Eseménynaptár

 

H.K.Sze.Cs.P.Szo.V.
   1
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc

    09:00 -21:30
    2020.10.01

    TÖRI─ Goldance-versenytánc

    szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00            Színházterem I-II Iem 121  

    Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:30                Színházterem I-II Iem 121

                Tanárok: Erdélyi Szilárd  kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita  Juhász Zsófi

  • Szenior Örömtánc 

    10:00 -11:00
    2020.10.01

    Szenior Örömtánc                                                                           10:00-11:00                Fittness terem fsz. 019

    Vezeti: Roósz Andrásné (Ica)

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2020.10.01

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    15:00 -20:00
    2020.10.01

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            15:00-20:00                Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap 

    15:00 -19:00
    2020.10.01

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap                                15:00-19:00                Fittness terem fsz 019

    vezeti: Szabó Péterné

  • Sakk edzés, elemzés   

    16:00 -18:00
    2020.10.01

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub fsz 014

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Jóga tanfolyam

    17:00 -19:00
    2020.10.01

    Jóga tanfolyam 9 fő                                                                         17:00-19:00                Sakkterem I.em.102

    Vezeti: Imre Péter

  • Felnőtt néptánc edzés

    19:46 -21:30
    2020.10.01

    Felnőtt néptánc edzés, vezeti: Vizi Adrienn és Húsvét Dániel       19:46-21:30                Manninger terem IIem 209

2
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    00:00 -23:00
    2020.10.02

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            ZÁRVA          Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -21:00
    2020.10.02

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés               10:00-21:00          Színházterem+Kínai terem I. em.121

    Vezeti: Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                               

  • Egészségügyi masszázs  

    13:00 -19:00
    2020.10.02

             Egészségügyi masszázs                                                                                                     Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375

3
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás 

    00:00 -23:00
    2020.10.03

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva  

  • TÖRI-Goldance-versenytánc  

    10:00 -14:00
    2020.10.03

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés               10:00-14:00                        Kínai terem I. em.121

    Vezeti: Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                               

  • Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar 

    17:00 -22:00
    2020.10.03

    Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar                                     17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria                                                                                                                                                                                                            +Színpad Iem 121

4
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    00:00 -23:00
    2020.10.04

            Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva

  • TÖRI-Goldance-versenytánc 

    10:00 -14:00
    2020.10.04

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés               10:00-14:00                        Kínai terem I. em.121

    Vezeti: Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Könnyűzenei Koncert  Szilver zenekar  

    17:00 -21:00
    2020.10.04

    Könnyűzenei Koncert  Szilver zenekar                            17:00-21:00                 Színházterem I-II+galéria                                                                                                                                                                                                               +Színpad Iem 121

5
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2020.10.05

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                     ZÁRVA                     Könyvtár olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                 Területi klub fsz 014

  • MÁV          Vasút szakmai képzés 

    08:00 -16:00
    2020.10.05

    MÁV          Vasút szakmai képzés            08:00-16:00                   102 . I. em. sakkterem

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -21:50
    2020.10.05

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:30  Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

    Közös óra                                                                                          17:31-19:45 Színházterem I-II.+124 Iem Kínai121

                Tanárok: Erdélyi Szilárd kb. 10-12fő                                   19:46-21:50  Színházterem I-II.+Galéria I.em.121

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita

    Szabadedzés Egyéni órák

    Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                 Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2020.10.05

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2020.10.05

    Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                       17:00-18:00                Galéria I. em  

  • Cseperedők táncedzés

    17:30 -18:30
    2020.10.05

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                     17:30-18:30                Manninger terem II.em 209

  • Apróságok néptánc edzés

    17:30 -18:15
    2020.10.05

    Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17:30-18:15                Színpad 121

  • Suttyók táncedzés

    18:16 -19:44
    2020.10.05

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:16-19:44                Színpad 121

