Eseménynaptár

Sze. 0 1

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             zárva                            Könyvtár  olvasó

Sze. 0 1

TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák  

TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           09:00-17:00                Manninger terem

Practice Night                                                                                   19:00-21:00                Manninger terem

Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Manninger terem

Latin Verseny szimuláció (4 körben)

Sze. 0 1

THAI holdújév FESZTIVÁL    

THAI holdújév FESZTIVÁL                                                        12:00-24:00                Színházterem I-II+galéria+Színpad

Cs. 0 2

TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

            (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00               Színházterem I-II

Cs. 0 2

Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával    

Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával                                                        10:00-11:30                Sakkterem

vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

Cs. 0 2

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                        Területi klub

Cs. 0 2

Sakk edzés, elemzés  

Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-             Területi klub

Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

Cs. 0 2

Hastánc

Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

Cs. 0 2

Standard Basic, versenyzői közös órák    

Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:00                Színházterem II

            (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                         

Cs. 0 2

Modern és Showtánc csoport

Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Kínai terem

Mini csoport (5-14)                          (70/656-9936)                         17:30-18:30

Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

Cs. 0 2

Felnőtt néptáncedzés, Zenekari próba

Felnőtt néptáncedzés, Zenekari próba vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel 18:45-től – amíg befejezik 

                                                                                                                                              Manninger terem

P. 0 3

TÖRI- Goldance versenytánc

TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       09:00-15:00                Színházterem I-II.

                                                                                                          15:00-21:30                Manninger terem

P. 0 3

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             09:00─17:00               Könyvtár + olvasó

Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                        Területi klub

P. 0 3

          Egészségügyi masszázs   

          Egészségügyi masszázs                                                                                                       Földszint 7. szoba

          Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375 

Szo. 0 4

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás   

          Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva

Szo. 0 4

 TÖRI- Goldance versenytánc

       TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Színházterem I-II.

Szo. 0 4

Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar

Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar                                      17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad   

V. 0 5

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

         Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                 Zárva

V. 0 5

Bp. felnőtt sakk    

Bp. felnőtt sakk                                                                               08:00-                         Fitness terem

V. 0 5

TÖRI- Goldance versenytánc

TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Színházterem I-II.

V. 0 5

Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés) 

Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés)                                 11:00-                         Fittness terem+

                                                                                                                                              Hátsó parkoló területe

Felelős, vezeti: Pataki József

V. 0 5

Felnőtt néptánc csoport minősítő 

Felnőtt néptánc csoport minősítő                                                   12:30-17:00                Veszprém

H. 0 6

TÖRI-Goldance-versenytánc

TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:00                Színházterem I-II.

                                                                                                          17:01-19:30                Színházterem II.

                                                                                                          19:31-21:30                Színházterem I-II.

Közös óra

            (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő                  

Szabadedzés Egyéni órák

            (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő       18:00-20:00                Színházterem II.

H. 0 6

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00-17:00                Könyvtár olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

 

H. 0 6

Egészségügyi masszázs

Egészségügyi masszázs

            (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

H. 0 6

Cseperedők táncedzés

Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:30                Manninger terem

H. 0 6

Kézműves foglalkozás

Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                I. em. Galéria 

H. 0 6

Apróságok néptáncedzés

Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                             17:15-18:00                Színpad

H. 0 6

Suttyók táncedzés

Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:00-19:30                Színpad

H. 0 6

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

           vezető: Bicskei Kiss László

H. 0 6

Felnőtt néptáncedzés

Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel             18:30-21:00                Manninger terem

H. 0 6

Társastánc oktatás

Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                           19:00-21:00                Sakkterem

H. 0 6

Kamara csoport

Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22:00                Manninger terem

K. 0 7

TÖRI─Goldance-versenytánc  

TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00                Kínai terem

