Eseménynaptár

< 2019 >
május 13 - május 19
  • 13
    13.Május.Hétfő

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    10:00 -17:00
    2019.05.13

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 10:00-17:00 Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet

    TÖRI-Goldance-versenytánc 

    10:00 -21:30
    2019.05.13

    TÖRI-Goldance-versenytánc

    Szabadedzés 10:00-17:00 Színházterem I-II.

    17:01-19:30 Színházterem II.

    19:31-21:30 Színházterem I-II.
     

    Közös óra

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő
     

    Szabadedzés Egyéni órák

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő 18:00-20:00 Színházterem II.

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.05.13

    Egészségügyi masszázs

    (Neusinger Sándor) tel.: 06/30/286-83-75 Földszint 7. szoba

    Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:30
    2019.05.13

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn 17:00-18:30 Manninger terem

    Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2019.05.13

    Kézműves foglalkozás, vezeti: …………………….. 17:00-18:00 I. em. Galéria

    Apróságok néptáncedzés

    17:15 -18:00
    2019.05.13

    Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter 17:15-18:00 Színpad

    Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2019.05.13

    Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt 18:00-19:30 Színpad

    Felnőtt néptáncedzés

    18:30 -21:00
    2019.05.13

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel 18:30-21:00 Manninger terem

    Társastánc oktatás

    19:00 -21:00
    2019.05.13

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor 19:00-21:00 Sakkterem

    Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2019.05.13

    Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn 21:00-22:00 Manninger terem

  • 14
    14.Május.Kedd

    TÖRI─Goldance-versenytánc

    09:00 -21:00
    2019.05.14

    TÖRI─Goldance-versenytánc 09:00-17:00 Kínai terem

    (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

    Latin közös óra 18:00-19:30 Kínai terem

    Vezetett edzés 19:30-21:30 Kínai terem

    Szabadedzés és egyéni órák 17:00-21:00 Kínai terem

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    13:00 -18:00
    2019.05.14

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 13:00:18:00 Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.05.14

    Egészségügyi masszázs

    (Neusinger Sándor) tel.: 06/30/286-83-75 Földszint 7. szoba

    Sakk edzés, elemzés

    16:00 -20:00
    2019.05.14

    Sakk edzés, elemzés 16:00- Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

    Modern és Showtánc csoport

    17:00 -18:30
    2019.05.14

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien 17:00-20:00 Manninger terem

    Mini csoport (5-14) (70/656-9936) 17:30-18:30

    Tini csoport (15-) 18:30-19:30

  • 15
    15.Május.Szerda

    Szenior ÖRÖMTÁNC Icával

    10:00 -11:30
    2019.05.15

    Szenior ÖRÖMTÁNC Icával 10:00-11:30 Sakkterem

    vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák

    10:00 -21:30
    2019.05.15

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák 10:00-17:00 Színházterem I-II

    Practice Night 19:00-21:30 Kínai terem

    Standard verseny szimuláció (Erdélyi Sz.) 18:00-21:15 Kínai terem

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    13:00 -19:00
    2019.05.15

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 13:00–19:00 Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Manninger Miklós csoport

    17:00 -18:00
    2019.05.15

    Manninger Miklós csoport 17:00-17:59 Fittness terem

    Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:00
    2019.05.15

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn 17:00-18:00 Manninger terem

    Apróságok néptánc edzés

    17:15 -18:00
    2019.05.15

    Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter 17:15-18.00 Színpad

    Manninger Miklós csoport

    18:00 -19:30
    2019.05.15

    Manninger Miklós csoport Vezető: Vizi Tibor 18:00-19:30 Manninger terem

    Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2019.05.15

    Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt 18:00-19:30 Színpad

    Médium csoport (régi felnőttek)

    19:30 -21:00
    2019.05.15

    Médium csoport (régi felnőttek) Vezető: Vizi Tibor 19:30-21:00 Manninger terem

  • 16
    16.Május.Csütörtök

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    09:00 -17:00
    2019.05.16

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi) 09:00-17:00 Színházterem I-II

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    13:00 -18:00
    2019.05.16

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 13:00-18:00 Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet Területi klub

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap

    15:00 -19:00
    2019.05.16

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap 15:00-19:00 Fittness terem

    vezeti: Szabó Péterné

    Hastánc

    16:30 -18:00
    2019.05.16

    Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)

    ayuda.hastanc@gmail.com 16:30-18:00 Sakkterem

    Modern és Showtánc csoport

    17:00 -20:00
    2019.05.16

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien 17:00-20:00 Manninger terem

    Mini csoport (5-14) (70/656-9936) 17:30-18:30

    Tini csoport (15-) 18:30-19:30

    Standard Basic, versenyzői közös órák

    17:00 -21:00
    2019.05.16

    Standard Basic, versenyzői közös órák 17:00-21:00 Színházterem II

    (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi) 18:00-17:00 Színházterem II

    Felnőtt néptáncedzés próba

    18:45 -21:00
    2019.05.16

    Felnőtt néptáncedzés próba vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel 18:45-21:00 Színpad

  • 17
    17.Május.Péntek

    TÖRI- Goldance versenytánc

    09:00 -21:30
    2019.05.17

    TÖRI- Goldance versenytánc (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)

    09:00-15:00 Színházterem I-II.

    15:00-21:30 Manninger terem

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    09:00 -17:00
    2019.05.17

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 09:00─17:00 Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet Területi klub

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.05.17

    Egészségügyi masszázs Földszint 7. szoba

    Előjegyzés: Neusinger Sándor tel: 06-30-286-8375

  • 18
    18.Május.Szombat

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás

    00:00 -23:00
    2019.05.18

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás Zárva

     

    TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.05.18

    TÖRI- Goldance versenytánc (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd) 10:00-14:30 Színházterem I-II.

    Északi FényTermészetjáró Egyesület közgyűlés

    15:00 -17:00
    2019.05.18

    Északi FényTermészetjáró Egyesület közgyűlés 15:00-17:00 Szabadidő klub

    Felelős: Reményi Pál

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar

    17:00 -22:00
    2019.05.18

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar 17:00-22:00 Színházterem I-II+galéria+Színpad

  • 19
    19.Május.Vasárnap

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2019.05.19

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás Zárva

    TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.05.19

    TÖRI- Goldance versenytánc (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd) 10:00-14:30 Manninger terem

    Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés)

    11:00 -12:00
    2019.05.19

    Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés) 11:00- Hátsó parkoló területe

    Felelős, vezeti: Pataki József

 

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.