Eseménynaptár

< 2019 >
Június
H.
K.
Sze.
Cs.
P.
Szo.
V.
május
május
május
május
május
1
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás   

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás   

    00:00 -23:00
    2019.06.01

             Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.06.01

          TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Színházterem I-II.

  • Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar   

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar   

    15:00 -22:00
    2019.06.01

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar                                      17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad

                Előkészíti és zárja: Béres Edina (pénztár és felügyelő)        15:00-

                Koncert kezdés                                                                      17:00 – 22:30 

                Büfé, takarítás: Vargáné Klári                                               15:00- 

2
  •  Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

     Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2019.06.02

           Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                 Zárva

  • Goldance versenytánc csoportok év végi bemutató

    Goldance versenytánc csoportok év végi bemutató

    11:00 -23:00
    2019.06.02

    Goldance versenytánc csoportok év végi bemutató                     11:00-23:00        Színházterem I-II+Galéria

                                                                                                   Színpad + Színész társalgó + Fsz aula + Női férfi öltöző

                                                                                                   Kínai terem + I.em sakkterem + II. em. Manninger terem

                                                                                                   Szabadidő Klub  + Fittness terem

             Felelős: Kreiter Dávid

3
  • TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés  

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés  

    10:00 -21:30
    2019.06.03

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:00                Színházterem I-II.

                                                                                                              17:01-19:30                Színházterem II.

                                                                                                              19:31-21:30                Színházterem I-II.

    Közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő                  

    Szabadedzés Egyéni órák

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő       18:00-20:00                Színházterem II.

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    10:00 -17:00
    2019.06.03

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00-17:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

     

  • Egészségügyi masszázs

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.06.03

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

  • Kézműves foglalkozás

    Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2019.06.03

    Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                I. em. Galéria 

  • Cseperedők táncedzés

    Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:30
    2019.06.03

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:30                Manninger terem

  • Apróságok néptáncedzés

    Apróságok néptáncedzés

    17:15 -18:00
    2019.06.03

    Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                             17:15-18:00                Színpad

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör           

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör           

    18:00 -21:15
    2019.06.03

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Suttyók táncedzés

    Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2019.06.03

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:00-19:30                Színpad

  • Felnőtt néptáncedzés

    Felnőtt néptáncedzés

    18:30 -21:00
    2019.06.03

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel             18:30-21:00                Manninger terem

  • Társastánc oktatás

    Társastánc oktatás

    19:00 -21:00
    2019.06.03

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                           19:00-21:00                Sakkterem

  • Kamara csoport

    Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2019.06.03

    Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22:00                Manninger terem

  • Több esemény
    • TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés  
      TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés  
      10:00 -21:30
      2019.06.03

      TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:00                Színházterem I-II.

                                                                                                                17:01-19:30                Színházterem II.

                                                                                                                19:31-21:30                Színházterem I-II.

      Közös óra

                  (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő                  

      Szabadedzés Egyéni órák

                  (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő       18:00-20:00                Színházterem II.

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   
      10:00 -17:00
      2019.06.03

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00-17:00                Könyvtár olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

       

    • Egészségügyi masszázs
      Egészségügyi masszázs
      13:00 -19:00
      2019.06.03

      Egészségügyi masszázs

                  (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

    • Kézműves foglalkozás
      Kézműves foglalkozás
      17:00 -18:00
      2019.06.03

      Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                I. em. Galéria 

    • Cseperedők táncedzés
      Cseperedők táncedzés
      17:00 -18:30
      2019.06.03

      Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:30                Manninger terem

    • Apróságok néptáncedzés
      Apróságok néptáncedzés
      17:15 -18:00
      2019.06.03

      Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                             17:15-18:00                Színpad

    • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör           
      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör           
      18:00 -21:15
      2019.06.03

      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

                 vezető: Bicskei Kiss László

    • Suttyók táncedzés
      Suttyók táncedzés
      18:00 -19:30
      2019.06.03

      Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:00-19:30                Színpad

    • Felnőtt néptáncedzés
      Felnőtt néptáncedzés
      18:30 -21:00
      2019.06.03

      Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel             18:30-21:00                Manninger terem

    • Társastánc oktatás
      Társastánc oktatás
      19:00 -21:00
      2019.06.03

      Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                           19:00-21:00                Sakkterem

    • Kamara csoport
      Kamara csoport
      21:00 -22:00
      2019.06.03

      Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22:00                Manninger terem

4
  • TÖRI─Goldance-versenytánc     

    TÖRI─Goldance-versenytánc     

    09:00 -21:30
    2019.06.04

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00                Színházterem I-II.

     (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

    Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Színházterem I-II.

    Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Színházterem I-II.

    Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    13:00 -18:00
    2019.06.04

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00:18:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.06.04

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Sakk edzés, elemzés 

    Sakk edzés, elemzés 

    16:00 -19:00
    2019.06.04

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Hastánc

    Hastánc

    16:30 -18:00
    2019.06.04

    Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

    ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  

    18:00 -21:15
    2019.06.04

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Több esemény
    • TÖRI─Goldance-versenytánc     
      TÖRI─Goldance-versenytánc     
      09:00 -21:30
      2019.06.04

      TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00                Színházterem I-II.

       (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

      Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Színházterem I-II.

      Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Színházterem I-II.

      Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

      (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   
      13:00 -18:00
      2019.06.04

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00:18:00                Könyvtár olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

    • Egészségügyi masszázs
      Egészségügyi masszázs
      13:00 -19:00
      2019.06.04

      Egészségügyi masszázs

                  (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

    • Sakk edzés, elemzés 
      Sakk edzés, elemzés 
      16:00 -19:00
      2019.06.04

      Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

      Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

    • Hastánc
      Hastánc
      16:30 -18:00
      2019.06.04

      Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

      ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

    • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  
      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  
      18:00 -21:15
      2019.06.04

      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

                 vezető: Bicskei Kiss László

5
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák  

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák  

    10:00 -21:30
    2019.06.05

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           10:00-17:00                Színházterem I-II

    Practice Night                                                                                   19:00-21:30                Kínai terem

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Kínai terem

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    13:00 -19:00
    2019.06.05

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00–19:00               Könyvtár  olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

  • Manninger Miklós csoport    

    Manninger Miklós csoport    

    17:00 -18:00
    2019.06.05

    Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem

  • Cseperedők táncedzés

    Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:00
    2019.06.05

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:00                Manninger terem

  • Apróságok néptánc edzés

    Apróságok néptánc edzés

    17:15 -18:00
    2019.06.05

    Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17:15-18.00                Színpad

  • Manninger Miklós csoport  

    Manninger Miklós csoport  

    18:00 -19:30
    2019.06.05

    Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem

  • Suttyók táncedzés

    Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2019.06.05

    Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:00-19:30                Színpad

  • Médium csoport (régi felnőttek) 

    Médium csoport (régi felnőttek) 

    19:30 -21:00
    2019.06.05

    Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem

     

  • Több esemény
    • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák  
      TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák  
      10:00 -21:30
      2019.06.05

      TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           10:00-17:00                Színházterem I-II

      Practice Night                                                                                   19:00-21:30                Kínai terem

      Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Kínai terem

      Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                  (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      13:00 -19:00
      2019.06.05

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00–19:00               Könyvtár  olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    • Manninger Miklós csoport    
      Manninger Miklós csoport    
      17:00 -18:00
      2019.06.05

      Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem

    • Cseperedők táncedzés
      Cseperedők táncedzés
      17:00 -18:00
      2019.06.05

      Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:00                Manninger terem

    • Apróságok néptánc edzés
      Apróságok néptánc edzés
      17:15 -18:00
      2019.06.05

      Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17:15-18.00                Színpad

    • Manninger Miklós csoport  
      Manninger Miklós csoport  
      18:00 -19:30
      2019.06.05

      Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem

    • Suttyók táncedzés
      Suttyók táncedzés
      18:00 -19:30
      2019.06.05

      Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:00-19:30                Színpad

    • Médium csoport (régi felnőttek) 
      Médium csoport (régi felnőttek) 
      19:30 -21:00
      2019.06.05

      Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem

       

6
  • Kőbánya Rapid Sakkversenye (Szenior Válogató)

    Kőbánya Rapid Sakkversenye (Szenior Válogató)

    09:00 -16:00
    2019.06.06

    Kőbánya Rapid Sakkversenye (Szenior Válogató)                      09:00-16:00                Területi Klub

  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    09:00 -17:00
    2019.06.06

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00               Színházterem I-II

  • Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával   

    Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával   

    10:00 -11:30
    2019.06.06

    Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával                                                        10:00-11:30                Sakkterem

    vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    13:00 -18:00
    2019.06.06

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap 

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap 

    15:00 -19:00
    2019.06.06

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap                                        15:00-19:00                Fittness terem

    vezeti: Szabó Péterné

  • Törekvés Nyugdíjas Klub

    Törekvés Nyugdíjas Klub

    15:00 -18:00
    2019.06.06

    Törekvés Nyugdíjas Klub vezeti: Kiszel Ferencné                        15:00-18:00                Szabadidő klub

  • Sakk edzés, elemzés  

    Sakk edzés, elemzés  

    16:00 -19:00
    2019.06.06

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-             Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Standard Basic, versenyzői közös órák   

