Eseménynaptár

< 2019 >
Április
H.K.Sze.Cs.P.Szo.V.
1
  • TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés    

    10:00 -21:30
    2019.04.01

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:00                Színházterem I-II.

                                                                                                              17:01-19:30                Színházterem II.

                                                                                                              19:31-21:30                Színházterem I-II.

    Közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő     

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    10:00 -17:00
    2019.04.01

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            10:00-17:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.04.01

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2019.04.01

    Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                I. em. Galéria 

  • Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:30
    2019.04.01

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:30                Manninger terem

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör

    18:00 -21:15
    2019.04.01

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2019.04.01

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:00-19:30                Színpad

  • Szabadedzés Egyéni órák

    18:00 -20:00
    2019.04.01

    Szabadedzés Egyéni órák

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő       18:00-20:00                Színházterem II.

  • Felnőtt néptáncedzés

    18:30 -21:00
    2019.04.01

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel             18:30-21:00                Manninger terem

  • Társastánc oktatás

    19:00 -21:00
    2019.04.01

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                           19:00-21:00                Sakkterem

  • Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2019.04.01

    Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22:00                Manninger terem

2
  • TÖRI─Goldance-versenytánc   

    09:00 -21:00
    2019.04.02

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00                Színházterem I-II.

     (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

    Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Színházterem I-II.

    Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Színházterem I-II.

    Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    13:00 -18:00
    2019.04.02

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00:18:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.04.02

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Sakk edzés, elemzés  

    16:00 -19:00
    2019.04.02

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Modern és Showtánc csoport

    17:00 -20:00
    2019.04.02

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

    Mini csoport (5-14)               (70/656-9936)                                     17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 

    18:00 -21:15
    2019.04.02

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

3
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák  

    09:00 -17:00
    2019.04.03

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           09:00-17:00                Színházterem I-II

    Practice Night                                                                                   19:00-21:00                Kínai terem

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Kínai terem

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    13:00 -19:00
    2019.04.03

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00–19:00               Könyvtár  olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • Manninger Miklós csoport         

    17:00 -18:00
    2019.04.03

    Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem

  • Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:00
    2019.04.03

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:00                Manninger terem

  • Apróságok néptánc edzés

    17:15 -18:00
    2019.04.03

    Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17:15-18.00                Színpad

  • Manninger Miklós csoport  

    18:00 -19:30
    2019.04.03

    Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör    

    18:00 -21:15
    2019.04.03

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2019.04.03

    Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:00-19:30                Színpad

  • Practice Night

    19:00 -21:00
    2019.04.03

    Practice Night                                                                                   19:00-21:00                Kínai terem

     

  • Médium csoport (régi felnőttek) 

    19:30 -21:00
    2019.04.03

    Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem

4
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    09:00 -17:00
    2019.04.04

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00               Színházterem I-II

  • Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával    

    10:00 -11:30
    2019.04.04

    Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával                                                        10:00-11:30                Sakkterem

    vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    13:00 -18:00
    2019.04.04

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • Törekvés Nyugdíjas Klub

    15:00 -18:00
    2019.04.04

    Törekvés Nyugdíjas Klub vezeti: Kiszel Ferencné                        15:00-18:00                Szabadidő klub

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap

    15:00 -19:00
    2019.04.04

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap                                15:00-19:00                Fittness terem

    vezeti: Szabó Péterné

  • Sakk edzés, elemzés  

    16:00 -19:00
    2019.04.04

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-             Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Hastánc

    16:30 -18:00
    2019.04.04

    Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

    ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

  • Modern és Showtánc csoport

    17:00 -20:00
    2019.04.04

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

    Mini csoport (5-14)                          (70/656-9936)                         17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

  • Standard Basic, versenyzői közös órák   

    17:00 -21:00
    2019.04.04

    Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:00                Színházterem II+kínai

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-17:00                 Színházterem II

  • Felnőtt néptáncedzés

    18:45 -21:00
    2019.04.04

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel             18:45-21:00                Színpad

5
  • TÖRI- Goldance versenytánc

    09:00 -21:30
    2019.04.05

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       09:00-15:00                Színházterem I-II.

