Eseménynaptár

 

< 2021 >
November
H.K.Sze.Cs.P.Szo.V.
1
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2021.11.01

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                     ZÁRVA                     Könyvtár olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                             ZÁRVA                     Területi klub fsz 014

  • Orvosi rendelő nyitva tartása

    08:00 -12:00
    2021.11.01

    Orvosi rendelő nyitva tartása: 08:00-12:00

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -21:50
    2021.11.01

    TÖRI-Goldance-versenytánc

    edzés igazolt versenyzőknek      10:00-18:15 Színházterem I-II. Színpad+Galéria I.em. 582m2

                                                                                                                                            18:15-19:44     Kínai terem

                Tanárok: Erdélyi Szilárd kb.                                             19:46-21:50 Színházterem I-II. Színpad+Galéria I.em. 582m2

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2021.11.01

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

2
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2021.11.02

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva                                      Könyvtár olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                         Zárva                                      Területi klub fsz 014

  • Orvosi rendelő nyitva tartása

    10:00 -16:00
    2021.11.02

    Orvosi rendelő nyitva tartása: 10:00-13:00     és 13:00-16:00 (jogosítvány orvosi)

  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    10:00 -21:00
    2021.11.02

    TÖRI─Goldance-versenytánc

    (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)     10:00-21:00    Színházterem I-II. Színpad+Galéria

                                                                                                                                                                                                                 I.em. 582m2

                Tanárok: Erdélyi Szilárd kb. igazolt versenyzőknek

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita Juhász Zsófi

  • Szenior Örömtánc  

    10:00 -12:00
    2021.11.02

    Szenior Örömtánc                                                                           10:00-12:00                I. em. sakkterem

    Vezeti: Roósz Andrásné (Ica)

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2021.11.02

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Sakk edzés, elemzés 

    16:00 -18:00
    2021.11.02

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub fsz 014

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)   Védettségi igazolvánnyal rendelkező versenyzők részére!

3
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    00:00 -23:00
    2021.11.03

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            ZÁRVA          Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                     ZÁRVA         Területi klub fsz 014

  • Orvosi rendelő nyitva tartása

    08:00 -12:00
    2021.11.03

    Orvosi rendelő nyitva tartása:  08:00-12:00

  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    10:00 -21:50
    2021.11.03

    TÖRI- Goldance-versenytánc

    ersenyzői Próbák edzés                  10:00-17:00                Színházterem I-II. Színpad+Galéria

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:50                Kínai terem

                Tanárok: Erdélyi Szilárd  kb. 10-12fő igazolt versenyzőknek

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita          

    Latin Verseny szimuláció (4 körben) edzés

                (Tanár: Erdélyi Szilárd)

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2021.11.03

    Egészségügyi masszázs                                                                   

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Apróságok és Cseperedők néptánc edzés

    16:45 -18:00
    2021.11.03

    Apróságok és Cseperedők néptánc edzés                                         16:45-18.00                II.em. Manninger terem

    vezeti: Ottinger Eszter és Vizi Adrienn

  • Hastánc

    17:30 -19:00
    2021.11.03

    Hastánc (vezeti: Kozma Tímea)                                                     17:30-19:00                Fittness terem fsz 019

  • Manninger Miklós csoport 

    18:00 -19:30
    2021.11.03

    Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem II em 209

                                                                                                                                                                                                 Szabadidő klub fsz 021

  • Suttyók táncedzés, vezeti

    18:00 -19:29
    2021.11.03

    Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:00-19:29                Színpad 121

  • Zsonglőr edzés  

    19:00 -21:00
    2021.11.03

    Zsonglőr edzés                                                                                 19:00-21:00                I.em. sakkterem

    Felelős: Márványi Anna (30/611-5860)

  • Médium csoport (régi felnőttek) 

    19:30 -21:00
    2021.11.03

    Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem IIem 209

                                                                                                                                                                                                 I. em. öltöző

4
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2021.11.04

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                          Zárva                          Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • Petrolsped Kft. Munkahelyi szakmai oktatás

    08:00 -16:00
    2021.11.04

    Petrolsped Kft          Munkahelyi szakmai oktatás             08:00-16:00             Fszt. szabadidő klub

  • Orvosi rendelő nyitva tartása

    08:00 -12:00
    2021.11.04

    Orvosi rendelő nyitva tartása: 08:00-12:00

  • TÖRI─ Goldance-versenytánc

    09:00 -21:30
    2021.11.04

    TÖRI─ Goldance-versenytánc

    szabadedzés  igazolt versenyzőknek                    Színházterem I-II. Színpad+Galéria

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-18:00                                       

                Tanárok: Erdélyi Szilárd  Inotai Csaba, Borkai Anita,  Juhász Zsófi

                                                                                                               18:00-21:30                Kínai terem

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2021.11.04

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75 

  • Sakk edzés, elemzés

    16:00 -18:00
    2021.11.04

    Sakk edzés, elemzés                                                    16:00-                         Területi klub fsz 014

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)   Védettségi igazolvánnyal rendelkező versenyzők részére!