    Standard Basic, versenyzői közös órák   

    17:00 -21:00
    2019.06.06

    Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:00                Színházterem II

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-17:00                 Színházterem II

  • Felnőtt néptáncedzés próba

    Felnőtt néptáncedzés próba

    18:45 -21:00
    2019.06.06

    Felnőtt néptáncedzés próba vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel    18:45-21:00               Színpad

  • Több esemény
    • Kőbánya Rapid Sakkversenye (Szenior Válogató)
      Kőbánya Rapid Sakkversenye (Szenior Válogató)
      09:00 -16:00
      2019.06.06

      Kőbánya Rapid Sakkversenye (Szenior Válogató)                      09:00-16:00                Területi Klub

    • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés
      TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés
      09:00 -17:00
      2019.06.06

      TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                  (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00               Színházterem I-II

    • Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával   
      Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával   
      10:00 -11:30
      2019.06.06

      Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával                                                        10:00-11:30                Sakkterem

      vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  
      13:00 -18:00
      2019.06.06

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                        Területi klub

    • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap 
      Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap 
      15:00 -19:00
      2019.06.06

      Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap                                        15:00-19:00                Fittness terem

      vezeti: Szabó Péterné

    • Törekvés Nyugdíjas Klub
      Törekvés Nyugdíjas Klub
      15:00 -18:00
      2019.06.06

      Törekvés Nyugdíjas Klub vezeti: Kiszel Ferencné                        15:00-18:00                Szabadidő klub

    • Sakk edzés, elemzés  
      Sakk edzés, elemzés  
      16:00 -19:00
      2019.06.06

      Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-             Területi klub

      Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

    • Standard Basic, versenyzői közös órák   
      Standard Basic, versenyzői közös órák   
      17:00 -21:00
      2019.06.06

      Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:00                Színházterem II

                  (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-17:00                 Színházterem II

    • Felnőtt néptáncedzés próba
      Felnőtt néptáncedzés próba
      18:45 -21:00
      2019.06.06

      Felnőtt néptáncedzés próba vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel    18:45-21:00               Színpad

7
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    09:00 -17:00
    2019.06.07

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             09:00─17:00               Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • TÖRI- Goldance versenytánc 

    TÖRI- Goldance versenytánc 

    09:00 -21:30
    2019.06.07

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       09:00-21:30                Manninger terem

  •    Egészségügyi masszázs

       Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.06.07

              Egészségügyi masszázs                                                                                                       Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375

  • Wesley Ált. Iskola évzárója   

    Wesley Ált. Iskola évzárója   

    13:00 -17:30
    2019.06.07

    Wesley Ált. Iskola évzárója                                                            13:00-17:30    Színházterem I-II+galéria+Színpad     

  • Több esemény
    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      09:00 -17:00
      2019.06.07

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             09:00─17:00               Könyvtár + olvasó

      Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                        Területi klub

    • TÖRI- Goldance versenytánc 
      TÖRI- Goldance versenytánc 
      09:00 -21:30
      2019.06.07

      TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       09:00-21:30                Manninger terem

    •    Egészségügyi masszázs
         Egészségügyi masszázs
      13:00 -19:00
      2019.06.07

                Egészségügyi masszázs                                                                                                       Földszint 7. szoba

                Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375

    • Wesley Ált. Iskola évzárója   
      Wesley Ált. Iskola évzárója   
      13:00 -17:30
      2019.06.07

      Wesley Ált. Iskola évzárója                                                            13:00-17:30    Színházterem I-II+galéria+Színpad     

8
  •  Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás  

     Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás  

    00:00 -23:00
    2019.06.08

           Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.06.08

           TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Színházterem I-II.

  • Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar  

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar  

    17:00 -22:00
    2019.06.08

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar                                      17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad

9
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2019.06.09

           Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                 Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.06.09

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Kínai terem

10
  • TÖRI- Goldance versenytánc

    TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -21:00
    2019.06.10

    TÖRI- Goldance versenytánc (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)

    10:00-21:00 Színházterem I-II.

11
  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    TÖRI─Goldance-versenytánc

    09:00 -21:30
    2019.06.11

    TÖRI─Goldance-versenytánc 09:00-17:00 Színházterem I-II.

    (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

    Latin közös óra 18:00-19:30 Színházterem I-II.

    Vezetett edzés 19:30-21:30 Színházterem I-II.