  • Felnőtt néptánc edzés

    18:30 -21:00
    2020.10.05

    Felnőtt néptánc edzés, vezeti: Vizi Adrienn és Husvét Dániel    18:30-21:00    Manninger terem II.em 209

  • Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2020.10.05

    Kamara csoport, vezeti: Husvét Dániel                                        21:00-22:00    Manninger terem II.em 209           

6
  • MÁV          Vasút szakmai képzés 

    08:00 -16:00
    2020.10.06

    MÁV          Vasút szakmai képzés            08:00-16:00                   102 . I. em. sakkterem

  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    10:00 -21:30
    2020.10.06

    TÖRI─Goldance-versenytánc (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)     10:00-18:00    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

                Tanárok: Erdélyi Szilárd kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita Juhász Zsófi

    Latin közös óra                                                                                18:00-19:30    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

    Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

    Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00  Színházterem I-II.+Galéria  I. em.121

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd) kb. 10-16fő

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2020.10.06

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    15:00 -20:00
    2020.10.06

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            15:00-20:00                Könyvtár olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • Sakk edzés, elemzés  

    16:00 -18:00
    2020.10.06

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub fsz 014

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Hastánc

    16:00 -17:30
    2020.10.06

    Hastánc

    vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

    ayuda.hastanc@gmail.com                                                                  16:00-17:30                 Sakkterem I.em. 102

7
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    00:00 -23:00
    2020.10.07

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            ZÁRVA          Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • MÁV          Vasút szakmai képzés 

    08:00 -16:00
    2020.10.07

    MÁV          Vasút szakmai képzés            08:00-16:00                   102 . I. em. sakkterem

  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    10:00 -21:50
    2020.10.07

    TÖRI- Goldance-versenytánc

    Versenyzői Próbák                           10:00-17:00            Színházterem I-II Iem 121

    Practice Night                                                                                   19:30-21:50        Színházterem I-II+124 Kínai Iem 121

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:50                Kínai terem Iem 124

                Tanárok: Erdélyi Szilárd  kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita          

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanár: Erdélyi Szilárd) kb. 12fő

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2020.10.07

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Hagyományőrző néptánc csoport   

    16:00 -17:00
    2020.10.07

    Hagyományőrző néptánc csoport                                                  16:00-17:00                Szabadidő klub fsz 021

    Vezeti: Szabó László

  • Manninger Miklós csoport  

    17:00 -17:59
    2020.10.07

    Manninger Miklós csoport                                                             17:00-17:59                Fittness terem fsz 019

  • Cseperedők táncedzés

    17:30 -18:30
    2020.10.07

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                     17:30-18:30                Manninger terem II.em 209

  • Apróságok néptánc edzés

    17:30 -18:15
    2020.10.07

    Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17:30-18.15                Színpad 121

  • Manninger Miklós csoport

    18:00 -19:30
    2020.10.07

    Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem II em 209

                                                                                                                                                                                                 Szabadidő klub fsz 021

  • Suttyók táncedzés

    18:15 -19:29
    2020.10.07

    Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:15-19:29                Színpad 121

  • Hastánc

    18:30 -20:00
    2020.10.07

    Hastánc

    vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

    ayuda.hastanc@gmail.com                                                                  18:30-20:00                 Sakkterem I.em. 102

  • Médium csoport (régi felnőttek)

    19:30 -21:00
    2020.10.07

    Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem IIem 209

                                                                                                                                                                                                 I. em. öltöző

8
  • MÁV          Vasút szakmai képzés 

    08:00 -16:00
    2020.10.08

    MÁV          Vasút szakmai képzés            08:00-16:00                   102 . I. em. sakkterem

  • TÖRI─ Goldance-versenytánc

    09:00 -21:30
    2020.10.08

    TÖRI─ Goldance-versenytánc

    szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00            Színházterem I-II Iem 121  

    Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:30                Színházterem I-II Iem 121

                Tanárok: Erdélyi Szilárd  kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita  Juhász Zsófi