  • Hullahopp edzés 

    18:00 -19:00
    2021.11.04

    Hullahopp edzés                                                                              18:00-19:00                I.em. sakkterem

  • Zsonglőr edzés

    19:30 -21:30
    2021.11.04

    Zsonglőr edzés                                                                                 19:30-21:30                I.em. sakkterem

    Felelős: Márványi Anna (30/611-5860)

5
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2021.11.05

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            ZÁRVA          Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • Orvosi rendelő nyitva tartása

    08:00 -16:00
    2021.11.05

    Orvosi rendelő nyitva tartása:  08:00-12:00   és    12:00-16:00 (jogosítvány orvosi)

  • TÖRI─ Goldance-versenytánc

    10:00 -21:30
    2021.11.05

    TÖRI─ Goldance-versenytánc

    szabadedzés  igazolt versenyzőknek         10:00-21:30         kínai terem

    Vezeti: Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Egészségügyi masszázs 

    13:00 -19:00
    2021.11.05

              Egészségügyi masszázs                                                Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375

  • Színi kör próba   

    18:00 -20:00
    2021.11.05

    Színi kör próba                                                        18:00-20:00                            Szabadidő Klub

    Vezeti: Markos Viktória (70/365-5523)

  • Lengyel néptánc csoport fogadása

    18:00 -22:00
    2021.11.05

    Lengyel néptánc csoport fogadása – vendégül látása

    35-40 fő                                                              18:00-22:00         Fszt. Fittness terem

    Irányítja: Gaál Tibor

  • VOX INSANA Kamarakórus   

    19:00 -21:30
    2021.11.05

    VOX INSANA Kamarakórus                                               19:00-21:30                I.em.Sakkterem

    Vezeti: Tőri Csaba (30/692-7644)

  • Felnőtt néptánc edzés

    19:00 -21:30
    2021.11.05

    Felnőtt néptánc edzés, vezeti: Húsvét Dániel+Vizi Adrienn         19:00-21:30               Manninger terem IIem 209

6
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás 

    00:00 -23:00
    2021.11.06

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva  

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -14:00
    2021.11.06

    TÖRI-Goldance-versenytánc

    edzés igazolt versenyzőknek          10:00-14:00                 Színházterem I-II+galéria             

    Vezeti: Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Lengyel néptánc csoport vendégül látása

    12:00 -14:00
    2021.11.06

    Lengyel néptánc csoport vendégül látása

                                                                                12:00-14:00         Fszt. Fittness terem

    Irányítja: Gaál Tibor

    Fellépésük vezetése a Csepeli Lengyel Est-re (Radnóti Miklós Műv.Ház – 1214 Bp. Vénusz u. 2.)

                                                                                16:30-

  • Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar 

    17:00 -23:00
    2021.11.06

    Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar                                       17:00-23:00               Színházterem I-II+galéria                          Zenekarvezető:     Márton Péter 20/943-2607                                                                                                 +Színpad Iem 121

    Belépés csak érvényes védettségi igazolvánnyal!

              Testhőfok mérés (37 C felett a belépést megtagadni!)

7
  •  Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2021.11.07

               Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -14:00
    2021.11.07

    TÖRI-Goldance-versenytánc

    edzés   igazolt versenyzőknek          10:00-14:00                       Kínai terem

    Vezeti: Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Glob Art színi műhely  

    11:00 -22:00
    2021.11.07

    Glob Art színi műhely                                                                       11:00-22:00                Színházterem I-II+galéria             

    Vezeti: Somogyi Anna Kata (20/252-6211)

8
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2021.11.08

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                     ZÁRVA                     Könyvtár olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                             ZÁRVA                     Területi klub fsz 014

  • Orvosi rendelő nyitva tartása

    08:00 -12:00
    2021.11.08

    Orvosi rendelő nyitva tartása: 08:00-12:00

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -21:50
    2021.11.08

    TÖRI-Goldance-versenytánc

    edzés igazolt versenyzőknek      10:00-18:15 Színházterem I-II. Színpad+Galéria I.em. 582m2

                                                         18:15-19:44     Kínai terem

                Tanárok: Erdélyi Szilárd kb.                                             19:46-21:50 Színházterem I-II. Színpad+Galéria I.em. 582m2

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2021.11.08

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Törekvés Dalkör próba

    14:00 -16:00
    2021.11.08

    Törekvés Dalkör próba vezeti: Kemény Ági                                   14:00-16:00                Szabadidő klub fsz 021

  • Apróságok + Cseperedők néptánc edzés

    16:45 -18:15
    2021.11.08

    Apróságok + Cseperedők néptánc edzés,                                         16:45-18:15                Manninger terem II.em 209

    vezeti: Ottinger Eszter + Vizi Adrienn

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2021.11.08

    Kézműves foglalkozás, vezeti: Seresné Vizi Bernadett                   17:00-18:00                Galéria I. em  

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:44
    2021.11.08

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:00-19:44                  Színpad 121

  • Színi kör próba  

    18:00 -20:00
    2021.11.08

    Színi kör próba                                                                                18:00-20:00               Szabadidő Klub

    Vezeti: Markos Viktória (70/365-5523)

  • Felnőtt néptánc edzés

    18:30 -21:00
    2021.11.08

    Felnőtt néptánc edzés, vezeti: Husvét Dániel                                   18:30-21:00                Manninger terem II.em 209

  • Glob Art színi műhely 

    18:30 -21:30
    2021.11.08

    Glob Art színi műhely                                                                       18:30-21:30                I. em. sakkterem

    Vezeti: Somogyi Anna Kata (20/252-6211)

9
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2021.11.09

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva                                      Könyvtár olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                         Zárva                                      Területi klub fsz 014

  • Orvosi rendelő nyitva tartása

    10:00 -16:00
    2021.11.09

    Orvosi rendelő nyitva tartása: 10:00-13:00     és 13:00-16:00 (jogosítvány orvosi)

  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    10:00 -21:00
    2021.11.09

    TÖRI─Goldance-versenytánc (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)     10:00-21:00    Színházterem I-II. Színpad+Galéria

                                                                                                                                                                                                                 I.em. 582m2

                Tanárok: Erdélyi Szilárd kb. igazolt versenyzőknek

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita Juhász Zsófi

  • Szenior Örömtánc  

    10:00 -12:00
    2021.11.09

    Szenior Örömtánc                                                                           10:00-12:00                I. em. sakkterem

    Vezeti: Roósz Andrásné (Ica)

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2021.11.09

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Sakk edzés, elemzés

    16:00 -18:00
    2021.11.09

    Sakk edzés, elemzés                 16:00-                         Területi klub fsz 014

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)   Védettségi igazolvánnyal rendelkező versenyzők részére!