    Szabadedzés és egyéni órák 17:00-21:00 Kínai terem

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

  • MÁV Zrt. KMvB Delegáló értekezlet

    MÁV Zrt. KMvB Delegáló értekezlet

    10:00 -15:00
    2019.06.11

    MÁV Zrt. KMvB Delegáló értekezlet 10:00-15:00 Színházterem I. II.+Galéria+fsz. Aula +vizesblokkok fsz. em.+Parkoló

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    13:00 -18:00
    2019.06.11

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 13:00:18:00 Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.06.11

    Egészségügyi masszázs

    (Neusinger Sándor) tel.: 06/30/286-83-75 Földszint 7. szoba

  • Törekvés Dalkör

    Törekvés Dalkör

    13:00 -16:00
    2019.06.11

    Törekvés Dalkör vezeti: Kemény Ági 13:00-16:00 Szabadidő klub

  • Sakk edzés, elemzés

    Sakk edzés, elemzés

    16:00 -19:00
    2019.06.11

    Sakk edzés, elemzés 16:00- Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör

    18:00 -21:15
    2019.06.11

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 18:00-21:15 Fitness terem

    vezető: Bicskei Kiss László

  • Több esemény
    • TÖRI─Goldance-versenytánc
      TÖRI─Goldance-versenytánc
      09:00 -21:30
      2019.06.11

      TÖRI─Goldance-versenytánc 09:00-17:00 Színházterem I-II.

      (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

      Latin közös óra 18:00-19:30 Színházterem I-II.

      Vezetett edzés 19:30-21:30 Színházterem I-II.

      Szabadedzés és egyéni órák 17:00-21:00 Kínai terem

      (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

    • MÁV Zrt. KMvB Delegáló értekezlet
      MÁV Zrt. KMvB Delegáló értekezlet
      10:00 -15:00
      2019.06.11

      MÁV Zrt. KMvB Delegáló értekezlet 10:00-15:00 Színházterem I. II.+Galéria+fsz. Aula +vizesblokkok fsz. em.+Parkoló

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      13:00 -18:00
      2019.06.11

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 13:00:18:00 Könyvtár olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet Területi klub

    • Egészségügyi masszázs
      Egészségügyi masszázs
      13:00 -19:00
      2019.06.11

      Egészségügyi masszázs

      (Neusinger Sándor) tel.: 06/30/286-83-75 Földszint 7. szoba

    • Törekvés Dalkör
      Törekvés Dalkör
      13:00 -16:00
      2019.06.11

      Törekvés Dalkör vezeti: Kemény Ági 13:00-16:00 Szabadidő klub

    • Sakk edzés, elemzés
      Sakk edzés, elemzés
      16:00 -19:00
      2019.06.11

      Sakk edzés, elemzés 16:00- Területi klub

      Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

    • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör
      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör
      18:00 -21:15
      2019.06.11

      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 18:00-21:15 Fitness terem

      vezető: Bicskei Kiss László

12
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák

    10:00 -21:15
    2019.06.12

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák 10:00-17:00 Színházterem I-II

    Practice Night 19:00-21:30 Kínai terem

    Standard verseny szimuláció (Erdélyi Sz.) 18:00-21:15 Kínai terem

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    13:00 -19:00
    2019.06.12

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 13:00–19:00 Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

  • Manninger Miklós csoport

    Manninger Miklós csoport

    17:00 -18:00
    2019.06.12

    Manninger Miklós csoport 17:00-17:59 Fittness terem

  • Cseperedők táncedzés

    Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:00
    2019.06.12

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn 17:00-18:00 Manninger terem

  • Apróságok néptánc edzés

    Apróságok néptánc edzés

    17:15 -18:00
    2019.06.12

    Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter 17:15-18.00 Színpad

  • Manninger Miklós csoport

    Manninger Miklós csoport

    18:00 -19:30
    2019.06.12

    Manninger Miklós csoport Vezető: Vizi Tibor 18:00-19:30 Manninger terem

  • Suttyók táncedzés

    Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2019.06.12

    Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt 18:00-19:30 Színpad

  • Médium csoport (régi felnőttek)

    Médium csoport (régi felnőttek)

    19:30 -21:00
    2019.06.12

    Médium csoport (régi felnőttek) Vezető: Vizi Tibor 19:30-21:00 Manninger terem

  • Több esemény
    • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák
      TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák
      10:00 -21:15
      2019.06.12

      TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák 10:00-17:00 Színházterem I-II

      Practice Night 19:00-21:30 Kínai terem

      Standard verseny szimuláció (Erdélyi Sz.) 18:00-21:15 Kínai terem

      Latin Verseny szimuláció (4 körben)

      (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      13:00 -19:00
      2019.06.12

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 13:00–19:00 Könyvtár olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    • Manninger Miklós csoport
      Manninger Miklós csoport
      17:00 -18:00
      2019.06.12

