Eseménynaptár

< 2019 >
Április
H. Áp 0 1

TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés    

TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:00                Színházterem I-II.

                                                                                                          17:01-19:30                Színházterem II.

                                                                                                          19:31-21:30                Színházterem I-II.

Közös óra

            (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő     

H. Áp 0 1

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            10:00-17:00                Könyvtár olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

H. Áp 0 1

Egészségügyi masszázs

Egészségügyi masszázs

            (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

H. Áp 0 1

Cseperedők táncedzés

Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:30                Manninger terem

H. Áp 0 1

Kézműves foglalkozás

Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                I. em. Galéria 

H. Áp 0 1

Szabadedzés Egyéni órák

Szabadedzés Egyéni órák

            (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő       18:00-20:00                Színházterem II.

H. Áp 0 1

Suttyók táncedzés

Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:00-19:30                Színpad

H. Áp 0 1

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

           vezető: Bicskei Kiss László

H. Áp 0 1

Felnőtt néptáncedzés

Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel             18:30-21:00                Manninger terem

H. Áp 0 1

Társastánc oktatás

Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                           19:00-21:00                Sakkterem

H. Áp 0 1

Kamara csoport

Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22:00                Manninger terem

K. Áp 0 2

TÖRI─Goldance-versenytánc   

TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00                Színházterem I-II.

 (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Színházterem I-II.

Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Színházterem I-II.

Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

(Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

K. Áp 0 2

Egészségügyi masszázs

Egészségügyi masszázs

            (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

K. Áp 0 2

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00:18:00                Könyvtár olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

K. Áp 0 2

Sakk edzés, elemzés  

Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

K. Áp 0 2

Modern és Showtánc csoport

Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

Mini csoport (5-14)               (70/656-9936)                                     17:30-18:30

Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

K. Áp 0 2

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

           vezető: Bicskei Kiss László

Sze. Áp 0 3

TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák  

TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           09:00-17:00                Színházterem I-II

Practice Night                                                                                   19:00-21:00                Kínai terem

Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Kínai terem

Latin Verseny szimuláció (4 körben)

            (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

Sze. Áp 0 3

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00–19:00               Könyvtár  olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                        Területi klub

Sze. Áp 0 3

Cseperedők táncedzés

Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:00                Manninger terem

Sze. Áp 0 3

Manninger Miklós csoport         

Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem

Sze. Áp 0 3

Apróságok néptánc edzés

Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17:15-18.00                Színpad

Sze. Áp 0 3

Suttyók táncedzés

Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:00-19:30                Színpad

Sze. Áp 0 3

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör    

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

           vezető: Bicskei Kiss László

Sze. Áp 0 3

Manninger Miklós csoport  

Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem

Sze. Áp 0 3

Practice Night

Practice Night                                                                                   19:00-21:00                Kínai terem

 

Sze. Áp 0 3

Médium csoport (régi felnőttek) 

Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem

Cs. Áp 0 4

TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

            (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00               Színházterem I-II

Cs. Áp 0 4

Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával    

Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával                                                        10:00-11:30                Sakkterem

vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

Cs. Áp 0 4

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                        Területi klub

Cs. Áp 0 4

Törekvés Nyugdíjas Klub

Törekvés Nyugdíjas Klub vezeti: Kiszel Ferencné                        15:00-18:00                Szabadidő klub

Cs. Áp 0 4

Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap

Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap                                15:00-19:00                Fittness terem

vezeti: Szabó Péterné

Cs. Áp 0 4

Sakk edzés, elemzés  

Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-             Területi klub

Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

Cs. Áp 0 4

Hastánc

Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

Cs. Áp 0 4

Standard Basic, versenyzői közös órák   

Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:00                Színházterem II+kínai

            (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-17:00                 Színházterem II

Cs. Áp 0 4

Modern és Showtánc csoport

Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

Mini csoport (5-14)                          (70/656-9936)                         17:30-18:30

Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

Cs. Áp 0 4

Felnőtt néptáncedzés

Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel             18:45-21:00                Színpad

P. Áp 0 5

TÖRI- Goldance versenytánc

TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       09:00-15:00                Színházterem I-II.