 (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Kínai terem

Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Kínai terem

Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

(Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

K. 0 7

Törekvés Dalkör

Törekvés Dalkör vezeti: Péter Anna                                               13:00-16:00                Szabadidő klub

K. 0 7

Egészségügyi masszázs

Egészségügyi masszázs

            (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

K. 0 7

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00:18:00                Könyvtár olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

K. 0 7

Sakk edzés, elemzés 

Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

K. 0 7

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

           vezető: Bicskei Kiss László

Sze. 0 8

TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák 

TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           10:00-17:00                Színházterem I-II

Sze. 0 8

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00–19:00               Könyvtár  olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Sze. 0 8

Cseperedők táncedzés

Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:00                Manninger terem

Sze. 0 8

Manninger Miklós csoport   

Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem

Sze. 0 8

Apróságok néptánc edzés

Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17:15-18.00                Színpad

Sze. 0 8

Standard verseny szimuláció

Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Kínai terem

Latin Verseny szimuláció (4 körben)

            (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

Sze. 0 8

Suttyók táncedzés

Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:00-19:30                Színpad

Sze. 0 8

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör   

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18.00─21:15              Fitness terem

           vezető: Bicskei Kiss László

Sze. 0 8

Practice Night    

Practice Night                                                                                   19:00-21:30                Kínai terem

Cs. 0 9

TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

            (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00               Színházterem I-II

Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

Mini csoport (5-14)                          (70/656-9936)                         17:30-18:30

Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

Cs. 0 9

Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával   

Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával                                                        10:00-11:30                Sakkterem

vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

Cs. 0 9

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás        

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                        Területi klub

Cs. 0 9

Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap       

Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap                                        15:00-19:00                Fittness terem

vezeti: Szabó Péterné

Cs. 0 9

Sakk edzés, elemzés   

Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-             Területi klub

Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

Cs. 0 9

Hastánc

Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

Cs. 0 9

Standard Basic, versenyzői közös órák 

Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:00                Színházterem II

            (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-17:00                 Színházterem II

Cs. 0 9

Felnőtt néptáncedzés próba

Felnőtt néptáncedzés próba vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel    18:45-21:00               Színpad

P. 1 0

TÖRI- Goldance versenytánc

TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       09:00-15:00                Színházterem I-II.

                                                                                                          15:00-21:30                Manninger terem

P. 1 0

Egészségügyi masszázs    

          Egészségügyi masszázs                                                                                                       Földszint 7. szoba

          Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375 

Szo. 1 1

   Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás   

     Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva

Szo. 1 1

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             09:00─17:00               Könyvtár + olvasó

Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                        Területi klub

Szo. 1 1

 TÖRI- Goldance versenytánc

       TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Színházterem I-II.

Szo. 1 1

Törekvés Derűs Szívek Nyugdíjas Klub

         Törekvés Derűs Szívek Nyugdíjas Klub vezeti: Tokár Ilona          15:00-19:00                Fitness terem

Szo. 1 1

Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar  

Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar                                      17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad

V. 1 2

 Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

       Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                 Zárva

V. 1 2

TÖRI- Goldance versenytánc

TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Manninger terem

V. 1 2

Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés) 

Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés)                                 11:00-                         Hátsó parkoló területe

Felelős, vezeti: Pataki József

V. 1 2

Törekvés Dalkör műsora „Ahol az én bölcsőm ringatott” 

Törekvés Dalkör műsora „Ahol az én bölcsőm ringatott”          15:00-18:00                Színházterem I-II +Színpad

                                                                                                                                              +Protokoll

H. 1 3

TÖRI-Goldance-versenytánc 

TÖRI-Goldance-versenytánc

Szabadedzés 10:00-17:00 Színházterem I-II.

17:01-19:30 Színházterem II.

19:31-21:30 Színházterem I-II.
 

Közös óra

(Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő
 

Szabadedzés Egyéni órák

(Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő 18:00-20:00 Színházterem II.