      Manninger Miklós csoport 17:00-17:59 Fittness terem

    • Cseperedők táncedzés
      Cseperedők táncedzés
      17:00 -18:00
      2019.06.12

      Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn 17:00-18:00 Manninger terem

    • Apróságok néptánc edzés
      Apróságok néptánc edzés
      17:15 -18:00
      2019.06.12

      Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter 17:15-18.00 Színpad

    • Manninger Miklós csoport
      Manninger Miklós csoport
      18:00 -19:30
      2019.06.12

      Manninger Miklós csoport Vezető: Vizi Tibor 18:00-19:30 Manninger terem

    • Suttyók táncedzés
      Suttyók táncedzés
      18:00 -19:30
      2019.06.12

      Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt 18:00-19:30 Színpad

    • Médium csoport (régi felnőttek)
      Médium csoport (régi felnőttek)
      19:30 -21:00
      2019.06.12

      Médium csoport (régi felnőttek) Vezető: Vizi Tibor 19:30-21:00 Manninger terem

13
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    09:00 -21:00
    2019.06.13

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi) 09:00-17:00 Színházterem I-II

    Standard Basic, versenyzői közös órák 17:00-21:00 Színházterem II

    (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi) 18:00-17:00 Színházterem II

  • Szenior ÖRÖMTÁNC Icával

    Szenior ÖRÖMTÁNC Icával

    10:00 -11:30
    2019.06.13

    Szenior ÖRÖMTÁNC Icával 10:00-11:30 Sakkterem

    vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    13:00 -18:00
    2019.06.13

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 13:00-18:00 Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap

    15:00 -19:00
    2019.06.13

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap 15:00-19:00 Fittness terem

    vezeti: Szabó Péterné

  • Sakk edzés, elemzés

    Sakk edzés, elemzés

    16:00 -18:00
    2019.06.13

    Sakk edzés, elemzés 16:00- Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Hastánc

    Hastánc

    16:30 -18:00
    2019.06.13

    Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)

    ayuda.hastanc@gmail.com 16:30-18:00 Sakkterem

  • Felnőtt néptáncedzés próba

    Felnőtt néptáncedzés próba

    18:45 -21:00
    2019.06.13

    Felnőtt néptáncedzés próba vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel 18:45-21:00 Színpad

  • Több esemény
    • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés
      TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés
      09:00 -21:00
      2019.06.13

      TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

      (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi) 09:00-17:00 Színházterem I-II

      Standard Basic, versenyzői közös órák 17:00-21:00 Színházterem II

      (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi) 18:00-17:00 Színházterem II

    • Szenior ÖRÖMTÁNC Icával
      Szenior ÖRÖMTÁNC Icával
      10:00 -11:30
      2019.06.13

      Szenior ÖRÖMTÁNC Icával 10:00-11:30 Sakkterem

      vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      13:00 -18:00
      2019.06.13

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 13:00-18:00 Könyvtár + olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet

    • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap
      Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap
      15:00 -19:00
      2019.06.13

      Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap 15:00-19:00 Fittness terem

      vezeti: Szabó Péterné

    • Sakk edzés, elemzés
      Sakk edzés, elemzés
      16:00 -18:00
      2019.06.13

      Sakk edzés, elemzés 16:00- Területi klub

      Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

    • Hastánc
      Hastánc
      16:30 -18:00
      2019.06.13

      Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)

      ayuda.hastanc@gmail.com 16:30-18:00 Sakkterem

    • Felnőtt néptáncedzés próba
      Felnőtt néptáncedzés próba
      18:45 -21:00
      2019.06.13

      Felnőtt néptáncedzés próba vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel 18:45-21:00 Színpad

14
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    09:00 -17:00
    2019.06.14

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 09:00─17:00 Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet Területi klub

     

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    TÖRI- Goldance versenytánc

    09:00 -21:30
    2019.06.14

    TÖRI- Goldance versenytánc (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd) 09:00-21:30 Színházterem I-II.

  • Egészségügyi masszázs

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.06.14

             Egészségügyi masszázs Földszint 7. szoba

             Előjegyzés: Neusinger Sándor tel: 06-30-286-8375

  • Családi összejövetel

    Családi összejövetel

    16:00 -05:00
    2019.06.14-2019.06.15

    Családi összejövetel 16:00-05:00 Fittness terem

  • Több esemény
    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      09:00 -17:00
      2019.06.14

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 09:00─17:00 Könyvtár + olvasó

      Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet Területi klub

       

    • TÖRI- Goldance versenytánc
      TÖRI- Goldance versenytánc
      09:00 -21:30
      2019.06.14

      TÖRI- Goldance versenytánc (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd) 09:00-21:30 Színházterem I-II.