  • Szenior Örömtánc 

    10:00 -11:00
    2020.10.08

    Szenior Örömtánc                                                                           10:00-11:00                Fittness terem fsz. 019

    Vezeti: Roósz Andrásné (Ica)

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2020.10.08

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    15:00 -20:00
    2020.10.08

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            15:00-20:00                Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap 

    15:00 -19:00
    2020.10.08

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap                                15:00-19:00                Fittness terem fsz 019

    vezeti: Szabó Péterné

  • Sakk edzés, elemzés  

    16:00 -18:00
    2020.10.08

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub fsz 014

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Jóga tanfolyam

    17:00 -19:00
    2020.10.08

    Jóga tanfolyam 9 fő                                                                         17:00-19:00                Sakkterem I.em.102

    Vezeti: Imre Péter

  • Felnőtt néptánc edzés

    19:46 -21:30
    2020.10.08

    Felnőtt néptánc edzés, vezeti: Vizi Adrienn és Húsvét Dániel       19:46-21:30                Manninger terem IIem 209

9
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    00:00 -23:00
    2020.10.09

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            ZÁRVA          Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • MÁV          Vasút szakmai képzés  

    08:00 -16:00
    2020.10.09

    MÁV          Vasút szakmai képzés            08:00-16:00                   102 . I. em. sakkterem

  • TÖRI-Goldance-versenytánc 

    10:00 -21:00
    2020.10.09

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés               10:00-21:00          Színházterem+Kínai terem I. em.121

    Vezeti: Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Egészségügyi masszázs  

    13:00 -19:00
    2020.10.09

              Egészségügyi masszázs                                                                                                        Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375

10
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás   

    00:00 -23:00
    2020.10.10

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva  

  • TÖREKVÉS Művész Kávézó  

    10:00 -12:00
    2020.10.10

    TÖREKVÉS Művész Kávézó                                               10:00-                         Fittness terem fsz. 019

    Vezeti: Soltész Ilona

  • TÖRI-Goldance-versenytánc  

    10:00 -14:00
    2020.10.10

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés               10:00-14:00                        Kínai terem I. em.121

    Vezeti: Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar  

    17:00 -22:00
    2020.10.10

    Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar                                     17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria                                                                                                                                                                                                             +Színpad Iem 121

11
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2020.10.11

            Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva

  • TÖRI-Goldance-versenytánc  

    10:00 -14:00
    2020.10.11

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés               10:00-14:00                        Kínai terem I. em.121

    Vezeti: Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Könnyűzenei Koncert  Szilver zenekar 

    17:00 -21:00
    2020.10.11

    Könnyűzenei Koncert  Szilver zenekar                            17:00-21:00                 Színházterem I-II+galéria                                                                                                                                                                                                               +Színpad Iem 121

12
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    00:00 -23:00
    2020.10.12

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                     ZÁRVA                     Könyvtár olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                 Területi klub fsz 014

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -21:50
    2020.10.12

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés                           10:00-17:30  Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

    Közös óra                                                                                          17:31-19:45 Színházterem I-II.+124 Iem Kínai121

                Tanárok: Erdélyi Szilárd kb. 10-12fő                                   19:46-21:50  Színházterem I-II.+Galéria I.em.121

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita

    Szabadedzés Egyéni órák

    Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                 Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2020.10.12

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2020.10.12

    Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                       17:00-18:00                Galéria I. em  

  • Cseperedők táncedzés

    17:30 -18:30
    2020.10.12

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                     17:30-18:30                Manninger terem II.em 209

  • Apróságok néptánc edzés

    17:30 -18:15
    2020.10.12

    Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17:30-18:15                Színpad 121

  • Suttyók táncedzés

    18:16 -19:44
    2020.10.12

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:16-19:44                Színpad 121

  • Felnőtt néptánc edzés

    18:30 -21:00
    2020.10.12

    Felnőtt néptánc edzés, vezeti: Vizi Adrienn és Husvét Dániel    18:30-21:00    Manninger terem II.em 209

  • Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2020.10.12

    Kamara csoport, vezeti: Husvét Dániel                                        21:00-22:00    Manninger terem II.em 209           

13
  • MÁV          Vasút szakmai képzés 

    09:00 -16:00
    2020.10.13

    MÁV          Vasút szakmai képzés            09:00-16:00                   102 . I. em. sakkterem

  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    10:00 -21:30
    2020.10.13

    TÖRI─Goldance-versenytánc (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)     10:00-18:00    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

                Tanárok: Erdélyi Szilárd kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita Juhász Zsófi

    Latin közös óra                                                                                18:00-19:30    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

    Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

    Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00  Színházterem I-II.+Galéria  I. em.121

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd) kb. 10-16fő

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2020.10.13

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    15:00 -20:00
    2020.10.13

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            15:00-20:00                Könyvtár olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • Derűs Szívek Nyugdíjas Klub klubnap  

    15:00 -19:00
    2020.10.13

    Derűs Szívek Nyugdíjas Klub klubnap                                         15:00-19:00                Fittness terem fsz. 019

    Vezeti: Tokár Ilona

  • Sakk edzés, elemzés  

    16:00 -18:00
    2020.10.13

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub fsz 014

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

14
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2020.10.14

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            ZÁRVA          Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • MÁV          Vasút szakmai képzés 

    09:00 -16:00
    2020.10.14

    MÁV          Vasút szakmai képzés            09:00-16:00                   102 . I. em. sakkterem

  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    10:00 -21:50
    2020.10.14

    TÖRI- Goldance-versenytánc

    Versenyzői Próbák                           10:00-17:00            Színházterem I-II Iem 121

    Practice Night                                                                                   19:30-21:50        Színházterem I-II+124 Kínai Iem 121

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:50                Kínai terem Iem 124

                Tanárok: Erdélyi Szilárd  kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita          

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanár: Erdélyi Szilárd) kb. 12fő

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2020.10.14

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Cseperedők táncedzés

    17:30 -18:30
    2020.10.14

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                     17:30-18:30                Manninger terem II.em 209

  • Apróságok néptánc edzés

    17:30 -18:15
    2020.10.14

    Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17:30-18.15                Színpad 121

  • Suttyók táncedzés

    18:15 -19:29
    2020.10.14

    Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:15-19:29                Színpad 121

    Szabadidő klub fsz 021

  • Hastánc

    18:30 -20:00
    2020.10.14

    Hastánc

    vezeti Kozma Tímea(30/508-4296)                                   

    ayuda.hastanc@gmail.com                                                                  18:30-20:00                 Fittness terem fsz 019  

15
  • MÁV          Vasút szakmai képzés

    09:00 -16:00
    2020.10.15

    MÁV          Vasút szakmai képzés            09:00-16:00                   102 . I. em. sakkterem

  • TÖRI─ Goldance-versenytánc

    09:00 -21:00
    2020.10.15

    TÖRI─ Goldance-versenytánc

    szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00            Színházterem I-II Iem 121  

    Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:30                Színházterem I-II Iem 121

                Tanárok: Erdélyi Szilárd  kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita  Juhász Zsófi

  • Szenior Örömtánc 

    10:00 -11:00
    2020.10.15

    Szenior Örömtánc                                                                           10:00-11:00                Fittness terem fsz. 019

    Vezeti: Roósz Andrásné (Ica)

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2020.10.15

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás    

    15:00 -20:00
    2020.10.15

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            15:00-20:00                Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap 

    15:00 -19:00
    2020.10.15

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap                                15:00-19:00                Fittness terem fsz 019

    vezeti: Szabó Péterné

  • Sakk edzés, elemzés  

    16:00 -18:00
    2020.10.15

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub fsz 014

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Jóga tanfolyam

    17:00 -19:00
    2020.10.15

    Jóga tanfolyam 9 fő                                                                         17:00-19:00                Manninger terem IIem 209

