Eseménynaptár

H.K.Sze.Cs.P.Szo.V.
  1
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    00:00 -23:00
    2019.05.01

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             zárva                            Könyvtár  olvasó

  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák  

    09:00 -21:15
    2019.05.01

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           09:00-17:00                Manninger terem

    Practice Night                                                                                   19:00-21:00                Manninger terem

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Manninger terem

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

  • THAI holdújév FESZTIVÁL    

    12:00 -23:00
    2019.05.01

    THAI holdújév FESZTIVÁL                                                        12:00-24:00                Színházterem I-II+galéria+Színpad

2
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    09:00 -17:00
    2019.05.02

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00               Színházterem I-II

  • Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával    

    10:00 -11:30
    2019.05.02

    Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával                                                        10:00-11:30                Sakkterem

    vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    13:00 -18:00
    2019.05.02

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • Sakk edzés, elemzés  

    16:00 -19:00
    2019.05.02

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-             Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Hastánc

    16:30 -18:00
    2019.05.02

    Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

    ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

  • Modern és Showtánc csoport

    17:00 -20:00
    2019.05.02

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Kínai terem

    Mini csoport (5-14)                          (70/656-9936)                         17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

  • Standard Basic, versenyzői közös órák    

    17:00 -21:00
    2019.05.02

    Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:00                Színházterem II

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                         

  • Felnőtt néptáncedzés, Zenekari próba

    18:45 -23:00
    2019.05.02

    Felnőtt néptáncedzés, Zenekari próba vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel 18:45-től – amíg befejezik 

                                                                                                                                                  Manninger terem

3
  • TÖRI- Goldance versenytánc

    09:00 -21:30
    2019.05.03

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       09:00-15:00                Színházterem I-II.

                                                                                                              15:00-21:30                Manninger terem

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    09:00 -17:00
    2019.05.03

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             09:00─17:00               Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  •           Egészségügyi masszázs   

    13:00 -19:00
    2019.05.03

              Egészségügyi masszázs                                                                                                       Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375 

4
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás   

    00:00 -23:00
    2019.05.04

              Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva

  •  TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.05.04

           TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Színházterem I-II.

  • Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar

    17:00 -22:00
    2019.05.04

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar                                      17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad   

5
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    00:00 -23:00
    2019.05.05

             Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                 Zárva

  • Bp. felnőtt sakk    

    08:00 -12:00
    2019.05.05

    Bp. felnőtt sakk                                                                               08:00-                         Fitness terem

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.05.05

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Színházterem I-II.

  • Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés) 

    11:00 -12:00
    2019.05.05

    Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés)                                 11:00-                         Fittness terem+

                                                                                                                                                  Hátsó parkoló területe

    Felelős, vezeti: Pataki József

  • Felnőtt néptánc csoport minősítő 

    12:30 -17:00
    2019.05.05

    Felnőtt néptánc csoport minősítő                                                   12:30-17:00                Veszprém

6
  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -21:30
    2019.05.06

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:00                Színházterem I-II.

                                                                                                              17:01-19:30                Színházterem II.

                                                                                                              19:31-21:30                Színházterem I-II.

    Közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő                  

    Szabadedzés Egyéni órák

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő       18:00-20:00                Színházterem II.

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    10:00 -17:00
    2019.05.06

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00-17:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

     

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.05.06

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2019.05.06

    Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                I. em. Galéria 

  • Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:30
    2019.05.06

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:30                Manninger terem

  • Apróságok néptáncedzés

    17:15 -18:00
    2019.05.06

    Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                             17:15-18:00                Színpad

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör

    18:00 -21:15
    2019.05.06

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2019.05.06

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:00-19:30                Színpad

  • Felnőtt néptáncedzés

    18:30 -21:00
    2019.05.06

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel             18:30-21:00                Manninger terem

  • Társastánc oktatás

    19:00 -21:00
    2019.05.06

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                           19:00-21:00                Sakkterem

  • Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2019.05.06

    Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22:00                Manninger terem

7
  • TÖRI─Goldance-versenytánc  

    09:00 -21:30
    2019.05.07

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00                Kínai terem

     (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

    Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Kínai terem

    Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Kínai terem

    Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    13:00 -18:00
    2019.05.07

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00:18:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.05.07

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Törekvés Dalkör

    13:00 -16:00
    2019.05.07

    Törekvés Dalkör vezeti: Péter Anna                                               13:00-16:00                Szabadidő klub

  • Sakk edzés, elemzés 

    16:00 -19:00
    2019.05.07

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  

    18:00 -21:15
    2019.05.07

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

8
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák 

    10:00 -17:00
    2019.05.08

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           10:00-17:00                Színházterem I-II

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    13:00 -19:00
    2019.05.08

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00–19:00               Könyvtár  olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

  • Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:00
    2019.05.08

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:00                Manninger terem

  • Manninger Miklós csoport   

    17:00 -18:00
    2019.05.08

    Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem

  • Apróságok néptánc edzés

    17:15 -18:00
    2019.05.08

    Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17:15-18.00                Színpad

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör   

    18:00 -21:15
    2019.05.08

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2019.05.08

    Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:00-19:30                Színpad

  • Standard verseny szimuláció

    18:00 -21:15
    2019.05.08

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Kínai terem

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

  • Practice Night    

    19:00 -21:30
    2019.05.08

    Practice Night                                                                                   19:00-21:30                Kínai terem

9
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    09:00 -17:00
    2019.05.09

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00               Színházterem I-II

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

    Mini csoport (5-14)                          (70/656-9936)                         17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

  • Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával   

    10:00 -11:30
    2019.05.09

    Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával                                                        10:00-11:30                Sakkterem

    vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás        

    13:00 -18:00
    2019.05.09

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap       

    15:00 -19:00
    2019.05.09

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap                                        15:00-19:00                Fittness terem

    vezeti: Szabó Péterné

  • Sakk edzés, elemzés   

    16:00 -19:00
    2019.05.09

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-             Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Hastánc

    16:30 -18:00
    2019.05.09

    Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

    ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

  • Standard Basic, versenyzői közös órák 

    17:00 -21:00
    2019.05.09

    Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:00                Színházterem II

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-17:00                 Színházterem II

  • Felnőtt néptáncedzés próba

    18:45 -21:00
    2019.05.09

    Felnőtt néptáncedzés próba vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel    18:45-21:00               Színpad

10
  • TÖRI- Goldance versenytánc

    09:00 -21:30
    2019.05.10

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       09:00-15:00                Színházterem I-II.

                                                                                                              15:00-21:30                Manninger terem

  • Egészségügyi masszázs    

    13:00 -19:00
    2019.05.10

              Egészségügyi masszázs                                                                                                       Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375 

11
  •    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás   

    00:00 -23:00
    2019.05.11

         Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    09:00 -17:00
    2019.05.11

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             09:00─17:00               Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  •  TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.05.11

           TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Színházterem I-II.

  • Törekvés Derűs Szívek Nyugdíjas Klub

    15:00 -19:00
    2019.05.11

             Törekvés Derűs Szívek Nyugdíjas Klub vezeti: Tokár Ilona          15:00-19:00                Fitness terem

  • Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar  

    17:00 -22:00
    2019.05.11

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar                                      17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad

12
  •  Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    00:00 -23:00
    2019.05.12

           Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                 Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.05.12

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Manninger terem

  • Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés) 

    11:00 -12:00
    2019.05.12

    Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés)                                 11:00-                         Hátsó parkoló területe

    Felelős, vezeti: Pataki József

  • Törekvés Dalkör műsora „Ahol az én bölcsőm ringatott” 

    15:00 -18:00
    2019.05.12

    Törekvés Dalkör műsora „Ahol az én bölcsőm ringatott”          15:00-18:00                Színházterem I-II +Színpad

                                                                                                                                                  +Protokoll

13
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    10:00 -17:00
    2019.05.13

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 10:00-17:00 Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet

  • TÖRI-Goldance-versenytánc 

    10:00 -21:30
    2019.05.13

    TÖRI-Goldance-versenytánc

    Szabadedzés 10:00-17:00 Színházterem I-II.

