Eseménynaptár

< 2019 >
Június
H.K.Sze.Cs.P.Szo.V.
     1
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás   

    00:00 -23:00
    2019.06.01

             Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.06.01

          TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Színházterem I-II.

  • Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar   

    15:00 -22:00
    2019.06.01

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar                                      17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad

                Előkészíti és zárja: Béres Edina (pénztár és felügyelő)        15:00-

                Koncert kezdés                                                                      17:00 – 22:30 

                Büfé, takarítás: Vargáné Klári                                               15:00- 

2
  •  Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2019.06.02

           Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                 Zárva

  • Goldance versenytánc csoportok év végi bemutató

    11:00 -23:00
    2019.06.02

    Goldance versenytánc csoportok év végi bemutató                     11:00-23:00        Színházterem I-II+Galéria

                                                                                                   Színpad + Színész társalgó + Fsz aula + Női férfi öltöző

                                                                                                   Kínai terem + I.em sakkterem + II. em. Manninger terem

                                                                                                   Szabadidő Klub  + Fittness terem

             Felelős: Kreiter Dávid

3
  • TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés  

    10:00 -21:30
    2019.06.03

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:00                Színházterem I-II.

                                                                                                              17:01-19:30                Színházterem II.

                                                                                                              19:31-21:30                Színházterem I-II.

    Közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő                  

    Szabadedzés Egyéni órák

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő       18:00-20:00                Színházterem II.

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    10:00 -17:00
    2019.06.03

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00-17:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

     

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.06.03

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2019.06.03

    Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                      17:00-18:00                I. em. Galéria 

  • Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:30
    2019.06.03

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:30                Manninger terem

  • Apróságok néptáncedzés

    17:15 -18:00
    2019.06.03

    Apróságok néptáncedzés, vezeti: Ottinger Eszter                             17:15-18:00                Színpad

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör           

    18:00 -21:15
    2019.06.03

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2019.06.03

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:00-19:30                Színpad

  • Felnőtt néptáncedzés

    18:30 -21:00
    2019.06.03

    Felnőtt néptáncedzés, vezeti: Vizi Adrienn, Husvét Dániel             18:30-21:00                Manninger terem

  • Társastánc oktatás

    19:00 -21:00
    2019.06.03

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                           19:00-21:00                Sakkterem

  • Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2019.06.03

    Kamara csoport, vezeti: Vizi Adrienn                                              21:00-22:00                Manninger terem

4
  • TÖRI─Goldance-versenytánc     

    09:00 -21:30
    2019.06.04

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00                Színházterem I-II.

     (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

    Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Színházterem I-II.

    Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Színházterem I-II.

    Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    13:00 -18:00
    2019.06.04

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00:18:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.06.04

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Sakk edzés, elemzés 

    16:00 -19:00
    2019.06.04

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Hastánc

    16:30 -18:00
    2019.06.04

    Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

    ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  

    18:00 -21:15
    2019.06.04

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

5
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák  

    10:00 -21:30
    2019.06.05

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           10:00-17:00                Színházterem I-II

    Practice Night                                                                                   19:00-21:30                Kínai terem

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Kínai terem

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    13:00 -19:00
    2019.06.05

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00–19:00               Könyvtár  olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

  • Manninger Miklós csoport    

    17:00 -18:00
    2019.06.05

    Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem

  • Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:00
    2019.06.05

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                    17:00-18:00                Manninger terem

  • Apróságok néptánc edzés

    17:15 -18:00
    2019.06.05

    Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17:15-18.00                Színpad

  • Manninger Miklós csoport  

    18:00 -19:30
    2019.06.05

    Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2019.06.05

    Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:00-19:30                Színpad

  • Médium csoport (régi felnőttek) 

    19:30 -21:00
    2019.06.05

    Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem

     

6
  • Kőbánya Rapid Sakkversenye (Szenior Válogató)

    09:00 -16:00
    2019.06.06

    Kőbánya Rapid Sakkversenye (Szenior Válogató)                      09:00-16:00                Területi Klub

  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    09:00 -17:00
    2019.06.06

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00               Színházterem I-II

  • Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával   

    10:00 -11:30
    2019.06.06

    Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával                                                        10:00-11:30                Sakkterem

    vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    13:00 -18:00
    2019.06.06

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap 

    15:00 -19:00
    2019.06.06

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap                                        15:00-19:00                Fittness terem

    vezeti: Szabó Péterné

  • Törekvés Nyugdíjas Klub

    15:00 -18:00
    2019.06.06

    Törekvés Nyugdíjas Klub vezeti: Kiszel Ferencné                        15:00-18:00                Szabadidő klub