    • Egészségügyi masszázs
      Egészségügyi masszázs
      13:00 -19:00
      2019.06.14

               Egészségügyi masszázs Földszint 7. szoba

               Előjegyzés: Neusinger Sándor tel: 06-30-286-8375

    • Családi összejövetel
      Családi összejövetel
      16:00 -05:00
      2019.06.14-2019.06.15

      Családi összejövetel 16:00-05:00 Fittness terem

15
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás

    00:00 -23:00
    2019.06.15

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.06.15

    TÖRI- Goldance versenytánc (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd) 10:00-14:30 Színházterem I-II.

  • Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar

    17:00 -22:00
    2019.06.15

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar 17:00-22:00 Színházterem I-II+galéria+Színpad

16
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2019.06.16

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.06.16

    TÖRI- Goldance versenytánc (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd) 10:00-14:30 Kínai terem

17
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    10:00 -17:00
    2019.06.17

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00-17:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

  • TÖRI-Goldance-versenytánc 

    TÖRI-Goldance-versenytánc 

    10:00 -21:30
    2019.06.17

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:00                Színházterem I-II.

                                                                                                              17:01-19:30                Színházterem II.

                                                                                                              19:31-21:30                Színházterem I-II.

    Közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő                  

    Szabadedzés Egyéni órák

  • Egészségügyi masszázs

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.06.17

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör    

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör    

    18:00 -21:15
    2019.06.17

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Több esemény
    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  
      10:00 -17:00
      2019.06.17

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00-17:00                Könyvtár olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    • TÖRI-Goldance-versenytánc 
      TÖRI-Goldance-versenytánc 
      10:00 -21:30
      2019.06.17

      TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:00                Színházterem I-II.

                                                                                                                17:01-19:30                Színházterem II.

                                                                                                                19:31-21:30                Színházterem I-II.

      Közös óra

                  (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő                  

      Szabadedzés Egyéni órák

    • Egészségügyi masszázs
      Egészségügyi masszázs
      13:00 -19:00
      2019.06.17

      Egészségügyi masszázs

                  (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

    • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör    
      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör    
      18:00 -21:15
      2019.06.17

      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

                 vezető: Bicskei Kiss László

18
  • TÖRI─Goldance-versenytánc    

    TÖRI─Goldance-versenytánc    

    09:00 -21:30
    2019.06.18

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00                Színházterem I-II.

     (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

    Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Színházterem I-II.

    Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Színházterem I-II.

    Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    13:00 -19:00
    2019.06.18

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00:18:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.06.18

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Sakk edzés, elemzés    

    Sakk edzés, elemzés    

    16:00 -18:00
    2019.06.18

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör   

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör   

    18:00 -21:15
    2019.06.18

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Több esemény
    • TÖRI─Goldance-versenytánc    
      TÖRI─Goldance-versenytánc    
      09:00 -21:30
      2019.06.18

      TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00                Színházterem I-II.

       (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

      Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Színházterem I-II.

      Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Színházterem I-II.

      Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

      (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   
      13:00 -19:00
      2019.06.18

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00:18:00                Könyvtár olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

    • Egészségügyi masszázs
      Egészségügyi masszázs
      13:00 -19:00
      2019.06.18

      Egészségügyi masszázs

                  (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

    • Sakk edzés, elemzés    
      Sakk edzés, elemzés    
      16:00 -18:00
      2019.06.18

      Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

      Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

    • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör   
      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör   
      18:00 -21:15
      2019.06.18

      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

                 vezető: Bicskei Kiss László

19
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák  

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák  

    10:00 -21:30
    2019.06.19

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           10:00-17:00                Színházterem I-II

    Practice Night                                                                                   19:00-21:30                Kínai terem

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Kínai terem

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    13:00 -19:00
    2019.06.19

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00–19:00               Könyvtár  olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

20
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    09:00 -17:00
    2019.06.20

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00               Színházterem I-II

  • Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával   

    Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával   

    10:00 -11:30
    2019.06.20

    Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával                                                        10:00-11:30                Sakkterem

    vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    13:00 -18:00
    2019.06.20

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap      

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap      

    15:00 -19:00
    2019.06.20

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap                                        15:00-19:00                Fittness terem

    vezeti: Szabó Péterné

  • Sakk edzés, elemzés      

    Sakk edzés, elemzés      

    16:00 -18:00
    2019.06.20

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Hastánc

    Hastánc

    16:30 -18:00
    2019.06.20

     Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                  

    ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

  • Standard Basic, versenyzői közös órák      

    Standard Basic, versenyzői közös órák      

    17:00 -21:00
    2019.06.20

    Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:00                Színházterem II

