    2019.04.25

    Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

    ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

  • Modern és Showtánc csoport

    Modern és Showtánc csoport

    17:00 -19:30
    2019.04.25

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

    Mini csoport (5-14)                          (70/656-9936)                         17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  

    18:00 -21:15
    2019.04.25

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Standard Basic, versenyzői közös órák  

    Standard Basic, versenyzői közös órák  

    18:00 -21:00
    2019.04.25

    Standard Basic, versenyzői közös órák                                                                Színházterem II+kínai

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-21:00                 Színházterem II

  • Felnőtt néptáncedzés

    Felnőtt néptáncedzés

    18:45 -21:00
    2019.04.25

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel           18:45-21:00                Színpad

  • Több esemény
    • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés
      TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés
      10:00 -21:30
      2019.04.25

      TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                  (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     10:00-21:30               Színházterem I-II

    • MÁV Vezig. Ny Klub klubnap
      MÁV Vezig. Ny Klub klubnap
      13:00 -16:00
      2019.04.25

      MÁV Vezig. Ny Klub klubnap vezeti: Marosi Miklósné            13:00-16:00                Szabadidő klub

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  
      13:00 -18:00
      2019.04.25

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                        Területi klub

    • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap 
      Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap 
      15:00 -19:00
      2019.04.25

      Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap                                15:00-19:00                Fittness terem

      vezeti: Szabó Péterné

    • Sakk edzés, elemzés    
      Sakk edzés, elemzés    
      16:00 -18:00
      2019.04.25

      Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                        Területi klub

      Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

    • Hastánc
      Hastánc
      16:30 -18:00
      2019.04.25

      Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

      ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

    • Modern és Showtánc csoport
      Modern és Showtánc csoport
      17:00 -19:30
      2019.04.25

      Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

      Mini csoport (5-14)                          (70/656-9936)                         17:30-18:30

      Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

    • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  
      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  
      18:00 -21:15
      2019.04.25

      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

                 vezető: Bicskei Kiss László

    • Standard Basic, versenyzői közös órák  
      Standard Basic, versenyzői közös órák  
      18:00 -21:00
      2019.04.25

      Standard Basic, versenyzői közös órák                                                                Színházterem II+kínai

                  (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-21:00                 Színházterem II

    • Felnőtt néptáncedzés
      Felnőtt néptáncedzés
      18:45 -21:00
      2019.04.25

      Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel           18:45-21:00                Színpad

26
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    00:00 -23:00
    2019.04.26

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            Zárva                       

  • TÖRI- Goldance versenytánc 

    TÖRI- Goldance versenytánc 

    10:00 -14:00
    2019.04.26

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:00                Színházterem I-II.

  • KEREKÍTŐ Gyermek foglalkoztatás 

    KEREKÍTŐ Gyermek foglalkoztatás 

    10:00 -11:15
    2019.04.26

    KEREKÍTŐ Gyermek foglalkoztatás                                           10:00-11:15                Sakkterem                

  • Egészségügyi masszázs

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.04.26

              Egészségügyi masszázs                                                                                                       Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375                                              

  • Több esemény
    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 
      00:00 -23:00
      2019.04.26

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            Zárva                       

    • TÖRI- Goldance versenytánc 
      TÖRI- Goldance versenytánc 
      10:00 -14:00
      2019.04.26

      TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:00                Színházterem I-II.

    • KEREKÍTŐ Gyermek foglalkoztatás 
      KEREKÍTŐ Gyermek foglalkoztatás 
      10:00 -11:15
      2019.04.26

      KEREKÍTŐ Gyermek foglalkoztatás                                           10:00-11:15                Sakkterem                

    • Egészségügyi masszázs
      Egészségügyi masszázs
      13:00 -19:00
      2019.04.26

                Egészségügyi masszázs                                                                                                       Földszint 7. szoba

                Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375                                              

27
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás  

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás  

    00:00 -23:00
    2019.04.27

           Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva

  •  TÖRI- Goldance versenytánc

     TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:00
    2019.04.27

           TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:00                Színházterem I-II.

  • Törekvés Felnőtt Néptánccsoport fellépése Mányi Lovasnapok

    Törekvés Felnőtt Néptánccsoport fellépése Mányi Lovasnapok

    13:00 -19:00
    2019.04.27

    Törekvés Felnőtt Néptánccsoport fellépése Mányi Lovasnapok     13:00-                                Mány

  • Könnyűzenei Koncert Brillantin zenekar  

    Könnyűzenei Koncert Brillantin zenekar  

    18:00 -22:00
    2019.04.27

    Könnyűzenei Koncert Brillantin zenekar                                                18:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad

  • Több esemény
    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás  
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás  
      00:00 -23:00
      2019.04.27

             Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva

    •  TÖRI- Goldance versenytánc
       TÖRI- Goldance versenytánc
      10:00 -14:00
      2019.04.27

             TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:00                Színházterem I-II.

    • Törekvés Felnőtt Néptánccsoport fellépése Mányi Lovasnapok
      Törekvés Felnőtt Néptánccsoport fellépése Mányi Lovasnapok
      13:00 -19:00
      2019.04.27

      Törekvés Felnőtt Néptánccsoport fellépése Mányi Lovasnapok     13:00-                                Mány

    • Könnyűzenei Koncert Brillantin zenekar  
      Könnyűzenei Koncert Brillantin zenekar  
      18:00 -22:00
      2019.04.27

      Könnyűzenei Koncert Brillantin zenekar                                                18:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad

28
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    00:00 -23:00
    2019.04.28

             Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:00
    2019.04.28

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:00                Színházterem I-II.

  • Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés)  

    Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés)  

    11:00 -12:00
    2019.04.28

    Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés)                                 11:00-                         Fittness terem+

                                                                                                                                                  Hátsó parkoló területe

    Felelős, vezeti: Pataki József

29
  • TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés 

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés 

    10:00 -21:30
    2019.04.29

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:00                Színházterem I-II.

                                                                                                              17:01-19:30                Színházterem II.

                                                                                                              19:31-21:30                Színházterem I-II.

    Közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő                  

    Szabadedzés Egyéni órák

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő       18:00-20:00                Színházterem II.

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    10:00 -17:00
    2019.04.29

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00-17:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.04.29

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

  • Kézműves foglalkozás

    Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2019.04.29

    Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                I. em. Galéria 

  • Cseperedők táncedzés

    Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:30
    2019.04.29

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:30                Manninger terem

  • Apróságok néptáncedzés

    Apróságok néptáncedzés

    17:15 -18:00
    2019.04.29

    Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                             17:15-18:00                Színpad

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  

    18:00 -21:15
    2019.04.29

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Suttyók táncedzés

    Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2019.04.29

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:00-19:30                Színpad

  • Felnőtt néptáncedzés

    Felnőtt néptáncedzés

    18:30 -21:00
    2019.04.29

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel             18:30-21:00                Manninger terem

  • Társastánc oktatás

    Társastánc oktatás

    19:00 -21:00
    2019.04.29

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                           19:00-21:00                Sakkterem

  • Kamara csoport

    Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2019.04.29

    Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22:00                Manninger terem

  • Több esemény
    • TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés 
      TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés 
      10:00 -21:30
      2019.04.29

      TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:00                Színházterem I-II.

                                                                                                                17:01-19:30                Színházterem II.

                                                                                                                19:31-21:30                Színházterem I-II.

      Közös óra

                  (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő                  

      Szabadedzés Egyéni órák

                  (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő       18:00-20:00                Színházterem II.

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    
      10:00 -17:00
      2019.04.29

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00-17:00                Könyvtár olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

    • Egészségügyi masszázs
      Egészségügyi masszázs
      13:00 -19:00
      2019.04.29

      Egészségügyi masszázs

                  (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

    • Kézműves foglalkozás
      Kézműves foglalkozás
      17:00 -18:00
      2019.04.29

      Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                I. em. Galéria 

    • Cseperedők táncedzés
      Cseperedők táncedzés
      17:00 -18:30
      2019.04.29

      Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:30                Manninger terem

    • Apróságok néptáncedzés
      Apróságok néptáncedzés
      17:15 -18:00
      2019.04.29

      Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                             17:15-18:00                Színpad

    • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  
      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  
      18:00 -21:15
      2019.04.29

      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

                 vezető: Bicskei Kiss László

    • Suttyók táncedzés
      Suttyók táncedzés
      18:00 -19:30
      2019.04.29

      Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:00-19:30                Színpad

    • Felnőtt néptáncedzés
      Felnőtt néptáncedzés
      18:30 -21:00
      2019.04.29

      Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel             18:30-21:00                Manninger terem

    • Társastánc oktatás
      Társastánc oktatás
      19:00 -21:00
      2019.04.29

      Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                           19:00-21:00                Sakkterem

    • Kamara csoport
      Kamara csoport
      21:00 -22:00
      2019.04.29

      Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22:00                Manninger terem

30
  • TÖRI─Goldance-versenytánc   

    TÖRI─Goldance-versenytánc   

    09:00 -21:00
    2019.04.30

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00                Kínai terem

     (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

    Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Kínai terem

    Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Kínai terem

    Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    13:00 -18:00
    2019.04.30

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00:18:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.04.30

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Sakk edzés, elemzés  

    Sakk edzés, elemzés  

    16:00 -18:00
    2019.04.30

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Modern és Showtánc csoport

    Modern és Showtánc csoport

    17:00 -19:30
    2019.04.30

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

    Mini csoport (5-14)               (70/656-9936)                                     17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

  • Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar   

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar   

    17:00 -22:00
    2019.04.30

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar                                      17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör    

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör    

    18:00 -21:15
    2019.04.30

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Több esemény
    • TÖRI─Goldance-versenytánc   
      TÖRI─Goldance-versenytánc   
      09:00 -21:00
      2019.04.30

      TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00                Kínai terem

       (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

      Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Kínai terem

      Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Kínai terem

      Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

      (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   
      13:00 -18:00
      2019.04.30

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00:18:00                Könyvtár olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

    • Egészségügyi masszázs
      Egészségügyi masszázs
      13:00 -19:00
      2019.04.30

      Egészségügyi masszázs

                  (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

    • Sakk edzés, elemzés  
      Sakk edzés, elemzés  
      16:00 -18:00
      2019.04.30

      Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

      Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

    • Modern és Showtánc csoport
      Modern és Showtánc csoport
      17:00 -19:30
      2019.04.30

      Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

      Mini csoport (5-14)               (70/656-9936)                                     17:30-18:30

      Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

    • Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar   
      Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar   
      17:00 -22:00
      2019.04.30

      Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar                                      17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad

    • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör    
      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör    
      18:00 -21:15
      2019.04.30

      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

                 vezető: Bicskei Kiss László

május
május
május
május
május
 

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.