  • Sakk edzés, elemzés  

    16:00 -19:00
    2019.06.06

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-             Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Standard Basic, versenyzői közös órák   

    17:00 -21:00
    2019.06.06

    Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:00                Színházterem II

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-17:00                 Színházterem II

  • Felnőtt néptáncedzés próba

    18:45 -21:00
    2019.06.06

    Felnőtt néptáncedzés próba vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel    18:45-21:00               Színpad

7
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    09:00 -17:00
    2019.06.07

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             09:00─17:00               Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • TÖRI- Goldance versenytánc 

    09:00 -21:30
    2019.06.07

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       09:00-21:30                Manninger terem

  •    Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.06.07

              Egészségügyi masszázs                                                                                                       Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375

  • Wesley Ált. Iskola évzárója   

    13:00 -17:30
    2019.06.07

    Wesley Ált. Iskola évzárója                                                            13:00-17:30    Színházterem I-II+galéria+Színpad     

8
  •  Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás  

    00:00 -23:00
    2019.06.08

           Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.06.08

           TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Színházterem I-II.

  • Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar  

    17:00 -22:00
    2019.06.08

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar                                      17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad

9
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2019.06.09

           Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                 Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.06.09

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Kínai terem

10
  • TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -21:00
    2019.06.10

    TÖRI- Goldance versenytánc (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)

    10:00-21:00 Színházterem I-II.

11
  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    09:00 -21:30
    2019.06.11

    TÖRI─Goldance-versenytánc 09:00-17:00 Színházterem I-II.

    (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

    Latin közös óra 18:00-19:30 Színházterem I-II.

    Vezetett edzés 19:30-21:30 Színházterem I-II.

    Szabadedzés és egyéni órák 17:00-21:00 Kínai terem

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

  • MÁV Zrt. KMvB Delegáló értekezlet

    10:00 -15:00
    2019.06.11

    MÁV Zrt. KMvB Delegáló értekezlet 10:00-15:00 Színházterem I. II.+Galéria+fsz. Aula +vizesblokkok fsz. em.+Parkoló

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    13:00 -18:00
    2019.06.11

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 13:00:18:00 Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.06.11

    Egészségügyi masszázs

    (Neusinger Sándor) tel.: 06/30/286-83-75 Földszint 7. szoba

  • Törekvés Dalkör

    13:00 -16:00
    2019.06.11

    Törekvés Dalkör vezeti: Kemény Ági 13:00-16:00 Szabadidő klub

  • Sakk edzés, elemzés

    16:00 -19:00
    2019.06.11

    Sakk edzés, elemzés 16:00- Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör

    18:00 -21:15
    2019.06.11

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör 18:00-21:15 Fitness terem

    vezető: Bicskei Kiss László

12
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák

    10:00 -21:15
    2019.06.12

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák 10:00-17:00 Színházterem I-II

    Practice Night 19:00-21:30 Kínai terem

    Standard verseny szimuláció (Erdélyi Sz.) 18:00-21:15 Kínai terem

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    13:00 -19:00
    2019.06.12

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 13:00–19:00 Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

  • Manninger Miklós csoport

    17:00 -18:00
    2019.06.12

    Manninger Miklós csoport 17:00-17:59 Fittness terem

  • Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:00
    2019.06.12

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn 17:00-18:00 Manninger terem

  • Apróságok néptánc edzés

    17:15 -18:00
    2019.06.12

    Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter 17:15-18.00 Színpad

  • Manninger Miklós csoport

    18:00 -19:30
    2019.06.12

    Manninger Miklós csoport Vezető: Vizi Tibor 18:00-19:30 Manninger terem

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:30
    2019.06.12

    Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt 18:00-19:30 Színpad

  • Médium csoport (régi felnőttek)

    19:30 -21:00
    2019.06.12

    Médium csoport (régi felnőttek) Vezető: Vizi Tibor 19:30-21:00 Manninger terem

13
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    09:00 -21:00
    2019.06.13

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi) 09:00-17:00 Színházterem I-II

    Standard Basic, versenyzői közös órák 17:00-21:00 Színházterem II

    (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi) 18:00-17:00 Színházterem II

  • Szenior ÖRÖMTÁNC Icával

    10:00 -11:30
    2019.06.13

    Szenior ÖRÖMTÁNC Icával 10:00-11:30 Sakkterem

    vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    13:00 -18:00
    2019.06.13