H. 1 3

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 10:00-17:00 Könyvtár olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet

H. 1 3

Egészségügyi masszázs

Egészségügyi masszázs

(Neusinger Sándor) tel.: 06/30/286-83-75 Földszint 7. szoba

H. 1 3

Cseperedők táncedzés

Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn 17:00-18:30 Manninger terem

H. 1 3

Kézműves foglalkozás

Kézműves foglalkozás, vezeti: …………………….. 17:00-18:00 I. em. Galéria

H. 1 3

Apróságok néptáncedzés

Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter 17:15-18:00 Színpad

H. 1 3

Suttyók táncedzés

Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt 18:00-19:30 Színpad

H. 1 3

Felnőtt néptáncedzés

Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel 18:30-21:00 Manninger terem

H. 1 3

Társastánc oktatás

Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor 19:00-21:00 Sakkterem

H. 1 3

Kamara csoport

Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn 21:00-22:00 Manninger terem

K. 1 4

TÖRI─Goldance-versenytánc

TÖRI─Goldance-versenytánc 09:00-17:00 Kínai terem

(vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

Latin közös óra 18:00-19:30 Kínai terem

Vezetett edzés 19:30-21:30 Kínai terem

Szabadedzés és egyéni órák 17:00-21:00 Kínai terem

(Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

K. 1 4

Egészségügyi masszázs

Egészségügyi masszázs

(Neusinger Sándor) tel.: 06/30/286-83-75 Földszint 7. szoba

K. 1 4

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 13:00:18:00 Könyvtár olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet

K. 1 4

Sakk edzés, elemzés

Sakk edzés, elemzés 16:00- Területi klub

Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

K. 1 4

Modern és Showtánc csoport

Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien 17:00-20:00 Manninger terem

Mini csoport (5-14) (70/656-9936) 17:30-18:30

Tini csoport (15-) 18:30-19:30

Sze. 1 5

Szenior ÖRÖMTÁNC Icával

Szenior ÖRÖMTÁNC Icával 10:00-11:30 Sakkterem

vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

Sze. 1 5

TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák

TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák 10:00-17:00 Színházterem I-II

Practice Night 19:00-21:30 Kínai terem

Standard verseny szimuláció (Erdélyi Sz.) 18:00-21:15 Kínai terem

Latin Verseny szimuláció (4 körben)

(Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

Sze. 1 5

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 13:00–19:00 Könyvtár olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Sze. 1 5

Cseperedők táncedzés

Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn 17:00-18:00 Manninger terem

Sze. 1 5

Manninger Miklós csoport

Manninger Miklós csoport 17:00-17:59 Fittness terem

Sze. 1 5

Apróságok néptánc edzés

Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter 17:15-18.00 Színpad

Sze. 1 5

Suttyók táncedzés

Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt 18:00-19:30 Színpad

Sze. 1 5

Manninger Miklós csoport

Manninger Miklós csoport Vezető: Vizi Tibor 18:00-19:30 Manninger terem

Sze. 1 5

Médium csoport (régi felnőttek)

Médium csoport (régi felnőttek) Vezető: Vizi Tibor 19:30-21:00 Manninger terem

Cs. 1 6

TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

(vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi) 09:00-17:00 Színházterem I-II

Cs. 1 6

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 13:00-18:00 Könyvtár + olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet Területi klub

Cs. 1 6

Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap

Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap 15:00-19:00 Fittness terem

vezeti: Szabó Péterné

Cs. 1 6

Hastánc

Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)

ayuda.hastanc@gmail.com 16:30-18:00 Sakkterem

Cs. 1 6

Standard Basic, versenyzői közös órák

Standard Basic, versenyzői közös órák 17:00-21:00 Színházterem II

(vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi) 18:00-17:00 Színházterem II

Cs. 1 6

Modern és Showtánc csoport

Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien 17:00-20:00 Manninger terem

Mini csoport (5-14) (70/656-9936) 17:30-18:30

Tini csoport (15-) 18:30-19:30

Cs. 1 6

Felnőtt néptáncedzés próba

Felnőtt néptáncedzés próba vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel 18:45-21:00 Színpad

P. 1 7

TÖRI- Goldance versenytánc

TÖRI- Goldance versenytánc (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)

09:00-15:00 Színházterem I-II.