                                                                                                              15:00-21:30                Manninger terem

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás          

    09:00 -17:00
    2019.04.05

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            09:00─17:00               Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • KEREKÍTŐ Gyermek foglalkoztatás    

    10:00 -11:15
    2019.04.05

    KEREKÍTŐ Gyermek foglalkoztatás                                           10:00-11:15                Sakkterem

  • Egészségügyi masszázs      

    13:00 -19:00
    2019.04.05

              Egészségügyi masszázs                                                                                                       Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375 

  • Családi összejövetel   

    17:00 -05:00
    2019.04.05-2019.04.06

    Családi összejövetel                                                                         17:00-05:00                Fitness terem

  • Északi Baráti találkozó   

    17:00 -21:00
    2019.04.05

    Északi Baráti találkozó                                                                   17:00-21:00                Sakk terem

     

  • Silver zenekar könnyűzenei koncert

    17:00 -21:00
    2019.04.05-2019.05.03

    Silver zenekar könnyűzenei koncert                                             17:00-21:00                Színházterem I-II.

     

6
  • TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.04.06

              TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Manninger terem

  • Sétahajó Bulizenekar „Tavaszi zsongás meglepetéssel”  

    17:00 -22:00
    2019.04.06

    Sétahajó Bulizenekar „Tavaszi zsongás meglepetéssel”     17:00-22:00 Színházterem I-II+galéria+Színpad

7
891011121314
15
  • TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés

    10:00 -21:30
    2019.04.15

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:00                Színházterem I-II.

                                                                                                              17:01-19:30                Színházterem II.

                                                                                                              19:31-21:30                Színházterem I-II.

    Közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő                  

    Szabadedzés Egyéni órák

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő       18:00-20:00                Színházterem II.

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    10:00 -17:00
    2019.04.15

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00-17:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.04.15

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2019.04.15

    Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                I. em. Galéria 

  • Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:30
    2019.04.15

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:30                Manninger terem

  • Apróságok néptáncedzés

    17:15 -18:00
    2019.04.15

    Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                             17:15-18:00                Színpad

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 

    18:00 -21:15
    2019.04.15

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2019.04.15

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:00-19:30                Színpad

  • Felnőtt néptáncedzés

    18:30 -21:00
    2019.04.15

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel             18:30-21:00                Manninger terem

  • Társastánc oktatás

    19:00 -21:00
    2019.04.15

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                           19:00-21:00                Sakkterem

  • Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2019.04.15

    Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22:00                Manninger terem

16
  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    09:00 -21:00
    2019.04.16

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00                Színházterem I-II.

     (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

    Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Színházterem I-II.

    Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Színházterem I-II.

    Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

    Mini csoport (5-14)               (70/656-9936)                                     17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    13:00 -18:00
    2019.04.16

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00:18:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.04.16

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Sakk edzés, elemzés     

    16:00 -19:00
    2019.04.16

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör

    18:00 -21:15
    2019.04.16

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

17
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák

    09:00 -21:15
    2019.04.17

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           09:00-17:00                Színházterem I-II

    Practice Night                                                                                   19:00-21:00                Kínai terem

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Kínai terem

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    13:00 -19:00
    2019.04.17

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00–19:00               Könyvtár  olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • Manninger Miklós csoport 

    17:00 -18:00
    2019.04.17

    Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem

  • Manninger Miklós csoport 

    18:00 -19:30
    2019.04.17

    Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 

    18:00 -21:15
    2019.04.17

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Médium csoport (régi felnőttek) 

    19:30 -21:00
    2019.04.17

    Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem

18
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    10:00 -17:00
    2019.04.18