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 13:00-18:00 Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap

    15:00 -19:00
    2019.06.13

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap 15:00-19:00 Fittness terem

    vezeti: Szabó Péterné

  • Sakk edzés, elemzés

    16:00 -18:00
    2019.06.13

    Sakk edzés, elemzés 16:00- Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Hastánc

    16:30 -18:00
    2019.06.13

    Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)

    ayuda.hastanc@gmail.com 16:30-18:00 Sakkterem

  • Felnőtt néptáncedzés próba

    18:45 -21:00
    2019.06.13

    Felnőtt néptáncedzés próba vezeti: Vizi Adrienn, Húsvét Dániel 18:45-21:00 Színpad

14
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    09:00 -17:00
    2019.06.14

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 09:00─17:00 Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet Területi klub

     

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    09:00 -21:30
    2019.06.14

    TÖRI- Goldance versenytánc (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd) 09:00-21:30 Színházterem I-II.

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.06.14

             Egészségügyi masszázs Földszint 7. szoba

             Előjegyzés: Neusinger Sándor tel: 06-30-286-8375

  • Családi összejövetel

    16:00 -05:00
    2019.06.14-2019.06.15

    Családi összejövetel 16:00-05:00 Fittness terem

15
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás

    00:00 -23:00
    2019.06.15

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.06.15

    TÖRI- Goldance versenytánc (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd) 10:00-14:30 Színházterem I-II.

  • Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar

    17:00 -22:00
    2019.06.15

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar 17:00-22:00 Színházterem I-II+galéria+Színpad

16
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2019.06.16

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.06.16

    TÖRI- Goldance versenytánc (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd) 10:00-14:30 Kínai terem

17
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    10:00 -17:00
    2019.06.17

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00-17:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

  • TÖRI-Goldance-versenytánc 

    10:00 -21:30
    2019.06.17

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:00                Színházterem I-II.

                                                                                                              17:01-19:30                Színházterem II.

                                                                                                              19:31-21:30                Színházterem I-II.

    Közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő                  

    Szabadedzés Egyéni órák

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.06.17

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör    

    18:00 -21:15
    2019.06.17

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

18
  • TÖRI─Goldance-versenytánc    

    09:00 -21:30
    2019.06.18

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00                Színházterem I-II.

     (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

    Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Színházterem I-II.

    Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Színházterem I-II.

    Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-16fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    13:00 -19:00
    2019.06.18

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00:18:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.06.18

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Sakk edzés, elemzés    

    16:00 -18:00
    2019.06.18

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör   

    18:00 -21:15
    2019.06.18

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

19
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák  

    10:00 -21:30
    2019.06.19

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           10:00-17:00                Színházterem I-II

    Practice Night                                                                                   19:00-21:30                Kínai terem

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Kínai terem

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    13:00 -19:00
    2019.06.19

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00–19:00               Könyvtár  olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

20
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    09:00 -17:00
    2019.06.20

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00               Színházterem I-II

  • Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával   

    10:00 -11:30
    2019.06.20

    Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával                                                        10:00-11:30                Sakkterem

    vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    13:00 -18:00
    2019.06.20

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap      

    15:00 -19:00
    2019.06.20

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap                                        15:00-19:00                Fittness terem

    vezeti: Szabó Péterné

  • Sakk edzés, elemzés      

    16:00 -18:00
    2019.06.20

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Hastánc

    16:30 -18:00
    2019.06.20

     Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                  

    ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

  • Standard Basic, versenyzői közös órák      

    17:00 -21:00
    2019.06.20

    Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:00                Színházterem II

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi)                            18:00-17:00                 Színházterem II

21
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    09:00 -17:00
    2019.06.21

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             09:00─17:00               Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • TÖRI- Goldance versenytánc 

    09:00 -21:30
    2019.06.21

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       09:00-15:00                Színházterem I-II.

                                                                                                              18:00-21:30                Manninger terem+Kínai

  • Egészségügyi masszázs      

    13:00 -19:00
    2019.06.21

              Egészségügyi masszázs                                                                                                       Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375  

  • Könnyűzenei Koncert Brillantin zenekar   

    18:00 -22:00
    2019.06.21

    Könnyűzenei Koncert Brillantin zenekar                                                18:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad

                Koncert kezdés                                                                      18:00 – 22:00 

22
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás

    00:00 -23:00
    2019.06.22

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.06.22

            TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Manninger terem

  • Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar   

    17:00 -22:00
    2019.06.22

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar                                      17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad

                Koncert kezdés                                                                      17:00 – 22:00 

23
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2019.06.23

              Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                 Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.06.23

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Kínai terem

24
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    10:00 -17:00
    2019.06.24

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             10:00-17:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné                                           

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -21:30
    2019.06.24

    TÖRI-Goldance-versenytánc            

    Szabadedzés                           10:00-21:30                Színházterem I-II.