    Vezeti: Imre Péter

  • Felnőtt néptánc edzés

    19:46 -21:30
    2020.10.15

    Felnőtt néptánc edzés, vezeti: Vizi Adrienn és Húsvét Dániel       19:46-21:30                Manninger terem IIem 209

16
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    00:00 -23:00
    2020.10.16

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            ZÁRVA          Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • MÁV          Vasút szakmai képzés 

    08:00 -16:00
    2020.10.16

    MÁV          Vasút szakmai képzés            08:00-16:00                   102 . I. em. sakkterem

  • TÖRI-Goldance-versenytánc 

    10:00 -21:00
    2020.10.16

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés               10:00-21:00          Színházterem+Kínai terem I. em.121

    Vezeti: Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2020.10.16

              Egészségügyi masszázs                                                                                                        Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375

  • Szüreti hagyományok és táncház 

    18:00 -23:00
    2020.10.16

    Szüreti hagyományok és táncház                                       18:00-23:00                Manninger terem IIem 209

    Vezeti: Ottinger Eszter, Vizi Adrienn, Matyi Zsolt

17
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás   

    00:00 -23:00
    2020.10.17

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva  

  • TÖREKVÉS Művész Kávézó 

    10:00 -13:00
    2020.10.17

    TÖREKVÉS Művész Kávézó                                               10:00-                         Fittness terem fsz. 019

    Vezeti: Soltész Ilona

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -14:00
    2020.10.17

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés               10:00-14:00                        Kínai terem I. em.121

    Vezeti: Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar 

    17:00 -22:00
    2020.10.17

    Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar                                     17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria                                                                                                                                                                                                             +Színpad Iem 121

18
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    00:00 -23:00
    2020.10.18

              Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva

  • TÖRI-Goldance-versenytánc  

    10:00 -14:00
    2020.10.18

    TÖRI-Goldance-versenytánc             Szabadedzés               10:00-14:00                        Kínai terem I. em.121

    Vezeti: Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Könnyűzenei Koncert  Szilver zenekar  

    17:00 -21:00
    2020.10.18

    Könnyűzenei Koncert  Szilver zenekar                            17:00-21:00                 Színházterem I-II+galéria                                                                                                                                                                                                               +Színpad Iem 121

19
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2020.10.19

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                     ZÁRVA                     Könyvtár olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                 Területi klub fsz 014

  • TÖRI-Goldance-versenytánc            

    10:00 -21:50
    2020.10.19

    TÖRI-Goldance-versenytánc            

    Szabadedzés                           10:00-17:30  Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

    Közös óra                                                                                          17:31-19:45 Színházterem II.+124 Iem Kínai121

                Tanárok: Erdélyi Szilárd kb. 10-12fő                                   19:46-21:50  Színházterem I-II.+Galéria I.em.121

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita

    Szabadedzés Egyéni órák

    Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                 Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Vasút szakmai képzés MÁV

    10:00 -16:00
    2020.10.19

    Vasút szakmai képzés MÁV            10:00-16:00                   102 . I. em. sakkterem

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2020.10.19

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2020.10.19

    Kézműves foglalkozás, vezeti: ……………………..                       17:00-18:00                Galéria I. em  

  • Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:30
    2020.10.19

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                     17:00-18:30                Manninger terem II.em 209

  • Jóga tanfolyam 9 fő  

    17:00 -19:00
    2020.10.19

    Jóga tanfolyam 9 fő                                                                         17:00-19:00                Fittness terem fszt 019

    Vezeti: Imre Péter (tel: 20/416-0822)

  • Apróságok néptánc edzés

    17:30 -18:15
    2020.10.19

    Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17:30-18:15                Színpad 121

  • Suttyók táncedzés

    18:16 -19:44
    2020.10.19

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:16-19:44                Színpad 121

