Eseménynaptár

< 2019 >
április 29 - május 05
  • 29
    29.Április.Hétfő

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés 

    10:00 -21:30
    2019.04.29

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:00                Színházterem I-II.

                                                                                                              17:01-19:30                Színházterem II.

                                                                                                              19:31-21:30                Színházterem I-II.

    Közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő                  

    Szabadedzés Egyéni órák

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő       18:00-20:00                Színházterem II.

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    10:00 -17:00
    2019.04.29

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00-17:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.04.29

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

    Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2019.04.29

    Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                I. em. Galéria 

    Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:30
    2019.04.29

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:30                Manninger terem

    Apróságok néptáncedzés

    17:15 -18:00
    2019.04.29

    Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                             17:15-18:00                Színpad

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  

    18:00 -21:15
    2019.04.29

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

    Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2019.04.29

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:00-19:30                Színpad

    Felnőtt néptáncedzés

    18:30 -21:00
    2019.04.29

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel             18:30-21:00                Manninger terem

    Társastánc oktatás

    19:00 -21:00
    2019.04.29

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                           19:00-21:00                Sakkterem

    Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2019.04.29

    Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22:00                Manninger terem

  • 30
    30.Április.Kedd

    TÖRI─Goldance-versenytánc   

    09:00 -21:00
    2019.04.30

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00                Kínai terem

     (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

    Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Kínai terem

    Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Kínai terem

    Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    13:00 -18:00
    2019.04.30

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00:18:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.04.30

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

    Sakk edzés, elemzés  

    16:00 -18:00
    2019.04.30

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

    Modern és Showtánc csoport

    17:00 -19:30
    2019.04.30

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

    Mini csoport (5-14)               (70/656-9936)                                     17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar   

    17:00 -22:00
    2019.04.30

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar                                      17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör    

    18:00 -21:15
    2019.04.30

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • 01
    01.Május.Szerda

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    00:00 -23:00
    2019.05.01

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             zárva                            Könyvtár  olvasó

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák  

    09:00 -21:15
    2019.05.01

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           09:00-17:00                Manninger terem

    Practice Night                                                                                   19:00-21:00                Manninger terem

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Manninger terem

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

    THAI holdújév FESZTIVÁL    

    12:00 -23:00
    2019.05.01

    THAI holdújév FESZTIVÁL                                                        12:00-24:00                Színházterem I-II+galéria+Színpad

  • 02
    02.Május.Csütörtök

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    09:00 -17:00
    2019.05.02

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00               Színházterem I-II

    Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával    

    10:00 -11:30
    2019.05.02

    Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával                                                        10:00-11:30                Sakkterem

    vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    13:00 -18:00
    2019.05.02

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

    Sakk edzés, elemzés  

    16:00 -19:00
    2019.05.02

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-             Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

    Hastánc

    16:30 -18:00
    2019.05.02

    Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

    ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

    Modern és Showtánc csoport

    17:00 -20:00
    2019.05.02

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Kínai terem

    Mini csoport (5-14)                          (70/656-9936)                         17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

    Standard Basic, versenyzői közös órák    

    17:00 -21:00
    2019.05.02

    Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:00                Színházterem II

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                         

    Felnőtt néptáncedzés, Zenekari próba

    18:45 -23:00
    2019.05.02

    Felnőtt néptáncedzés, Zenekari próba vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel 18:45-től – amíg befejezik 

                                                                                                                                                  Manninger terem

  • 03
    03.Május.Péntek

    TÖRI- Goldance versenytánc

    09:00 -21:30
    2019.05.03

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       09:00-15:00                Színházterem I-II.

                                                                                                              15:00-21:30                Manninger terem

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    09:00 -17:00
    2019.05.03

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             09:00─17:00               Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

              Egészségügyi masszázs   

    13:00 -19:00
    2019.05.03

              Egészségügyi masszázs                                                                                                       Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375 

  • 04
    04.Május.Szombat

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás   

    00:00 -23:00
    2019.05.04

              Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva

     TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.05.04

           TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Színházterem I-II.

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar

    17:00 -22:00
    2019.05.04

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar                                      17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad   

  • 05
    05.Május.Vasárnap

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    00:00 -23:00
    2019.05.05

             Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                 Zárva

    Bp. felnőtt sakk    

    08:00 -12:00
    2019.05.05

    Bp. felnőtt sakk                                                                               08:00-                         Fitness terem

    TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.05.05

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Színházterem I-II.

    Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés) 

    11:00 -12:00
    2019.05.05

    Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés)                                 11:00-                         Fittness terem+

                                                                                                                                                  Hátsó parkoló területe

    Felelős, vezeti: Pataki József

    Felnőtt néptánc csoport minősítő 

    12:30 -17:00
    2019.05.05

    Felnőtt néptánc csoport minősítő                                                   12:30-17:00                Veszprém

 

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.