15:00-21:30 Manninger terem

P. 1 7

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 09:00─17:00 Könyvtár + olvasó

Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet Területi klub

P. 1 7

Egészségügyi masszázs

Egészségügyi masszázs Földszint 7. szoba

Előjegyzés: Neusinger Sándor tel: 06-30-286-8375

Szo. 1 8

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás Zárva

 

Szo. 1 8

TÖRI- Goldance versenytánc

TÖRI- Goldance versenytánc (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd) 10:00-14:30 Színházterem I-II.

Szo. 1 8

Északi FényTermészetjáró Egyesület közgyűlés

Északi FényTermészetjáró Egyesület közgyűlés 15:00-17:00 Szabadidő klub

Felelős: Reményi Pál

Szo. 1 8

Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar

Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar 17:00-22:00 Színházterem I-II+galéria+Színpad

V. 1 9

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás Zárva

V. 1 9

TÖRI- Goldance versenytánc

TÖRI- Goldance versenytánc (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd) 10:00-14:30 Manninger terem

V. 1 9

Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés)

Íjász tanfolyam (gyermek és felnőtt képzés) 11:00- Hátsó parkoló területe

Felelős, vezeti: Pataki József

H. 2 0

Színházi próba ( Egri csillagok)    

Színházi próba ( Egri csillagok)                                                     10:00-19:00    Színházterem I-II+Galéria+Aula

H. 2 0

TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés    

TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:00    Kínai terem (Hétfőtől csütörökig: megközelítés III. lépcsőház, öltöző: Kínai öltöző, WC: Kínai ) Együttműködő megértésüket köszönjük!

                                                                                                          17:01-19:30                Kínai terem

                                                                                                          19:31-21:30                Kínai terem

Közös óra

            (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő                                           Kínai terem

Szabadedzés Egyéni órák                                                                 

            (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő       18:00-20:00                Kínai terem   

H. 2 0

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00-13:00                Könyvtár olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

H. 2 0

Egészségügyi masszázs

Egészségügyi masszázs

            (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

H. 2 0

Cseperedők táncedzés

Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:30                Manninger terem

H. 2 0

Kézműves foglalkozás

Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                           

H. 2 0

Apróságok néptáncedzés

Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                             17:15-18:00                Manninger terem

H. 2 0

Suttyók táncedzés

Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:00-19:30                Manninger terem 

H. 2 0

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

           vezető: Bicskei Kiss László

H. 2 0

Felnőtt néptáncedzés

Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel             18:30-21:00                Manninger terem

H. 2 0

Társastánc oktatás

Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                           19:00-21:00                Sakkterem

H. 2 0

Kamara csoport

Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22:00                Manninger terem

K. 2 1

Színházi próba ( Egri csillagok)       

Színházi próba ( Egri csillagok)                                                     10:00-19:00    Színházterem I-II+Galéria+Aula

K. 2 1

TÖRI─Goldance-versenytánc    

TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         10:00-17:00                Kínai terem

 (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Kínai terem

Vezetett edzés                                                                                   19:30-21:30                Kínai terem

Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

(Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

K. 2 1

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00:13:00                Könyvtár olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

K. 2 1

Egészségügyi masszázs

Egészségügyi masszázs

            (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

K. 2 1

Sakk edzés, elemzés   

Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

K. 2 1

Modern és Showtánc csoport

Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

Mini csoport (5-14)               (70/656-9936)                                     17:30-18:30

Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

K. 2 1

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

           vezető: Bicskei Kiss László

Sze. 2 2

Színházi próba ( Egri csillagok)    

Színházi próba ( Egri csillagok)                                                     10:00-19:00    Színházterem I-II+Galéria+Aula

Sze. 2 2

TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák 

TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           10:00-17:00                Kínai terem

Practice Night                                                                                   19:00-21:30                Kínai terem

Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Kínai terem

Latin Verseny szimuláció (4 körben)

            (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

Sze. 2 2

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00–13:00               Könyvtár  olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Sze. 2 2

Cseperedők táncedzés

Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:00                Manninger terem

Sze. 2 2

Manninger Miklós csoport   

Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem

Sze. 2 2

Apróságok néptánc edzés

Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17:15-18.00                Manninger terem

Sze. 2 2

Suttyók táncedzés

Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:00-19:30                Manninger terem

Sze. 2 2

Manninger Miklós csoport 

Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem

Sze. 2 2

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör   

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

           vezető: Bicskei Kiss László

Sze. 2 2

Médium csoport (régi felnőttek) 

Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem

Cs. 2 3

Színházi próba ( Egri csillagok)

Színházi próba ( Egri csillagok)                                                     10:00-19:00    Színházterem I-II+Galéria+Aula

Cs. 2 3

Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával   

Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával                                                        10:00-11:30                Sakkterem

vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

Cs. 2 3

TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

            (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     10:00-17:00                Kínai terem

Cs. 2 3

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                        Területi klub

Cs. 2 3

Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap

Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap                                        15:00-19:00                Fittness terem

vezeti: Szabó Péterné

Cs. 2 3

Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap     

Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap                                        15:00-19:00                Fittness terem

vezeti: Szabó Péterné

Cs. 2 3

Sakk edzés, elemzés     

Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-             Területi klub

Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

Cs. 2 3

Hastánc

Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

Cs. 2 3

Standard Basic, versenyzői közös órák       

Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:00                Kínai terem

            (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-17:00                Kínai terem

Cs. 2 3

Modern és Showtánc csoport

Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

Mini csoport (5-14)                          (70/656-9936)                         17:30-18:30

Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

Cs. 2 3

Felnőtt néptáncedzés próba

Felnőtt néptáncedzés próba vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel    18:45-21:00               Manninger terem

P. 2 4

TÖRI- Goldance versenytánc

TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-15:00                Színházterem I-II.

                                                                                                          15:00-21:30                Manninger terem

P. 2 4

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00─17:00               Könyvtár + olvasó

Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                        Területi klub

P. 2 4

Egészségügyi masszázs

      Egészségügyi masszázs                                                                                                     Földszint 7. szoba

          Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375              

Szo. 2 5

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás 

         Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva

Szo. 2 5

TÖRI- Goldance versenytánc

         TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Színházterem I-II.

Szo. 2 5

Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar

Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar                                      17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad

V. 2 6

  Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás     

          Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                 Zárva

V. 2 6

TÖRI- Goldance versenytánc 

TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Színházterem I-II.

H. 2 7

Területi klub

Területi klub

K.Ügy.: – Ny.J.

Bacsek József berendező, karb.tart., vill. szer.     08:00-12:00

Szabó Károly:                                                          08:00-16:00

Varga Jutka                                                             06:00-12:00                                                                           

Porta és rec.szolg.: Papp János                 00:01-07:00

                                 Laczkó László              13:00-24:00 

H. 2 7

TÖRI-Goldance-versenytánc

TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:00                Színházterem I-II.

                                                                                                          17:01-19:30                Színházterem II.

                                                                                                          19:31-21:30                Színházterem I-II.

Közös óra

            (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő                  

Szabadedzés Egyéni órák

            (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő       18:00-20:00                Színházterem II.