    Közös óra

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 10-12fő                  

    Szabadedzés Egyéni órák

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.06.24

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)  tel.: 06/30/286-83-75                                                              Földszint 7. szoba

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör    

    18:00 -21:15
    2019.06.24

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

25
  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    09:00 -21:30
    2019.06.25

    TÖRI─Goldance-versenytánc                                                         09:00-17:00                Színházterem I-II.

     (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)

    Latin közös óra                                                                                18:00-19:30                Színházterem I-II.

    Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30                Színházterem I-II.

    Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00                Kínai terem

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi tanárok) kb. 10-16fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    13:00 -18:00
    2019.06.25

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00:18:00                Könyvtár olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                                                                       Területi klub

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2019.06.25

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Sakk edzés, elemzés    

    16:00 -18:00
    2019.06.25

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör  

    18:00 -21:15
    2019.06.25

    Főnix Művészeti Műhely Irodalmi Színi kör                               18:00-21:15                Fitness terem

               vezető: Bicskei Kiss László

26
  • TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák   

    10:00 -21:15
    2019.06.26

    TÖRI- Goldance-versenytánc Versenyzői Próbák                           10:00-17:00                Színházterem I-II

    Practice Night                                                                                   19:00-21:30                Kínai terem

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:15                Kínai terem

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanárok: Erdélyi Szilárd & Juhász Zsófi) kb. 12fő

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    13:00 -19:00
    2019.06.26

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             13:00–19:00               Könyvtár  olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

  • Társastánc oktatás

    19:00 -21:00
    2019.06.26

    Társastánc oktatás: Gyarmati Gábor                                           19:00-21:00                Sakkterem

27
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

    09:00 -17:00
    2019.06.27

    TÖRI─ Goldance-versenytánc szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00               Színházterem I-II

    Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:00                Színházterem II

                (vezeti:Erdélyi Szilárd és Juhász Zsófi tanárok)              18:00-17:00                 Színházterem II

  • Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával  

    10:00 -11:30
    2019.06.27

    Szenior ÖRÖMTÁNC  Icával                                                        10:00-11:30                Sakkterem

    vezeti: Roósz Andrásné (20/561-2359)

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    13:00 -18:00
    2019.06.27

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            13:00-18:00        Könyvtár + olvasó

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap  

    15:00 -19:00
    2019.06.27

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klubnap                                        15:00-19:00                Fittness terem

    vezeti: Szabó Péterné

  • Sakk edzés, elemzés 

    16:00 -18:00
    2019.06.27

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Hastánc

    16:30 -18:00
    2019.06.27

    Hastánc vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

    ayuda.hastanc@gmail.com                                                               16:30-18:00                Sakkterem

28
  • TÖRI- Goldance versenytánc

    09:00 -21:30
    2019.06.28

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       09:00-21:30                Színházterem I-II    

  • Egészségügyi masszázs  

    13:00 -19:00
    2019.06.28

              Egészségügyi masszázs                                                                                                       Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375 

  • Szent Iván éji TŰZUGRÁS 

    18:00 -23:00
    2019.06.28

    Szent Iván éji TŰZUGRÁS                                                           18:00-                         Udvar

29
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás

    00:00 -23:00
    2019.06.29

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    09:00 -17:00
    2019.06.29

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                             09:00─17:00               Könyvtár + olvasó

    Internet lehetőség előjegyzés: Bernei András

    Könyvtáros: Gyöngyösi Imréné

    Internet, könyvtári olvasó: segít/felügyel Bernei András

    Nyílt internet                                                                        Területi klub

  • TÖRI- Goldance versenytánc

    10:00 -14:30
    2019.06.29

          TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Kínai terem

  • Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar

    17:00 -22:00
    2019.06.29

    Könnyűzenei Koncert Sétahajó zenekar                                      17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria+Színpad

30
  •   Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2019.06.30

          Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                 Zárva

  • TÖRI- Goldance versenytánc 

    10:00 -14:30
    2019.06.30

    TÖRI- Goldance versenytánc  (vezeti, felelős:Erdélyi Szilárd)       10:00-14:30                Kínai terem

 

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.