10
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2021.11.10

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            ZÁRVA          Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                     ZÁRVA         Területi klub fsz 014

  • Orvosi rendelő nyitva tartása

    08:00 -12:00
    2021.11.10

    Orvosi rendelő nyitva tartása:  08:00-12:00

  • Petrolsped Kft          Munkahelyi szakmai oktatás

    08:00 -16:00
    2021.11.10

    Petrolsped Kft          Munkahelyi szakmai oktatás             08:00-16:00             Fszt. szabadidő klub

  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    10:00 -21:50
    2021.11.10

    TÖRI- Goldance-versenytánc

    Versenyzői Próbák edzés                  10:00-17:00                Színházterem I-II. Színpad+Galéria

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:50                Kínai terem

                Tanárok: Erdélyi Szilárd  kb. 10-12fő igazolt versenyzőknek

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita          

    Latin Verseny szimuláció (4 körben) edzés

                (Tanár: Erdélyi Szilárd)

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2021.11.10

    Egészségügyi masszázs                                                                   

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Apróságok és Cseperedők néptánc edzés 

    16:45 -18:00
    2021.11.10

    Apróságok és Cseperedők néptánc edzés                                         16:45-18.00                II.em. Manninger terem

    vezeti: Ottinger Eszter és Vizi Adrienn       

  • Hastánc

    17:30 -19:00
    2021.11.10

    Hastánc (vezeti: Kozma Tímea)                                                     17:30-19:00                Fittness terem fsz 019

  • Manninger Miklós csoport 

    18:00 -19:30
    2021.11.10

    Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem II em 209

                                                                                                                                                                                                 Szabadidő klub fsz 021

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:29
    2021.11.10

    Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:00-19:29                Színpad 121

  • Zsonglőr edzés

    19:00 -21:00
    2021.11.10

    Zsonglőr edzés                       19:00-21:00                I.em. sakkterem

    Felelős: Márványi Anna (30/611-5860)

  • Médium csoport (régi felnőttek)

    19:30 -21:00
    2021.11.10

    Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem IIem 209

                                                                                                                                              I. em. öltöző

11
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2021.11.11

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            Zárva                          Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • Orvosi rendelő nyitva tartása

    08:00 -12:00
    2021.11.11

    Orvosi rendelő nyitva tartása: 08:00-12:00

  • TÖRI─ Goldance-versenytánc

    09:00 -21:30
    2021.11.11

    TÖRI─ Goldance-versenytánc

    szabadedzés  igazolt versenyzőknek                    Színházterem I-II. Színpad+Galéria

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-18:00                                       

                Tanárok: Erdélyi Szilárd  Inotai Csaba, Borkai Anita,  Juhász Zsófi                         

                                                                                                               18:00-21:30                Kínai terem

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2021.11.11

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Törekvés Nyugdíjas Klub klubnap

    13:00 -16:00
    2021.11.11

    Törekvés Nyugdíjas Klub klubnap                                               13:00-16:00                fszt. Területi klub

    Vezeti: Kiszel Ferencné

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap 

    15:00 -19:00
    2021.11.11

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap                                15:00-19:00                Fittness terem fsz 019

    vezeti: Szabó Péterné

    Védettségi Igazolvány szükséges a belépéshez!

              Testhőfok mérés (37 C felett a belépést megtagadni!)

  • Sakk edzés, elemzés 

    16:00 -18:00
    2021.11.11

    Sakk edzés, elemzés                                                                          16:00-                         Területi klub fsz 014

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)   Védettségi igazolvánnyal rendelkező versenyzők részére!

  • Glob Art színi műhely    

    17:30 -21:30
    2021.11.11

    Glob Art színi műhely                                                                       17:30-21:30                Színházterem I.

    Vezeti: Somogyi Anna Kata (20/252-6211)

  • Hullahopp edzés

    18:00 -19:00
    2021.11.11

    Hullahopp edzés                                                                              18:00-19:00                I.em. sakkterem

  • Felnőtt néptánc edzés

    19:30 -21:30
    2021.11.11

    Felnőtt néptánc edzés, vezeti: Húsvét Dániel+Vizi Adrienn         19:30-21:30                Manninger terem IIem 209

  • Zsonglőr edzés 

    19:30 -21:30
    2021.11.11

    Zsonglőr edzés                                                                                 19:30-21:30                I.em. sakkterem

    Felelős: Márványi Anna (30/611-5860)

12
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás  

    00:00 -23:00
    2021.11.12

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            ZÁRVA          Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • Orvosi rendelő nyitva tartása

    08:00 -16:00
    2021.11.12

    Orvosi rendelő nyitva tartása:  08:00-12:00   és    12:00-16:00 (jogosítvány orvosi)

  • TÖRI─ Goldance-versenytánc

    10:00 -21:30
    2021.11.12

    TÖRI─ Goldance-versenytánc

    szabadedzés  igazolt versenyzőknek         10:00-21:30         kínai terem

    Vezeti: Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2021.11.12

              Egészségügyi masszázs                                                 Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375

  • Könnyűzenei Koncert  Főnix Voice zenekarral

    18:00 -22:00
    2021.11.12

    Könnyűzenei Koncert  Főnix Voice zenekarral               18:00-22:00                Színházterem I-II+galéria                              Zenekarvezető:      Szilágyi Zoltán (30/341-2908)                                             +Színpad Iem 121

    Belépés csak érvényes védettségi igazolvánnyal!