H. 2 7

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00-17:00                Könyvtár olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                                                                      

H. 2 7

Egészségügyi masszázs

Egészségügyi masszázs

            (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

H. 2 7

Cseperedők táncedzés

Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:30                Manninger terem

H. 2 7

Kézműves foglalkozás

Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                I. em. Galéria 

H. 2 7

Apróságok néptáncedzés

Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                             17:15-18:00                Színpad

H. 2 7

Suttyók táncedzés

Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:00-19:30                Színpad

H. 2 7

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

           vezető: Bicskei Kiss László

H. 2 7

Felnőtt néptáncedzés

Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel             18:30-21:00                Manninger terem

H. 2 7

Társastánc oktatás

Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                           19:00-21:00                Sakkterem

H. 2 7

Kamara csoport

Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22:00                Manninger terem

K. 2 8

TÖRI─Goldance-versenytánc   

TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00                Színházterem I-II.

 (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Színházterem I-II.

Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Színházterem I-II.

Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

(Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

K. 2 8

Egészségügyi masszázs 

Egészségügyi masszázs 

(Neusinger Sándor) tel.: 06/30/286-83-75 Földszint 7. szoba

K. 2 8

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00:18:00                Könyvtár olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

K. 2 8

Törekvés Dalkör

Törekvés Dalkör vezeti: Kemény Ági                                            14:00-16:00                Szabadidő klub

K. 2 8

Sakk edzés, elemzés   

Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

K. 2 8

Modern és Showtánc csoport

Modern és Showtánc csoport, vezeti: Fischer Vivien                  17:00-20:00                Manninger terem

Mini csoport (5-14)               (70/656-9936)                                     17:30-18:30

Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-19:30

K. 2 8

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör   

Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

           vezető: Bicskei Kiss László

Sze. 2 9

Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával  

Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával                                                        10:00-11:30                Sakkterem

vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

Sze. 2 9

TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák

TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           10:00-17:00                Színházterem I-II

Practice Night                                                                                   19:00-21:30                Kínai terem

Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Kínai terem

Latin Verseny szimuláció (4 körben)

            (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

Sze. 2 9

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00–19:00               Könyvtár  olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Sze. 2 9

 Manninger Miklós csoport  

 Manninger Miklós csoport                                                            17:00-17:59                Fittness terem

Sze. 2 9

Törekvés Néptáncegyüttes év végi bemutatója  

Törekvés Néptáncegyüttes év végi bemutatója                            18:00-21:00    Színházterem I-II+Galéria

Felelős: Ottinger Eszter és Vizi Adrienn

Hangtechnikus: Kaibinger Károly

Cs. 3 0

TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

            (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00               Színházterem I-II

Cs. 3 0

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás         

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                        Területi klub

Cs. 3 0

Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap

Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap                                        15:00-19:00                Fittness terem

vezeti: Szabó Péterné

Cs. 3 0

Sakk edzés, elemzés

Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-             Területi klub

Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

Cs. 3 0

Hastánc

Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

Cs. 3 0

Standard Basic, versenyzői közös órák    

Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:00                Színházterem II

            (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-17:00                 Színházterem II

Cs. 3 0

Modern és Showtánc csoport

Modern és Showtánc csoport, Évzáró vezeti: Fischer Vivien     17:00-20:00                Manninger terem

Mini csoport (5-14)                          (70/656-9936)                         17:30-18:30

Tini csoport   (15-)                                                                           18:30-22:00

Cs. 3 0

Felnőtt néptáncedzés próba

Felnőtt néptáncedzés próba vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel    18:45-21:00               Színpad

P. 3 1

TÖRI- Goldance versenytánc 

TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       09:00-15:00                Színházterem I-II.

                                                                                                          15:00-21:30                Manninger terem

P. 3 1

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             09:00─17:00               Könyvtár + olvasó

Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

Nyílt internet                                                                        Területi klub

P. 3 1

Egészségügyi masszázs

          Egészségügyi masszázs                                                                                                       Földszint 7. szoba

          Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375  

 

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.