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     10:00-17:00               Színházterem I-II

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    13:00 -18:00
    2019.04.18

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap    

    15:00 -19:00
    2019.04.18

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap                                15:00-19:00                Fittness terem

    vezeti: Szabó Péterné

  • Sakk edzés, elemzés

    16:00 -19:00
    2019.04.18

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-             Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Hastánc

    16:30 -18:00
    2019.04.18

    Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

    ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

  • Modern és Showtánc csoport

    17:00 -19:30
    2019.04.18

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

    Mini csoport (5-14)                          (70/656-9936)                         17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

  • Standard Basic, versenyzői közös órák 

    18:00 -21:30
    2019.04.18

    Standard Basic, versenyzői közös órák                                         18:00-21:30                Színházterem II+kínai

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                                                               Színházterem II

19
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    00:00 -23:00
    2019.04.19

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             Zárva  

  • TÖRI- Goldance versenytánc 

    10:00 -14:00
    2019.04.19

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:00                Színházterem I-II.

                                                                                                             

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.04.19

              Egészségügyi masszázs                                                                                                       Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375

20
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás

    00:00 -23:00
    2019.04.20

          Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc 

    10:00 -14:00
    2019.04.20

             TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:00                Színházterem I-II.

  • Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar          

    17:00 -22:00
    2019.04.20

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar                                      17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpa         

21
  • TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -21:00
    2019.04.21

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-21:00                Színházterem I-II.

  • Íjász tanfolyam

    11:00 -15:00
    2019.04.21

    Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés)                                 11:00-                         Fittness terem+

                                                                                                                                                  Hátsó parkoló területe

    Felelős, vezeti: Pataki József

22
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    00:00 -23:00
    2019.04.22

            Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva

  •  Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    00:00 -23:00
    2019.04.22

           Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                 Zárva

23
  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    10:00 -17:00
    2019.04.23

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         10:00-17:00                Színházterem I-II.

     (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

    Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Színházterem I-II.

    Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Színházterem I-II.

    Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    13:00 -18:00
    2019.04.23

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00:18:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.04.23

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Sakk edzés, elemzés   

    16:00 -19:00
    2019.04.23

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  

    18:00 -21:15
    2019.04.23

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

24
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák

    10:00 -21:30
    2019.04.24

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           10:00-17:00                Színházterem I-II

    Practice Night                                                                                   19:00-21:30                Kínai terem

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Kínai terem

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

  • V Sz Nyugdíjas klub klubnap

    13:00 -16:00
    2019.04.24

    V Sz Nyugdíjas klub klubnap

    vezeti: Tóth József                                                                           13:00-16:00                Szabadidő klub

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás       

    13:00 -19:00
    2019.04.24

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00–19:00               Könyvtár  olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:00
    2019.04.24

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:00                Manninger terem

  • Manninger Miklós csoport    

    17:00 -18:00
    2019.04.24

    Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem

  • Apróságok néptánc edzés

    17:15 -18:00
    2019.04.24

    Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17:15-18.00                Színpad

  • Manninger Miklós csoport   

    18:00 -19:30
    2019.04.24

    Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör     

    18:00 -21:15
    2019.04.24

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2019.04.24

    Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:00-19:30                Színpad

  • Médium csoport (régi felnőttek)  

    19:30 -21:00
    2019.04.24

    Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem

25
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    10:00 -21:30
    2019.04.25

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     10:00-21:30               Színházterem I-II

  • MÁV Vezig. Ny Klub klubnap

    13:00 -16:00
    2019.04.25

    MÁV Vezig. Ny Klub klubnap vezeti: Marosi Miklósné            13:00-16:00                Szabadidő klub

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    13:00 -18:00
    2019.04.25

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap 

    15:00 -19:00
    2019.04.25

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap                                15:00-19:00                Fittness terem

    vezeti: Szabó Péterné

  • Sakk edzés, elemzés    

    16:00 -18:00
    2019.04.25

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                        Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Hastánc