              Testhőfok mérés (37 C felett a belépést megtagadni!)

  • Színi kör próba 

    18:00 -20:00
    2021.11.12

    Színi kör próba                                                        18:00-20:00                            II.em Manninger terem

    Vezeti: Markos Viktória (70/365-5523)

  • VOX INSANA Kamarakórus 

    19:00 -21:30
    2021.11.12

    VOX INSANA Kamarakórus                                               19:00-21:30                I.em.Sakkterem

    Vezeti: Tőri Csaba (30/692-7644)

13
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás 

    00:00 -23:00
    2021.11.13

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva  

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -14:00
    2021.11.13

    TÖRI-Goldance-versenytánc

    edzés igazolt versenyzőknek          10:00-14:00                 Színházterem I-II+galéria             

    Vezeti: Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar

    17:00 -23:00
    2021.11.13

    Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar                                       17:00-23:00               Színházterem I-II+galéria              Zenekarvezető:     Márton Péter 20/943-2607                               +Színpad Iem 121

    Belépés csak érvényes védettségi igazolvánnyal!

              Testhőfok mérés (37 C felett a belépést megtagadni!)

  • Glob Art színi műhely 

    18:30 -21:30
    2021.11.13

    Glob Art színi műhely                                                                       18:30-21:30                I. em. sakkterem

    Vezeti: Somogyi Anna Kata (20/252-6211)

14
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2021.11.14

           Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva

  • Bp-i Felnőtt Sakk Csapatbajnokság

    08:00 -16:00
    2021.11.14

    Bp-i Felnőtt Sakk Csapatbajnokság

    Törekvés – Morihana PSE IV.                                                         08:00-16:00                Fsz. Fittness terem

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -14:00
    2021.11.14

    TÖRI-Goldance-versenytánc

    edzés   igazolt versenyzőknek          10:00-14:00                       Kínai terem

    Vezeti: Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Glob Art színi műhely  

    14:00 -20:00
    2021.11.14

    Glob Art színi műhely                                                                       14:00-20:00                I.em sakkterem             

    Vezeti: Somogyi Anna Kata (20/252-6211)

  • Könnyűzenei Koncert  Szilver zenekar 

    17:00 -21:00
    2021.11.14

    Könnyűzenei Koncert  Szilver zenekar                                         17:00-21:00                Színházterem I-II+galéria              Zenekarvezető: Ruszin János                                                      +Színpad Iem 121

    Belépés csak érvényes védettségi igazolvánnyal!

             Testhőfok mérés (37 C felett a belépést megtagadni!)

15
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2021.11.15

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                     ZÁRVA                     Könyvtár olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                             ZÁRVA                     Területi klub fsz 014

  • Orvosi rendelő nyitva tartása

    08:00 -12:00
    2021.11.15

    Orvosi rendelő nyitva tartása: 08:00-12:00

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -21:50
    2021.11.15

    TÖRI-Goldance-versenytánc

    edzés igazolt versenyzőknek      10:00-18:15 Színházterem I-II. Színpad+Galéria I.em. 582m2

                                                         18:15-19:44     Kínai terem

    Tanárok: Erdélyi Szilárd kb.         19:46-21:50 Színházterem I-II. Színpad+Galéria I.em. 582m2

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2021.11.15

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Apróságok + Cseperedők néptánc edzés

    16:45 -18:15
    2021.11.15

    Apróságok + Cseperedők néptánc edzés,                                         16:45-18:15                Manninger terem II.em 209

    vezeti: Ottinger Eszter + Vizi Adrienn

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2021.11.15

    Kézműves foglalkozás, vezeti: Seresné Vizi Bernadett                   17:00-18:00                Galéria I. em  

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:44
    2021.11.15

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:0-19:44                  Színpad 121

  • Színi kör próba 

    18:00 -20:00
    2021.11.15

    Színi kör próba                                                                                18:00-20:00               Szabadidő Klub

    Vezeti: Markos Viktória (70/365-5523)

  • Felnőtt néptánc edzés

    18:30 -21:00
    2021.11.15

    Felnőtt néptánc edzés, vezeti: Husvét Dániel                                   18:30-21:00                Manninger terem II.em 209

  • Glob Art színi műhely 

    18:30 -21:30
    2021.11.15

    Glob Art színi műhely                                                                       18:30-21:30                I. em. sakkterem

    Vezeti: Somogyi Anna Kata (20/252-6211)

16
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    00:00 -23:00
    2021.11.16

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva                                      Könyvtár olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                         Zárva                                      Területi klub fsz 014

  • Petrolsped Kft Munkahelyi szakmai oktatás

    08:00 -16:00
    2021.11.16

    Petrolsped Kft Munkahelyi szakmai oktatás             08:00-16:00             Fszt. szabadidő klub

  • Orvosi rendelő nyitva tartása

    10:00 -13:00
    2021.11.16

    Orvosi rendelő nyitva tartása: 10:00-13:00     és 13:00-16:00 (jogosítvány orvosi)

  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    10:00 -21:00
    2021.11.16

    TÖRI─Goldance-versenytánc

    (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)    

    10:00-21:00    Színházterem I-II. Színpad+Galéria I.em. 582m2

    Tanárok: Erdélyi Szilárd kb. igazolt versenyzőknek

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita Juhász Zsófi

  • Szenior Örömtánc

    10:00 -12:00
    2021.11.16

    Szenior Örömtánc                                                                           10:00-12:00                I. em. sakkterem

    Vezeti: Roósz Andrásné (Ica)

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2021.11.16

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Sakk edzés, elemzés

    16:00 -18:00
    2021.11.16

    Sakk edzés, elemzés              16:00-                         Területi klub fsz 014

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)   Védettségi igazolvánnyal rendelkező versenyzők részére!