                                                                                                          15:00-21:30                Manninger terem

P. Áp 0 5

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás          

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            09:00─17:00               Könyvtár + olvasó

Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                        Területi klub

P. Áp 0 5

KEREKÍTŐ Gyermek foglalkoztatás    

KEREKÍTŐ Gyermek foglalkoztatás                                           10:00-11:15                Sakkterem

P. Áp 0 5

Egészségügyi masszázs      

          Egészségügyi masszázs                                                                                                       Földszint 7. szoba

          Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375 

P. Áp 0 5

Silver zenekar könnyűzenei koncert

Silver zenekar könnyűzenei koncert                                             17:00-21:00                Színházterem I-II.

 

P. Áp 0 5

Északi Baráti találkozó   

Északi Baráti találkozó                                                                   17:00-21:00                Sakk terem

 

P. Áp 0 5

Családi összejövetel   

Családi összejövetel                                                                         17:00-05:00                Fitness terem

Szo. Áp 0 6

TÖRI- Goldance versenytánc

          TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Manninger terem

Szo. Áp 0 6

Sétahajó Bulizenekar „Tavaszi zsongás meglepetéssel”  

Sétahajó Bulizenekar „Tavaszi zsongás meglepetéssel”     17:00-22:00 Színházterem I-II+galéria+Színpad

H. Áp 1 5

TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés

TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:00                Színházterem I-II.

                                                                                                          17:01-19:30                Színházterem II.

                                                                                                          19:31-21:30                Színházterem I-II.

Közös óra

            (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő                  

Szabadedzés Egyéni órák

            (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő       18:00-20:00                Színházterem II.

H. Áp 1 5

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00-17:00                Könyvtár olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

H. Áp 1 5

Egészségügyi masszázs

Egészségügyi masszázs

            (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

H. Áp 1 5

Cseperedők táncedzés

Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:30                Manninger terem

H. Áp 1 5

Kézműves foglalkozás

Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                I. em. Galéria 

H. Áp 1 5

Apróságok néptáncedzés

Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                             17:15-18:00                Színpad

H. Áp 1 5

Suttyók táncedzés

Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:00-19:30                Színpad

H. Áp 1 5

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

           vezető: Bicskei Kiss László

H. Áp 1 5

Felnőtt néptáncedzés

Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel             18:30-21:00                Manninger terem

H. Áp 1 5

Társastánc oktatás

Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                           19:00-21:00                Sakkterem

H. Áp 1 5

Kamara csoport

Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22:00                Manninger terem

K. Áp 1 6

TÖRI─Goldance-versenytánc

TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00                Színházterem I-II.

 (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Színházterem I-II.

Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Színházterem I-II.

Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

(Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

Mini csoport (5-14)               (70/656-9936)                                     17:30-18:30

Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

K. Áp 1 6

Egészségügyi masszázs

Egészségügyi masszázs

            (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

K. Áp 1 6

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00:18:00                Könyvtár olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

K. Áp 1 6

Sakk edzés, elemzés     

Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

K. Áp 1 6

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

           vezető: Bicskei Kiss László

Sze. Áp 1 7

TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák

TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           09:00-17:00                Színházterem I-II

Practice Night                                                                                   19:00-21:00                Kínai terem

Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Kínai terem

Latin Verseny szimuláció (4 körben)

            (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

Sze. Áp 1 7

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00–19:00               Könyvtár  olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                        Területi klub

Sze. Áp 1 7

Manninger Miklós csoport 

Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem

Sze. Áp 1 7

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

           vezető: Bicskei Kiss László

Sze. Áp 1 7

Manninger Miklós csoport 

Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem

Sze. Áp 1 7

Médium csoport (régi felnőttek) 

Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem

Cs. Áp 1 8

TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

            (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     10:00-17:00               Színházterem I-II

Cs. Áp 1 8

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                        Területi klub

Cs. Áp 1 8

Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap    

Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap                                15:00-19:00                Fittness terem

vezeti: Szabó Péterné

Cs. Áp 1 8

Sakk edzés, elemzés

Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-             Területi klub

Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

Cs. Áp 1 8

Hastánc

Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

Cs. Áp 1 8

Modern és Showtánc csoport

Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

Mini csoport (5-14)                          (70/656-9936)                         17:30-18:30

Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

Cs. Áp 1 8

Standard Basic, versenyzői közös órák 

Standard Basic, versenyzői közös órák                                         18:00-21:30                Színházterem II+kínai

            (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                                                               Színházterem II

P. Áp 1 9

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             Zárva  

P. Áp 1 9

TÖRI- Goldance versenytánc 

TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:00                Színházterem I-II.

                                                                                                         

P. Áp 1 9

Egészségügyi masszázs

          Egészségügyi masszázs                                                                                                       Földszint 7. szoba

          Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375

Szo. Áp 2 0

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva

Szo. Áp 2 0

TÖRI- Goldance versenytánc 

         TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:00                Színházterem I-II.

Szo. Áp 2 0

Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar          

Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar                                      17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpa         

V. Áp 2 1

TÖRI- Goldance versenytánc

TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-21:00                Színházterem I-II.

V. Áp 2 1

Íjász tanfolyam

Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés)                                 11:00-                         Fittness terem+

                                                                                                                                              Hátsó parkoló területe

Felelős, vezeti: Pataki József

H. Áp 2 2

 Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

       Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                 Zárva

H. Áp 2 2

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

        Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva

K. Áp 2 3

TÖRI─Goldance-versenytánc

TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         10:00-17:00                Színházterem I-II.

 (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Színházterem I-II.

Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Színházterem I-II.

Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

(Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

K. Áp 2 3

Egészségügyi masszázs

Egészségügyi masszázs

            (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

K. Áp 2 3

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00:18:00                Könyvtár olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

K. Áp 2 3

Sakk edzés, elemzés   

Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

K. Áp 2 3

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

           vezető: Bicskei Kiss László

Sze. Áp 2 4

TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák

TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           10:00-17:00                Színházterem I-II

Practice Night                                                                                   19:00-21:30                Kínai terem

Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Kínai terem

Latin Verseny szimuláció (4 körben)

            (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

Sze. Áp 2 4

V Sz Nyugdíjas klub klubnap

V Sz Nyugdíjas klub klubnap

vezeti: Tóth József                                                                           13:00-16:00                Szabadidő klub

Sze. Áp 2 4

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás       

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00–19:00               Könyvtár  olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                        Területi klub

Sze. Áp 2 4

Cseperedők táncedzés

Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:00                Manninger terem

Sze. Áp 2 4

Manninger Miklós csoport    

Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem

Sze. Áp 2 4

Apróságok néptánc edzés

Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17:15-18.00                Színpad

Sze. Áp 2 4

Suttyók táncedzés

Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:00-19:30                Színpad

Sze. Áp 2 4

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör     

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

           vezető: Bicskei Kiss László

Sze. Áp 2 4

Manninger Miklós csoport   

Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem

Sze. Áp 2 4

Médium csoport (régi felnőttek)  

Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem

Cs. Áp 2 5

TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

            (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     10:00-21:30               Színházterem I-II

Cs. Áp 2 5

MÁV Vezig. Ny Klub klubnap

MÁV Vezig. Ny Klub klubnap vezeti: Marosi Miklósné            13:00-16:00                Szabadidő klub

Cs. Áp 2 5

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                        Területi klub

Cs. Áp 2 5

Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap 

Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap                                15:00-19:00                Fittness terem

vezeti: Szabó Péterné

Cs. Áp 2 5

Sakk edzés, elemzés    

Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                        Területi klub

Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

Cs. Áp 2 5

Hastánc

Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

Cs. Áp 2 5

Modern és Showtánc csoport

Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

Mini csoport (5-14)                          (70/656-9936)                         17:30-18:30

Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

Cs. Áp 2 5

Standard Basic, versenyzői közös órák  

Standard Basic, versenyzői közös órák                                                                Színházterem II+kínai

            (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-21:00                 Színházterem II

Cs. Áp 2 5

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

           vezető: Bicskei Kiss László

Cs. Áp 2 5

Felnőtt néptáncedzés

Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel           18:45-21:00                Színpad

P. Áp 2 6

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            Zárva                       

P. Áp 2 6

TÖRI- Goldance versenytánc 

TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:00                Színházterem I-II.

P. Áp 2 6

KEREKÍTŐ Gyermek foglalkoztatás 

KEREKÍTŐ Gyermek foglalkoztatás                                           10:00-11:15                Sakkterem                

P. Áp 2 6

Egészségügyi masszázs

          Egészségügyi masszázs                                                                                                       Földszint 7. szoba

          Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375                                              

Szo. Áp 2 7

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás  

       Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva

Szo. Áp 2 7

 TÖRI- Goldance versenytánc

       TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:00                Színházterem I-II.

Szo. Áp 2 7

Törekvés Felnőtt Néptánccsoport fellépése Mányi Lovasnapok

Törekvés Felnőtt Néptánccsoport fellépése Mányi Lovasnapok     13:00-                                Mány

Szo. Áp 2 7

Könnyűzenei Koncert Brillantin zenekar  

Könnyűzenei Koncert Brillantin zenekar                                                18:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad

V. Áp 2 8

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

         Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva

V. Áp 2 8

TÖRI- Goldance versenytánc

TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:00                Színházterem I-II.

V. Áp 2 8

Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés)  

Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés)                                 11:00-                         Fittness terem+

                                                                                                                                              Hátsó parkoló területe

Felelős, vezeti: Pataki József

H. Áp 2 9

TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés 

TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:00                Színházterem I-II.

                                                                                                          17:01-19:30                Színházterem II.

                                                                                                          19:31-21:30                Színházterem I-II.

Közös óra

            (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő                  

Szabadedzés Egyéni órák

            (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő       18:00-20:00                Színházterem II.

H. Áp 2 9

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00-17:00                Könyvtár olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

H. Áp 2 9

Egészségügyi masszázs

Egészségügyi masszázs

            (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

H. Áp 2 9

Cseperedők táncedzés

Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:30                Manninger terem

H. Áp 2 9

Kézműves foglalkozás

Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                I. em. Galéria 

H. Áp 2 9

Apróságok néptáncedzés

Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                             17:15-18:00                Színpad

H. Áp 2 9

Suttyók táncedzés

Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:00-19:30                Színpad

H. Áp 2 9

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

           vezető: Bicskei Kiss László

H. Áp 2 9

Felnőtt néptáncedzés

Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel             18:30-21:00                Manninger terem

H. Áp 2 9

Társastánc oktatás

Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                           19:00-21:00                Sakkterem

H. Áp 2 9

Kamara csoport

Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22:00                Manninger terem

K. Áp 3 0

TÖRI─Goldance-versenytánc   

TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00                Kínai terem

 (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Kínai terem

Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Kínai terem

Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

(Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

K. Áp 3 0

Egészségügyi masszázs

Egészségügyi masszázs

            (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

K. Áp 3 0

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00:18:00                Könyvtár olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

K. Áp 3 0

Sakk edzés, elemzés  

Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

K. Áp 3 0

Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar   

Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar                                      17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad

K. Áp 3 0

Modern és Showtánc csoport

Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

Mini csoport (5-14)               (70/656-9936)                                     17:30-18:30

Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

K. Áp 3 0

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör    

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

           vezető: Bicskei Kiss László

 

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.