    17:01-19:30 Színházterem II.

    19:31-21:30 Színházterem I-II.
     

    Közös óra

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő
     

    Szabadedzés Egyéni órák

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő 18:00-20:00 Színházterem II.

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.05.13

    Egészségügyi masszázs

    (Neusinger Sándor) tel.: 06/30/286-83-75 Földszint 7. szoba

  • Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:30
    2019.05.13

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn 17:00-18:30 Manninger terem

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2019.05.13

    Kézműves foglalkozás, vezeti: …………………….. 17:00-18:00 I. em. Galéria

  • Apróságok néptáncedzés

    17:15 -18:00
    2019.05.13

    Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter 17:15-18:00 Színpad

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2019.05.13

    Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt 18:00-19:30 Színpad

  • Felnőtt néptáncedzés

    18:30 -21:00
    2019.05.13

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel 18:30-21:00 Manninger terem

  • Társastánc oktatás

    19:00 -21:00
    2019.05.13

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor 19:00-21:00 Sakkterem

  • Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2019.05.13

    Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn 21:00-22:00 Manninger terem

14
  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    09:00 -21:00
    2019.05.14

    TÖRI─Goldance-versenytánc 09:00-17:00 Kínai terem

    (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

    Latin közös óra 18:00-19:30 Kínai terem

    Vezetett edzés 19:30-21:30 Kínai terem

    Szabadedzés és egyéni órák 17:00-21:00 Kínai terem

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    13:00 -18:00
    2019.05.14

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 13:00:18:00 Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.05.14

    Egészségügyi masszázs

    (Neusinger Sándor) tel.: 06/30/286-83-75 Földszint 7. szoba

  • Sakk edzés, elemzés

    16:00 -20:00
    2019.05.14

    Sakk edzés, elemzés 16:00- Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Modern és Showtánc csoport

    17:00 -18:30
    2019.05.14

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien 17:00-20:00 Manninger terem

    Mini csoport (5-14) (70/656-9936) 17:30-18:30

    Tini csoport (15-) 18:30-19:30

15
  • Szenior ÖRÖMTÁNC Icával

    10:00 -11:30
    2019.05.15

    Szenior ÖRÖMTÁNC Icával 10:00-11:30 Sakkterem

    vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák

    10:00 -21:30
    2019.05.15

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák 10:00-17:00 Színházterem I-II

    Practice Night 19:00-21:30 Kínai terem

    Standard verseny szimuláció (Erdélyi Sz.) 18:00-21:15 Kínai terem

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    13:00 -19:00
    2019.05.15

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 13:00–19:00 Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

  • Manninger Miklós csoport

    17:00 -18:00
    2019.05.15

    Manninger Miklós csoport 17:00-17:59 Fittness terem

  • Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:00
    2019.05.15

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn 17:00-18:00 Manninger terem

  • Apróságok néptánc edzés

    17:15 -18:00
    2019.05.15

    Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter 17:15-18.00 Színpad

  • Manninger Miklós csoport

    18:00 -19:30
    2019.05.15

    Manninger Miklós csoport Vezető: Vizi Tibor 18:00-19:30 Manninger terem

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2019.05.15

    Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt 18:00-19:30 Színpad

  • Médium csoport (régi felnőttek)

    19:30 -21:00
    2019.05.15

    Médium csoport (régi felnőttek) Vezető: Vizi Tibor 19:30-21:00 Manninger terem

16
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    09:00 -17:00
    2019.05.16

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi) 09:00-17:00 Színházterem I-II

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    13:00 -18:00
    2019.05.16

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 13:00-18:00 Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet Területi klub