17
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2021.11.17

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            ZÁRVA          Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                     ZÁRVA         Területi klub fsz 014

  • Orvosi rendelő nyitva tartása

    08:00 -12:00
    2021.11.17

    Orvosi rendelő nyitva tartása:  08:00-12:00

  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    10:00 -21:50
    2021.11.17

    TÖRI- Goldance-versenytánc

    Versenyzői Próbák edzés                  10:00-17:00                Színházterem I-II. Színpad+Galéria

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:50                Kínai terem

                Tanárok: Erdélyi Szilárd  kb. 10-12fő igazolt versenyzőknek

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita          

    Latin Verseny szimuláció (4 körben) edzés

                (Tanár: Erdélyi Szilárd)

  • Egészségügyi masszázs  

    13:00 -19:00
    2021.11.17

    Egészségügyi masszázs                                                                   

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Apróságok és Cseperedők néptánc edzés 

    16:45 -18:00
    2021.11.17

    Apróságok és Cseperedők néptánc edzés                                         16:45-18.00                II.em. Manninger terem

    vezeti: Ottinger Eszter és Vizi Adrienn

  • Hastánc

    17:30 -19:00
    2021.11.17

    Hastánc (vezeti: Kozma Tímea)                                                     17:30-19:00                Fittness terem fsz 019

  • Manninger Miklós csoport 

    18:00 -19:30
    2021.11.17

    Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem II em 209

                                                                                                                                                                                                 Szabadidő klub fsz 021

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:29
    2021.11.17

    Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:00-19:29                Színpad 121

  • Zsonglőr edzés 

    19:00 -21:00
    2021.11.17

    Zsonglőr edzés                                                                                 19:00-21:00                I.em. sakkterem

    Felelős: Márványi Anna (30/611-5860)

  • Médium csoport (régi felnőttek) 

    19:30 -21:00
    2021.11.17

    Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem IIem 209

                                                                                                                                                                                                 I. em. öltöző

18
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2021.11.18

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            Zárva                          Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • Orvosi rendelő nyitva tartása

    08:00 -12:00
    2021.11.18

    Orvosi rendelő nyitva tartása: 08:00-12:00

  • TÖRI─ Goldance-versenytánc

    09:00 -18:00
    2021.11.18

    TÖRI─ Goldance-versenytánc

    szabadedzés  igazolt versenyzőknek                    Színházterem I-II. Színpad+Galéria

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-18:00                                       

                Tanárok: Erdélyi Szilárd  Inotai Csaba, Borkai Anita,  Juhász Zsófi         

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2021.11.18

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap 

    15:00 -19:00
    2021.11.18

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap                                15:00-19:00                Fittness terem fsz 019

    vezeti: Szabó Péterné

    Védettségi Igazolvány szükséges a belépéshez!

              Testhőfok mérés (37 C felett a belépést megtagadni!)

  • Sakk edzés, elemzés

    16:00 -18:00
    2021.11.18

    Sakk edzés, elemzés                16:00-                         Területi klub fsz 014

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)   Védettségi igazolvánnyal rendelkező versenyzők részére!

  • Glob Art színi műhely

    17:30 -21:30
    2021.11.18

    Glob Art színi műhely                                                                       17:30-21:30                Színházterem I.

    Vezeti: Somogyi Anna Kata (20/252-6211)

  • Hullahopp edzés

    18:00 -19:00
    2021.11.18

    Hullahopp edzés                      18:00-19:00                I.em. sakkterem

  • Felnőtt néptánc edzés

    19:30 -21:30
    2021.11.18

    Felnőtt néptánc edzés, vezeti: Húsvét Dániel+Vizi Adrienn         19:30-21:30                Manninger terem IIem 209

  • Zsonglőr edzés

    19:30 -21:30
    2021.11.18

    Zsonglőr edzés                                                                                 19:30-21:30                I.em. sakkterem

    Felelős: Márványi Anna (30/611-5860)

19
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2021.11.19

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            ZÁRVA          Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • Orvosi rendelő nyitva tartása

    08:00 -16:00
    2021.11.19

    Orvosi rendelő nyitva tartása:  08:00-12:00   és    12:00-16:00 (jogosítvány orvosi)

  • TÖRI─ Goldance-versenytánc

    10:00 -21:30
    2021.11.19

    TÖRI─ Goldance-versenytánc

    szabadedzés  igazolt versenyzőknek         10:00-21:30         kínai terem

    Vezeti: Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2021.11.19

              Egészségügyi masszázs                                                       Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375

  • Táncház a néptánc csoportoknak

    17:00 -22:00
    2021.11.19

    Táncház a néptánc csoportoknak                          17:00-22:00                                       II. em Manninger terem

    Vezeti: Ottinger Eszter Zsuzsanna, Vizi Adrienn és Matyi Zsolt

  • Könnyűzenei Koncert  a Classic Beat Band-del 

    18:00 -22:00
    2021.11.19

    Könnyűzenei Koncert  a Classic Beat Band-del               18:00-22:00                Színházterem I-II+galéria                              Zenekarvezető:      Csákó Tamás: 70/611-4442                                                                                +Színpad Iem 121

    Belépés csak érvényes védettségi igazolvánnyal!

              Testhőfok mérés (37 C felett a belépést megtagadni!)