    16:30 -18:00
    2019.04.25

    Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

    ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

  • Modern és Showtánc csoport

    17:00 -19:30
    2019.04.25

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

    Mini csoport (5-14)                          (70/656-9936)                         17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  

    18:00 -21:15
    2019.04.25

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Standard Basic, versenyzői közös órák  

    18:00 -21:00
    2019.04.25

    Standard Basic, versenyzői közös órák                                                                Színházterem II+kínai

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-21:00                 Színházterem II

  • Felnőtt néptáncedzés

    18:45 -21:00
    2019.04.25

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel           18:45-21:00                Színpad

26
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    00:00 -23:00
    2019.04.26

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            Zárva                       

  • TÖRI- Goldance versenytánc 

    10:00 -14:00
    2019.04.26

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:00                Színházterem I-II.

  • KEREKÍTŐ Gyermek foglalkoztatás 

    10:00 -11:15
    2019.04.26

    KEREKÍTŐ Gyermek foglalkoztatás                                           10:00-11:15                Sakkterem                

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.04.26

              Egészségügyi masszázs                                                                                                       Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375                                              

27
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás  

    00:00 -23:00
    2019.04.27

           Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva

  •  TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:00
    2019.04.27

           TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:00                Színházterem I-II.

  • Törekvés Felnőtt Néptánccsoport fellépése Mányi Lovasnapok

    13:00 -19:00
    2019.04.27

    Törekvés Felnőtt Néptánccsoport fellépése Mányi Lovasnapok     13:00-                                Mány

  • Könnyűzenei Koncert Brillantin zenekar  

    18:00 -22:00
    2019.04.27

    Könnyűzenei Koncert Brillantin zenekar                                                18:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad

28
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    00:00 -23:00
    2019.04.28

             Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:00
    2019.04.28

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:00                Színházterem I-II.

  • Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés)  

    11:00 -12:00
    2019.04.28

    Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés)                                 11:00-                         Fittness terem+

                                                                                                                                                  Hátsó parkoló területe

    Felelős, vezeti: Pataki József

29
  • TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés 

    10:00 -21:30
    2019.04.29

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:00                Színházterem I-II.

                                                                                                              17:01-19:30                Színházterem II.

                                                                                                              19:31-21:30                Színházterem I-II.

    Közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő                  

    Szabadedzés Egyéni órák

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő       18:00-20:00                Színházterem II.

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    10:00 -17:00
    2019.04.29

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00-17:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.04.29

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2019.04.29

    Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                I. em. Galéria 

  • Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:30
    2019.04.29

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:30                Manninger terem

  • Apróságok néptáncedzés

    17:15 -18:00
    2019.04.29

    Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                             17:15-18:00                Színpad

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  

    18:00 -21:15
    2019.04.29

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2019.04.29

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:00-19:30                Színpad

  • Felnőtt néptáncedzés

    18:30 -21:00
    2019.04.29

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel             18:30-21:00                Manninger terem

  • Társastánc oktatás

    19:00 -21:00
    2019.04.29

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                           19:00-21:00                Sakkterem

  • Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2019.04.29

    Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22:00                Manninger terem

30
  • TÖRI─Goldance-versenytánc   

    09:00 -21:00
    2019.04.30

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00                Kínai terem

     (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

    Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Kínai terem

    Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Kínai terem

    Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    13:00 -18:00
    2019.04.30

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00:18:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.04.30

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Sakk edzés, elemzés  

    16:00 -18:00
    2019.04.30

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Modern és Showtánc csoport

    17:00 -19:30
    2019.04.30

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

    Mini csoport (5-14)               (70/656-9936)                                     17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

  • Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar   

    17:00 -22:00
    2019.04.30

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar                                      17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör    

    18:00 -21:15
    2019.04.30

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

     
 

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.