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap

    15:00 -19:00
    2019.05.16

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap 15:00-19:00 Fittness terem

    vezeti: Szabó Péterné

  • Hastánc

    16:30 -18:00
    2019.05.16

    Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)

    ayuda.hastanc@gmail.com 16:30-18:00 Sakkterem

  • Modern és Showtánc csoport

    17:00 -20:00
    2019.05.16

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien 17:00-20:00 Manninger terem

    Mini csoport (5-14) (70/656-9936) 17:30-18:30

    Tini csoport (15-) 18:30-19:30

  • Standard Basic, versenyzői közös órák

    17:00 -21:00
    2019.05.16

    Standard Basic, versenyzői közös órák 17:00-21:00 Színházterem II

    (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi) 18:00-17:00 Színházterem II

  • Felnőtt néptáncedzés próba

    18:45 -21:00
    2019.05.16

    Felnőtt néptáncedzés próba vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel 18:45-21:00 Színpad

17
  • TÖRI- Goldance versenytánc

    09:00 -21:30
    2019.05.17

    TÖRI- Goldance versenytánc (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)

    09:00-15:00 Színházterem I-II.

    15:00-21:30 Manninger terem

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    09:00 -17:00
    2019.05.17

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 09:00─17:00 Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.05.17

    Egészségügyi masszázs Földszint 7. szoba

    Előjegyzés: Neusinger Sándor tel: 06-30-286-8375

18
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás

    00:00 -23:00
    2019.05.18

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás Zárva

     

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.05.18

    TÖRI- Goldance versenytánc (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd) 10:00-14:30 Színházterem I-II.

  • Északi FényTermészetjáró Egyesület közgyűlés

    15:00 -17:00
    2019.05.18

    Északi FényTermészetjáró Egyesület közgyűlés 15:00-17:00 Szabadidő klub

    Felelős: Reményi Pál

  • Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar

    17:00 -22:00
    2019.05.18

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar 17:00-22:00 Színházterem I-II+galéria+Színpad

19
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2019.05.19

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.05.19

    TÖRI- Goldance versenytánc (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd) 10:00-14:30 Manninger terem

  • Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés)

    11:00 -12:00
    2019.05.19

    Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés) 11:00- Hátsó parkoló területe

    Felelős, vezeti: Pataki József

20
  • TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés    

    10:00 -17:00
    2019.05.20

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:00    Kínai terem (Hétfőtől csütörökig: megközelítés III. lépcsőház, öltöző: Kínai öltöző, WC: Kínai ) Együttműködő megértésüket köszönjük!

                                                                                                              17:01-19:30                Kínai terem

                                                                                                              19:31-21:30                Kínai terem

    Közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő                                           Kínai terem

    Szabadedzés Egyéni órák                                                                 

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő       18:00-20:00                Kínai terem   

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    10:00 -13:00
    2019.05.20

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00-13:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

  • Színházi próba ( Egri csillagok)    

    10:00 -19:00
    2019.05.20

    Színházi próba ( Egri csillagok)                                                     10:00-19:00    Színházterem I-II+Galéria+Aula

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.05.20

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2019.05.20

    Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                           

  • Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:30
    2019.05.20

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:30                Manninger terem

  • Apróságok néptáncedzés

    17:15 -18:00
    2019.05.20

    Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                             17:15-18:00                Manninger terem

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  

    18:00 -21:15
    2019.05.20

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2019.05.20

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:00-19:30                Manninger terem 

  • Felnőtt néptáncedzés

    18:30 -21:00
    2019.05.20

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel             18:30-21:00                Manninger terem

  • Társastánc oktatás

    19:00 -21:00
    2019.05.20

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                           19:00-21:00                Sakkterem

  • Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2019.05.20

    Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22:00                Manninger terem

21
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    10:00 -13:00
    2019.05.21

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00:13:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

  • TÖRI─Goldance-versenytánc    

    10:00 -21:30
    2019.05.21

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         10:00-17:00                Kínai terem