  • Színi kör próba 

    18:00 -20:00
    2021.11.19

    Színi kör próba                                                        18:00-20:00                            Szabadidő Klub

    Vezeti: Markos Viktória (70/365-5523)

  • VOX INSANA Kamarakórus 

    19:00 -21:30
    2021.11.19

    VOX INSANA Kamarakórus                                               19:00-21:30                I.em.Sakkterem

    Vezeti: Tőri Csaba (30/692-7644)

20
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás

    00:00 -23:00
    2021.11.20

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartartás                            Zárva  

  • TÖREKVÉS Hagyományőrző és Felnőtt Néptánc csoport fellépése

    00:00 -23:00
    2021.11.20

    TÖREKVÉS Hagyományőrző és Felnőtt Néptánc csoport fellépése

    Solymáron a Manninger Miklós 80. emlékműsoron

    (Helyszín: Klebersberg Kúria)

     

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -14:00
    2021.11.20

    TÖRI-Goldance-versenytánc

    edzés igazolt versenyzőknek          10:00-14:00                 Színházterem I-II+galéria             

    Vezeti: Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar

    17:00 -23:00
    2021.11.20

    Könnyűzenei Koncert  Sétahajó zenekar                                       17:00-23:00               Színházterem I-II+galéria              Zenekarvezető:     Márton Péter 20/943-2607                                +Színpad Iem 121

    Belépés csak érvényes védettségi igazolvánnyal!

              Testhőfok mérés (37 C felett a belépést megtagadni!)

21
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    00:00 -23:00
    2021.11.21

            Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -14:00
    2021.11.21

    TÖRI-Goldance-versenytánc

    edzés   igazolt versenyzőknek          10:00-14:00                       Kínai terem

    Vezeti: Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Glob Art színi műhely

    14:00 -20:00
    2021.11.21

    Glob Art színi műhely                                                                       14:00-20:00                I.em sakkterem             

    Vezeti: Somogyi Anna Kata (20/252-6211)

     

  • Könnyűzenei Koncert  Szilver zenekar

    17:00 -21:00
    2021.11.21

    Könnyűzenei Koncert  Szilver zenekar                                         17:00-21:00                Színházterem I-II+galéria              Zenekarvezető: Ruszin János                                                       +Színpad Iem 121

    Belépés csak érvényes védettségi igazolvánnyal!

              Testhőfok mérés (37 C felett a belépést megtagadni!)

22
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2021.11.22

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                     ZÁRVA                     Könyvtár olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                             ZÁRVA                     Területi klub fsz 014

  • Orvosi rendelő nyitva tartása

    08:00 -12:00
    2021.11.22

    Orvosi rendelő nyitva tartása: 08:00-12:00

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -21:50
    2021.11.22

    TÖRI-Goldance-versenytánc

    edzés igazolt versenyzőknek      10:00-18:15 Színházterem I-II. Színpad+Galéria I.em. 582m2

                                                        18:15-19:44     Kínai terem

    Tanárok: Erdélyi Szilárd kb.         19:46-21:50 Színházterem I-II. Színpad+Galéria I.em. 582m2

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2021.11.22

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Apróságok + Cseperedők néptánc edzés

    16:45 -18:15
    2021.11.22

    Apróságok + Cseperedők néptánc edzés,                                         16:45-18:15                Manninger terem II.em 209

    vezeti: Ottinger Eszter + Vizi Adrienn

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2021.11.22

    Kézműves foglalkozás, vezeti: Seresné Vizi Bernadett                   17:00-18:00                Galéria I. em  

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:44
    2021.11.22

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:00-19:44                  Színpad 121

  • Színi kör próba  

    18:00 -20:00
    2021.11.22

    Színi kör próba                                                                                18:00-20:00               Szabadidő Klub

    Vezeti: Markos Viktória (70/365-5523)

  • Felnőtt néptánc edzés

    18:30 -21:00
    2021.11.22

    Felnőtt néptánc edzés, vezeti: Husvét Dániel                                   18:30-21:00                Manninger terem II.em 209

  • Glob Art színi műhely

    18:30 -21:30
    2021.11.22

    Glob Art színi műhely                                                                       18:30-21:30                I. em. sakkterem

    Vezeti: Somogyi Anna Kata (20/252-6211)

23
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás 

    00:00 -23:00
    2021.11.23

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva                                      Könyvtár olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                         Zárva                                      Területi klub fsz 014

  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    10:00 -21:00
    2021.11.23

    TÖRI─Goldance-versenytánc

    (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)     10:00-21:00    Színházterem I-II. Színpad+Galéria

                                                                                  I.em. 582m2

                Tanárok: Erdélyi Szilárd kb. igazolt versenyzőknek

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita Juhász Zsófi

  • Szenior Örömtánc 

    10:00 -12:00
    2021.11.23

    Szenior Örömtánc                                                                           10:00-12:00                I. em. sakkterem

    Vezeti: Roósz Andrásné (Ica)

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2021.11.23

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Sakk edzés, elemzés

    16:00 -18:00
    2021.11.23

    Sakk edzés, elemzés                      16:00-                         Területi klub fsz 014

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)   Védettségi igazolvánnyal rendelkező versenyzők részére!