  • Felnőtt néptánc edzés

    18:30 -21:00
    2020.10.19

    Felnőtt néptánc edzés, vezeti: Vizi Adrienn és Husvét Dániel    18:30-21:00    Manninger terem II.em 209

  • Kamara csoport

    21:00 -22:00
    2020.10.19

    Kamara csoport, vezeti: Husvét Dániel                                        21:00-22:00    Manninger terem II.em 209           

20
  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    10:00 -21:30
    2020.10.20

    TÖRI─Goldance-versenytánc (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)     10:00-18:00    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

                Tanárok: Erdélyi Szilárd kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita Juhász Zsófi

    Latin közös óra                                                                                18:00-19:30    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

    Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

    Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00  Színházterem I-II.+Galéria  I. em.121

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd) kb. 10-16fő

  • Vasút szakmai képzés MÁV 

    10:00 -16:00
    2020.10.20

    Vasút szakmai képzés MÁV            10:00-16:00                   102 . I. em. sakkterem

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2020.10.20

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    15:00 -20:00
    2020.10.20

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            15:00-20:00                Könyvtár olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • Sakk edzés, elemzés 

    16:00 -18:00
    2020.10.20

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub fsz 014

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Kristály Duó Nyugdíjas klubnap 

    16:00 -20:00
    2020.10.20

    Kristály Duó Nyugdíjas klubnap                                                   16:00-20:00                Fittness terem fsz. 019

    Vezető: Tóth István

21
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    00:00 -23:00
    2020.10.21

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            ZÁRVA          Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    10:00 -21:50
    2020.10.21

    TÖRI- Goldance-versenytánc

    Versenyzői Próbák                           10:00-17:00            Színházterem I-II Iem 121

    Practice Night                                                                                   19:30-21:50        Színházterem I-II+124 Kínai Iem 121

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:50                Kínai terem Iem 124

                Tanárok: Erdélyi Szilárd  kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita          

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanár: Erdélyi Szilárd) kb. 12fő

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2020.10.21

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Cseperedők táncedzés

    17:00 -18:30
    2020.10.21

    Cseperedők táncedzés, vezeti: Vizi Adrienn                                     17:00-18:30                Manninger terem II.em 209

  • Apróságok néptánc edzés

    17:30 -18:15
    2020.10.21

    Apróságok néptánc edzés, vezeti: Ottinger Eszter                            17:30-18.15                Színpad 121

  • Suttyók táncedzés

    18:15 -19:29
    2020.10.21

    Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:15-19:29                Színpad 121

                                                                                                                                                                                                 Szabadidő klub fsz 021

22
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc

    09:00 -21:30
    2020.10.22

    TÖRI─ Goldance-versenytánc

    szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00            Színházterem I-II Iem 121  

    Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:30                Színházterem I-II Iem 121

                Tanárok: Erdélyi Szilárd  kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita  Juhász Zsófi

  • Szenior Örömtánc   

    10:00 -11:00
    2020.10.22

    Szenior Örömtánc                                                                           10:00-11:00                Fittness terem fsz. 019

    Vezeti: Roósz Andrásné (Ica)

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2020.10.22

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    15:00 -20:00
    2020.10.22

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            15:00-20:00                Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap 

    15:00 -19:00
    2020.10.22

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap                                15:00-19:00                Fittness terem fsz 019

    vezeti: Szabó Péterné

  • Sakk edzés, elemzés 

    16:00 -18:00
    2020.10.22

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub fsz 014

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Jóga tanfolyam 9 fő

    17:00 -19:00
    2020.10.22

    Jóga tanfolyam 9 fő                                                                         17:00-19:00                Manninger terem IIem 209

    Vezeti: Imre Péter (tel: 20/416-0822)

  • Felnőtt néptánc edzés

    19:30 -21:30
    2020.10.22

    Felnőtt néptánc edzés, vezeti: Vizi Adrienn és Húsvét Dániel       19:30-21:30                Manninger terem IIem 209