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-17:00                 Színházterem II

  • Több esemény
    • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés
      TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés
      09:00 -17:00
      2019.06.20

      TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                  (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00               Színházterem I-II

    • Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával   
      Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával   
      10:00 -11:30
      2019.06.20

      Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával                                                        10:00-11:30                Sakkterem

      vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    
      13:00 -18:00
      2019.06.20

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                        Területi klub

    • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap      
      Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap      
      15:00 -19:00
      2019.06.20

      Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap                                        15:00-19:00                Fittness terem

      vezeti: Szabó Péterné

    • Sakk edzés, elemzés      
      Sakk edzés, elemzés      
      16:00 -18:00
      2019.06.20

      Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

      Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

    • Hastánc
      Hastánc
      16:30 -18:00
      2019.06.20

       Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                  

      ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

    • Standard Basic, versenyzői közös órák      
      Standard Basic, versenyzői közös órák      
      17:00 -21:00
      2019.06.20

      Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:00                Színházterem II

                  (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-17:00                 Színházterem II

21
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    09:00 -17:00
    2019.06.21

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             09:00─17:00               Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • TÖRI- Goldance versenytánc 

    TÖRI- Goldance versenytánc 

    09:00 -21:30
    2019.06.21

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       09:00-15:00                Színházterem I-II.

                                                                                                              18:00-21:30                Manninger terem+Kínai

  • Egészségügyi masszázs      

    Egészségügyi masszázs      

    13:00 -19:00
    2019.06.21

              Egészségügyi masszázs                                                                                                       Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375  

  • Könnyűzenei Koncert Brillantin zenekar   

    Könnyűzenei Koncert Brillantin zenekar   

    18:00 -22:00
    2019.06.21

    Könnyűzenei Koncert Brillantin zenekar                                                18:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad

                Koncert kezdés                                                                      18:00 – 22:00 

  • Több esemény
    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  
      09:00 -17:00
      2019.06.21

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             09:00─17:00               Könyvtár + olvasó

      Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                        Területi klub

    • TÖRI- Goldance versenytánc 
      TÖRI- Goldance versenytánc 
      09:00 -21:30
      2019.06.21

      TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       09:00-15:00                Színházterem I-II.

                                                                                                                18:00-21:30                Manninger terem+Kínai

    • Egészségügyi masszázs      
      Egészségügyi masszázs      
      13:00 -19:00
      2019.06.21

                Egészségügyi masszázs                                                                                                       Földszint 7. szoba

                Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375  

    • Könnyűzenei Koncert Brillantin zenekar   
      Könnyűzenei Koncert Brillantin zenekar   
      18:00 -22:00
      2019.06.21

      Könnyűzenei Koncert Brillantin zenekar                                                18:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad

                  Koncert kezdés                                                                      18:00 – 22:00 

22
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás

    00:00 -23:00
    2019.06.22

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.06.22

            TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Manninger terem

  • Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar   

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar   

    17:00 -22:00
    2019.06.22

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar                                      17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad

                Koncert kezdés                                                                      17:00 – 22:00 

23
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2019.06.23

              Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                 Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.06.23

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Kínai terem

24
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    10:00 -17:00
    2019.06.24

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00-17:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -21:30
    2019.06.24

    TÖRI-Goldance-versenytánc            

    Szabadedzés                           10:00-21:30                Színházterem I-II.

    Közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő                  

    Szabadedzés Egyéni órák

  • Egészségügyi masszázs

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.06.24

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör    

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör    

    18:00 -21:15
    2019.06.24

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Több esemény
    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   
      10:00 -17:00
      2019.06.24

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00-17:00                Könyvtár olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

    • TÖRI-Goldance-versenytánc
      TÖRI-Goldance-versenytánc
      10:00 -21:30
      2019.06.24

      TÖRI-Goldance-versenytánc            

      Szabadedzés                           10:00-21:30                Színházterem I-II.

      Közös óra

                  (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő                  

      Szabadedzés Egyéni órák

    • Egészségügyi masszázs
      Egészségügyi masszázs
      13:00 -19:00
      2019.06.24

      Egészségügyi masszázs

                  (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

    • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör    
      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör    
      18:00 -21:15
      2019.06.24

      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

                 vezető: Bicskei Kiss László

25
  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    TÖRI─Goldance-versenytánc

    09:00 -21:30
    2019.06.25

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00                Színházterem I-II.

     (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

    Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Színházterem I-II.

    Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Színházterem I-II.

    Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi tanárok) kb. 10-16fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    13:00 -18:00
    2019.06.25

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00:18:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.06.25

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Sakk edzés, elemzés    

    Sakk edzés, elemzés    

    16:00 -18:00
    2019.06.25

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  

    18:00 -21:15
    2019.06.25

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Több esemény
    • TÖRI─Goldance-versenytánc
      TÖRI─Goldance-versenytánc
      09:00 -21:30
      2019.06.25

      TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00                Színházterem I-II.

       (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

      Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Színházterem I-II.

      Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Színházterem I-II.

      Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

      (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi tanárok) kb. 10-16fő

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      13:00 -18:00
      2019.06.25

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00:18:00                Könyvtár olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

    • Egészségügyi masszázs
      Egészségügyi masszázs
      13:00 -19:00
      2019.06.25

      Egészségügyi masszázs

                  (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

    • Sakk edzés, elemzés    
      Sakk edzés, elemzés    
      16:00 -18:00
      2019.06.25

      Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

      Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

    • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  
      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  
      18:00 -21:15
      2019.06.25

      Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

                 vezető: Bicskei Kiss László

26
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák   

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák   

    10:00 -21:15
    2019.06.26

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           10:00-17:00                Színházterem I-II

    Practice Night                                                                                   19:00-21:30                Kínai terem

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Kínai terem

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    13:00 -19:00
    2019.06.26

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00–19:00               Könyvtár  olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

  • Társastánc oktatás

    Társastánc oktatás

    19:00 -21:00
    2019.06.26

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                           19:00-21:00                Sakkterem

27
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    09:00 -17:00
    2019.06.27

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00               Színházterem I-II

    Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:00                Színházterem II

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi tanárok)              18:00-17:00                 Színházterem II

  • Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával  

    Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával  

    10:00 -11:30
    2019.06.27

    Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával                                                        10:00-11:30                Sakkterem

    vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    13:00 -18:00
    2019.06.27

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap  

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap  

    15:00 -19:00
    2019.06.27

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap                                        15:00-19:00                Fittness terem

    vezeti: Szabó Péterné

  • Sakk edzés, elemzés 

    Sakk edzés, elemzés 

    16:00 -18:00
    2019.06.27

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Hastánc

    Hastánc

    16:30 -18:00
    2019.06.27

    Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

    ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

  • Több esemény
    • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés
      TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés
      09:00 -17:00
      2019.06.27

      TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                  (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00               Színházterem I-II

      Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:00                Színházterem II

                  (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi tanárok)              18:00-17:00                 Színházterem II

    • Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával  
      Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával  
      10:00 -11:30
      2019.06.27

      Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával                                                        10:00-11:30                Sakkterem

      vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás
      13:00 -18:00
      2019.06.27

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                        Területi klub

    • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap  
      Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap  
      15:00 -19:00
      2019.06.27

      Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap                                        15:00-19:00                Fittness terem

      vezeti: Szabó Péterné

    • Sakk edzés, elemzés 
      Sakk edzés, elemzés 
      16:00 -18:00
      2019.06.27

      Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

      Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

    • Hastánc
      Hastánc
      16:30 -18:00
      2019.06.27

      Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

      ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

28
  • TÖRI- Goldance versenytánc

    TÖRI- Goldance versenytánc

    09:00 -21:30
    2019.06.28

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       09:00-21:30                Színházterem I-II    

  • Egészségügyi masszázs  

    Egészségügyi masszázs  

    13:00 -19:00
    2019.06.28

              Egészségügyi masszázs                                                                                                       Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375 

  • Szent Iván éji TŰZUGRÁS 

    Szent Iván éji TŰZUGRÁS 

    18:00 -23:00
    2019.06.28

    Szent Iván éji TŰZUGRÁS                                                           18:00-                         Udvar

29
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás

    00:00 -23:00
    2019.06.29

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    09:00 -17:00
    2019.06.29

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             09:00─17:00               Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.06.29

          TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Kínai terem

  • Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar

    17:00 -22:00
    2019.06.29

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar                                      17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad

  • Több esemény
    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás
      00:00 -23:00
      2019.06.29

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva

    • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 
      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 
      09:00 -17:00
      2019.06.29

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             09:00─17:00               Könyvtár + olvasó

      Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

      Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

      Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

      Nyílt internet                                                                        Területi klub

    • TÖRI- Goldance versenytánc
      TÖRI- Goldance versenytánc
      10:00 -14:30
      2019.06.29

            TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Kínai terem

    • Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar
      Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar
      17:00 -22:00
      2019.06.29

      Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar                                      17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad

30
  •   Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

      Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2019.06.30

          Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                 Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc 

    TÖRI- Goldance versenytánc 

    10:00 -14:30
    2019.06.30

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Kínai terem

 

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.