24
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2021.11.24

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            ZÁRVA          Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                     ZÁRVA         Területi klub fsz 014

  • Orvosi rendelő nyitva tartása

    08:00 -12:00
    2021.11.24

    Orvosi rendelő nyitva tartása:  08:00-12:00

  • TÖRI- Goldance-versenytánc

    10:00 -21:50
    2021.11.24

    TÖRI- Goldance-versenytánc

    Versenyzői Próbák edzés                  10:00-17:00                Színházterem I-II. Színpad+Galéria

    Standard verseny szimuláció  (Erdélyi Sz.)                                       18:00-21:50                Kínai terem

                Tanárok: Erdélyi Szilárd  kb. 10-12fő igazolt versenyzőknek

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita          

    Latin Verseny szimuláció (4 körben) edzés

                (Tanár: Erdélyi Szilárd)

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2021.11.24

    Egészségügyi masszázs                                                                   

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • VSZ Nyugdíjas Klub klubnap

    13:00 -16:00
    2021.11.24

    VSZ Nyugdíjas Klub klubnap                                                        13:00-16:00                            Szabadidő Klub

    Vezeti: Tóth József

  • Deák Imi

    14:00 -23:00
    2021.11.24

    Deák Imi             14:00-                         Kisház/zeneház

  • Apróságok és Cseperedők néptánc edzés 

    16:45 -18:00
    2021.11.24

    Apróságok és Cseperedők néptánc edzés                                         16:45-18.00                II.em. Manninger terem

    vezeti: Ottinger Eszter és Vizi Adrienn

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2021.11.24

    Kézműves foglalkozás, vezeti: Seresné Vizi Bernadett                   17:00-18:00                Galéria I. em  

  • Hastánc

    17:30 -19:00
    2021.11.24

    Hastánc (vezeti: Kozma Tímea)                                                     17:30-19:00                Fittness terem fsz 019

  • Manninger Miklós csoport 

    18:00 -19:30
    2021.11.24

    Manninger Miklós csoport     Vezető: Vizi Tibor                             18:00-19:30                Manninger terem II em 209

                                                                                                                                             Szabadidő klub fsz 021

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:29
    2021.11.24

    Suttyók táncedzés, vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                  18:00-19:29                Színpad 121

  • Zsonglőr edzés

    19:00 -21:00
    2021.11.24

    Zsonglőr edzés                           19:00-21:00                I.em. sakkterem

    Felelős: Márványi Anna (30/611-5860)

  • Médium csoport (régi felnőttek)

    19:30 -21:00
    2021.11.24

    Médium csoport (régi felnőttek)       Vezető: Vizi Tibor                  19:30-21:00                Manninger terem IIem 209

                                                                                                                                               I. em. öltöző

25
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2021.11.25

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                            Zárva                          Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                                                                        Területi klub fsz 014

  • Orvosi rendelő nyitva tartása

    08:00 -12:00
    2021.11.25

    Orvosi rendelő nyitva tartása: 08:00-12:00

  • TÖRI─ Goldance-versenytánc

    09:00 -18:00
    2021.11.25

    TÖRI─ Goldance-versenytánc

    szabadedzés  igazolt versenyzőknek                    Színházterem I-II. Színpad+Galéria

                (vezeti: Erdélyi Sz. és Juhász Zsófi)                                     09:00-18:00                                       

                Tanárok: Erdélyi Szilárd  Inotai Csaba, Borkai Anita,  Juhász Zsófi         

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2021.11.25

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap

    15:00 -19:00
    2021.11.25

    Törekvés Őszirózsa Nyugdíjas klub klubnap                                15:00-19:00                Fittness terem fsz 019

    vezeti: Szabó Péterné

    Beléptetés: Andó Sándor    14:00-

    Védettségi Igazolvány szükséges a belépéshez!

              Testhőfok mérés (37 C felett a belépést megtagadni!)

  • Sakk edzés, elemzés

    16:00 -18:00
    2021.11.25

    Sakk edzés, elemzés                                        16:00-                         Területi klub fsz 014

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)   Védettségi igazolvánnyal rendelkező versenyzők részére!

  • Glob Art színi műhely

    17:30 -21:30
    2021.11.25

    Glob Art színi műhely                                                17:30-21:30                Színházterem I.

    Vezeti: Somogyi Anna Kata (20/252-6211)

  • Hullahopp edzés

    18:00 -19:00
    2021.11.25

    Hullahopp edzés                      18:00-19:00                I.em. sakkterem

  • Zsonglőr edzés 

    19:00 -21:30
    2021.11.25

    Zsonglőr edzés                                 19:30-21:30                I.em. sakkterem

    Felelős: Márványi Anna (30/611-5860)

  • Felnőtt néptánc edzés

    19:30 -21:30
    2021.11.25

    Felnőtt néptánc edzés, vezeti: Húsvét Dániel+Vizi Adrienn         19:30-21:30                Manninger terem IIem 209

26
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2021.11.26

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                 ZÁRVA          Könyvtár + olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                              Területi klub fsz 014

  • Orvosi rendelő nyitva tartása

    08:00 -16:00
    2021.11.26

    Orvosi rendelő nyitva tartása:  08:00-12:00   és    12:00-16:00 (jogosítvány orvosi)

  • TÖRI─ Goldance-versenytánc

    10:00 -21:30
    2021.11.26

    TÖRI─ Goldance-versenytánc

    szabadedzés  igazolt versenyzőknek         10:00-21:30         kínai terem

    Vezeti: Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

    X1 !!! Max.létszám: 35 fő

  • Egészségügyi masszázs  

    13:00 -19:00
    2021.11.26

              Egészségügyi masszázs                                                                                                     Földszint 7. szoba

              Előjegyzés: Neusinger Sándor  tel: 06-30-286-8375

  • Színi kör próba

    18:00 -20:00
    2021.11.26

    Színi kör próba                                                        18:00-20:00                            Szabadidő Klub

    Vezeti: Markos Viktória (70/365-5523)

  • VOX INSANA Kamarakórus 

    19:00 -21:30
    2021.11.26

    VOX INSANA Kamarakórus                        19:00-21:30                I.em.Sakkterem

    Vezeti: Tőri Csaba (30/692-7644)

2728
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2021.11.28

            Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva

  • ÖREGTÁNCOS TALÁLKOZÓ – Csepel Hagyományőrző csoport fellépése

    00:00 -23:00
    2021.11.28

    ÖREGTÁNCOS TALÁLKOZÓ – Csepel Hagyományőrző csoport fellépése

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -14:00
    2021.11.28

    TÖRI-Goldance-versenytánc

    edzés igazolt versenyzőknek          10:00-14:00                       Kínai terem

    Vezeti: Erdélyi Szilárd (30/779-3707)                                Előre jelezni kell a „várható” –valószínű- létszámot!