23
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás   

    00:00 -23:00
    2020.10.23

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            ZÁRVA          Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • TÖRI-Goldance-versenytánc            

    10:00 -21:00
    2020.10.23

    TÖRI-Goldance-versenytánc            

    Szabadedzés               10:00-21:00          Színházterem+Kínai terem I. em.121

    Vezeti: Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2020.10.23

              Egészségügyi masszázs                                                                                                     Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375

24
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás

    00:00 -23:00
    2020.10.24

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva  

  • TÖREKVÉS Művész Kávézó 

    10:00 -13:00
    2020.10.24

    TÖREKVÉS Művész Kávézó                                               10:00-                         Fittness terem fsz. 019

    Vezeti: Soltész Ilona (tel: 20/403-6103)

  • TÖRI-Goldance-versenytánc  

    10:00 -14:00
    2020.10.24

    TÖRI-Goldance-versenytánc            

    Szabadedzés               10:00-14:00                        Kínai terem I. em.121

    Vezeti: Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar 

    17:00 -22:00
    2020.10.24

    Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar                                     17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria             

25
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2020.10.25

              Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva

  • TÖRI-Goldance-versenytánc            

    10:00 -14:00
    2020.10.25

    TÖRI-Goldance-versenytánc            

    Szabadedzés               10:00-14:00                        Kínai terem I. em.121

    Vezeti: Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Könnyűzenei Koncert  Szilver zenekar   

    17:00 -21:00
    2020.10.25

    Könnyűzenei Koncert  Szilver zenekar                            17:00-21:00                 Színházterem I-II+galéria             

26
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2020.10.26

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                     ZÁRVA                     Könyvtár olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                 Területi klub fsz 014

  • Vasúti szakmai képzés (MÁV)  

    10:00 -16:00
    2020.10.26

    Vasúti szakmai képzés (MÁV)                  10:00-16:00                   102 . I. em. sakkterem

  • TÖRI-Goldance-versenytánc       

    10:00 -21:50
    2020.10.26

    TÖRI-Goldance-versenytánc            

    Szabadedzés                           10:00-17:30  Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

    Közös óra                                                                                          17:31-19:45 Színházterem I-II.+124 Iem Kínai121

                Tanárok: Erdélyi Szilárd kb. 10-12fő                                   19:46-21:50  Színházterem I-II.+Galéria I.em.121

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita

    Szabadedzés Egyéni órák

    Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                 Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2020.10.26

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

27
  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    10:00 -21:30
    2020.10.27

    TÖRI─Goldance-versenytánc (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)     10:00-18:00    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

                Tanárok: Erdélyi Szilárd kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita Juhász Zsófi

    Latin közös óra                                                                                18:00-19:30    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

    Vezetett edzés                                                                                  19:30-21:30    Színházterem I-II.+Galéria I. em.121

    Szabadedzés és egyéni órák                                                            17:00-21:00  Színházterem I-II.+Galéria  I. em.121

    (Tanárok: Erdélyi Szilárd) kb. 10-16fő

  • Vasúti szakmai képzés (MÁV)

    10:00 -16:00
    2020.10.27

    Vasúti szakmai képzés (MÁV)                  10:00-16:00                   102 . I. em. sakkterem

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2020.10.27

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    15:00 -20:00
    2020.10.27

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            15:00-20:00                Könyvtár olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • Sakk edzés, elemzés 

    16:00 -18:00
    2020.10.27

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub fsz 014

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

28
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    00:00 -23:00
    2020.10.28

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            ZÁRVA          Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • Vasúti szakmai képzés (MÁV)  

    10:00 -16:00
    2020.10.28

    Vasúti szakmai képzés (MÁV)                  10:00-16:00                   102 . I. em. sakkterem

  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    10:00 -21:50
    2020.10.28