     (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

    Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Kínai terem

    Vezetett edzés                                                                                   19:30-21:30                Kínai terem

    Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

  • Színházi próba ( Egri csillagok)       

    10:00 -19:00
    2019.05.21

    Színházi próba ( Egri csillagok)                                                     10:00-19:00    Színházterem I-II+Galéria+Aula

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.05.21

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Sakk edzés, elemzés   

    16:00 -19:00
    2019.05.21

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Modern és Showtánc csoport

    17:00 -20:00
    2019.05.21

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

    Mini csoport (5-14)               (70/656-9936)                                     17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 

    18:00 -21:15
    2019.05.21

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

22
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák 

    10:00 -21:30
    2019.05.22

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           10:00-17:00                Kínai terem

    Practice Night                                                                                   19:00-21:30                Kínai terem

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Kínai terem

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    10:00 -13:00
    2019.05.22

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00–13:00               Könyvtár  olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

  • Színházi próba ( Egri csillagok)    

    10:00 -19:00
    2019.05.22

    Színházi próba ( Egri csillagok)                                                     10:00-19:00    Színházterem I-II+Galéria+Aula

  • Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:00
    2019.05.22

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:00                Manninger terem

  • Manninger Miklós csoport   

    17:00 -18:00
    2019.05.22

    Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem

  • Apróságok néptánc edzés

    17:15 -18:00
    2019.05.22

    Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17:15-18.00                Manninger terem

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör   

    18:00 -21:15
    2019.05.22

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Manninger Miklós csoport 

    18:00 -19:30
    2019.05.22

    Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2019.05.22

    Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:00-19:30                Manninger terem

  • Médium csoport (régi felnőttek) 

    19:30 -21:00
    2019.05.22

    Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem

23
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    10:00 -17:00
    2019.05.23

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     10:00-17:00                Kínai terem

  • Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával   

    10:00 -11:30
    2019.05.23

    Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával                                                        10:00-11:30                Sakkterem

    vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

  • Színházi próba ( Egri csillagok)

    10:00 -19:00
    2019.05.23

    Színházi próba ( Egri csillagok)                                                     10:00-19:00    Színházterem I-II+Galéria+Aula

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    13:00 -18:00
    2019.05.23

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap

    15:00 -19:00
    2019.05.23

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap                                        15:00-19:00                Fittness terem

    vezeti: Szabó Péterné

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap     

    15:00 -19:00
    2019.05.23

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap                                        15:00-19:00                Fittness terem

    vezeti: Szabó Péterné

  • Sakk edzés, elemzés     

    16:00 -19:00
    2019.05.23

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-             Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Hastánc

    16:30 -18:00
    2019.05.23

    Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

    ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

  • Modern és Showtánc csoport

    17:00 -20:00
    2019.05.23

    Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

    Mini csoport (5-14)                          (70/656-9936)                         17:30-18:30

    Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

  • Standard Basic, versenyzői közös órák       

    17:00 -21:00
    2019.05.23

    Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:00                Kínai terem

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-17:00                Kínai terem

  • Felnőtt néptáncedzés próba

    18:45 -21:00
    2019.05.23

    Felnőtt néptáncedzés próba vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel    18:45-21:00               Manninger terem

24
  • TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -21:30
    2019.05.24

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-15:00                Színházterem I-II.

                                                                                                              15:00-21:30                Manninger terem

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    10:00 -17:00
    2019.05.24

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00─17:00               Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.05.24

          Egészségügyi masszázs                                                                                                     Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375              

25
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás 

    00:00 -23:00
    2019.05.25

             Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.05.25

             TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Színházterem I-II.

  • Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar

    17:00 -22:00
    2019.05.25

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar                                      17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad

26
  •   Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás     

    00:00 -23:00
    2019.05.26

              Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                 Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc 

    10:00 -14:30
    2019.05.26

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Színházterem I-II.

2728293031  
 

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.