    TÖRI- Goldance-versenytánc

    ersenyzői Próbák                           10:00-17:00            Színházterem I-II Iem 121

    Practice Night                                                                                   19:30-21:50        Színházterem I-II+124 Kínai Iem 121

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:50                Kínai terem Iem 124

                Tanárok: Erdélyi Szilárd  kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita          

    Latin Verseny szimuláció (4 körben)

                (Tanár: Erdélyi Szilárd) kb. 12fő

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2020.10.28

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

29
  • TÖRI─ Goldance-versenytánc

    09:00 -21:30
    2020.10.29

    TÖRI─ Goldance-versenytánc

    szabadedzés

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-17:00            Színházterem I-II Iem 121  

    Standard Basic, versenyzői közös órák                                         17:00-21:30                Színházterem I-II Iem 121

                Tanárok: Erdélyi Szilárd  kb. 10-12fő

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita  Juhász Zsófi

  • Szenior Örömtánc    

    10:00 -11:00
    2020.10.29

    Szenior Örömtánc                                                                           10:00-11:00                Fittness terem fsz. 019

    Vezeti: Roósz Andrásné (Ica)

  • Vasúti szakmai képzés (MÁV) 

    10:00 -16:00
    2020.10.29

    Vasúti szakmai képzés (MÁV)                  10:00-16:00                   102 . I. em. sakkterem

  • Szenior Sakkverseny 60 +  

    10:30 -16:00
    2020.10.29

    Szenior Sakkverseny 60 +                                  10:30-16:00        Színházterem I-II Iem 121

    Versenybíró: Korpics Zsolt  

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2020.10.29

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    15:00 -20:00
    2020.10.29

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            15:00-20:00                Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap 

    15:00 -19:00
    2020.10.29

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap                                15:00-19:00                Fittness terem fsz 019

    vezeti: Szabó Péterné

  • Sakk edzés, elemzés  

    16:00 -18:00
    2020.10.29

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub fsz 014

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)

  • Jóga oktatás/próba/edzés   

    17:00 -19:00
    2020.10.29

    Jóga oktatás/próba/edzés                                                                17:00-19:00                Manninger terem IIem 209

    Vezeti: Imre Péter (tel: 20/416-0822)

30
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    00:00 -23:00
    2020.10.30

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            ZÁRVA          Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • TÖRI-Goldance-versenytánc 

    10:00 -21:00
    2020.10.30

    TÖRI-Goldance-versenytánc            

    Szabadedzés               10:00-21:00          Színházterem+Kínai terem I. em.121

    Vezeti: Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Vasúti szakmai képzés (MÁV) 

    10:00 -16:00
    2020.10.30

    Vasúti szakmai képzés (MÁV)                  10:00-16:00                   102 . I. em. sakkterem

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2020.10.30

             Egészségügyi masszázs                                                                                                     Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375

  • Derűs Szívek Nyugdíjas Klub klubnap

    15:00 -19:00
    2020.10.30

    Derűs Szívek Nyugdíjas Klub klubnap                             15:00-19:00                Fszt. Fittness terem 019

    Vezeti: Tokár Ilona

31
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás

    00:00 -23:00
    2020.10.31

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva  

  • TÖREKVÉS Művész Kávézó 

    10:00 -13:00
    2020.10.31

    TÖREKVÉS Művész Kávézó                                               10:00-                         Fittness terem fsz. 019

    Vezeti: Soltész Ilona (tel: 20/403-6103)

  • TÖRI-Goldance-versenytánc 

    10:00 -14:00
    2020.10.31

    TÖRI-Goldance-versenytánc            

    Szabadedzés               10:00-14:00                        Kínai terem I. em.121

    Vezeti: Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar 

    17:00 -22:00
    2020.10.31

    Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar                                     17:00-22:00      Színházterem I-II+galéria                             

    Zenekarvezető: Márton Péter 20/943-2607                                                                     +Színpad Iem 121

 

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.