  • Könnyűzenei Koncert  Szilver zenekar 

    17:00 -21:00
    2021.11.28

    Könnyűzenei Koncert  Szilver zenekar                                         17:00-21:00                Színházterem I-II+galéria                          Zenekarvezető: Ruszin János                                                                                                                           +Színpad Iem 121

    Előkészíti és zárja: Béres Edina (pénztár és felügyelő)                    15:00-

                Koncert kezdés                                                                      17:00- 

                Büfé, zárás után takarítás: Vargáné Klári                             15:00-  22:30

                Berendezés: Andó Sándor                                                     15:00-17:00

    Belépés csak érvényes védettségi igazolvánnyal!

    Testhőfok mérés (37 C felett a belépést megtagadni!)

  • Glob Art színi műhely 

    18:30 -21:30
    2021.11.28

    Glob Art színi műhely                                                18:30-21:30                I.em sakkterem             

    Vezeti: Somogyi Anna Kata (20/252-6211

29
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2021.11.29

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                     ZÁRVA                     Könyvtár olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                             ZÁRVA                     Területi klub fsz 014

  • MagyarMagánVasút Zrt    munkahelyi szakmai oktatás 

    08:00 -16:00
    2021.11.29

    MagyarMagánVasút Zrt    munkahelyi szakmai oktatás                  08:00-16:00 Fittness terem fszt

    Összevont csoportban (projektor, hosszabbító szükséges)

  • Orvosi rendelő nyitva tartása

    08:00 -12:00
    2021.11.29

    Orvosi rendelő nyitva tartása: 08:00-12:00

  • TÖRI-Goldance-versenytánc

    10:00 -21:50
    2021.11.29

    TÖRI-Goldance-versenytánc

    edzés igazolt versenyzőknek      10:00-18:15 Színházterem I-II. Színpad+Galéria I.em. 582m2

                                                          18:15-19:44     Kínai terem

    Tanárok: Erdélyi Szilárd kb.           19:46-21:50 Színházterem I-II. Színpad+Galéria I.em. 582m2

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2021.11.29

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Apróságok + Cseperedők néptánc edzés

    16:45 -18:15
    2021.11.29

    Apróságok + Cseperedők néptánc edzés,                                         16:45-18:15                Manninger terem II.em 209

    vezeti: Ottinger Eszter + Vizi Adrienn

  • Kézműves foglalkozás

    17:00 -18:00
    2021.11.29

    Kézműves foglalkozás, vezeti: Seresné Vizi Bernadett                   17:00-18:00                Galéria I. em  

  • TMK – Művész Kávézó próba

    17:00 -20:00
    2021.11.29

    TMK – Művész Kávézó próba                                                          17:00-20:00                Fsz. Fittness terem

    Vezeti: Soltész Ilona

  • Suttyók táncedzés

    18:00 -19:44
    2021.11.29

    Suttyók táncedzés,  vezeti: Ottinger Eszter+Matyi Zsolt                 18:0-19:44                  Színpad 121

  • Színi kör próba 

    18:00 -20:00
    2021.11.29

    Színi kör próba                                                                                18:00-20:00               Szabadidő Klub

    Vezeti: Markos Viktória (70/365-5523)

  • Felnőtt néptánc edzés

    18:30 -21:00
    2021.11.29

    Felnőtt néptánc edzés, vezeti: Husvét Dániel                                   18:30-21:00                Manninger terem II.em 209

  • Glob Art színi műhely

    18:30 -21:30
    2021.11.29

    Glob Art színi műhely                                                                       18:30-21:30                I. em. sakkterem

    Vezeti: Somogyi Anna Kata (20/252-6211)

30
  • Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás

    00:00 -23:00
    2021.11.30

    Törekvés M.K. Könyvtári nyitva tartás                                Zárva                                      Könyvtár olvasó fsz 014

    Nyílt internet                                                                         Zárva                                      Területi klub fsz 014

  • MagyarMagánVasút Zrt    munkahelyi szakmai oktatás

    08:00 -16:00
    2021.11.30

    MagyarMagánVasút Zrt    munkahelyi szakmai oktatás                  08:00-16:00 Fittness terem fszt

    Összevont csoportban (projektor, hosszabbító szükséges)

  • Orvosi rendelő nyitva tartása

    10:00 -16:00
    2021.11.30

    Orvosi rendelő nyitva tartása: 10:00-13:00     és 13:00-16:00 (jogosítvány orvosi)

  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    10:00 -21:00
    2021.11.30

    TÖRI─Goldance-versenytánc

    (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)     10:00-21:00    Színházterem I-II. Színpad+Galéria

                                                                                                                                                                                                                 I.em. 582m2

                Tanárok: Erdélyi Szilárd kb. igazolt versenyzőknek

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita Juhász Zsófi

  • Szenior Örömtánc

    10:00 -12:00
    2021.11.30

    Szenior Örömtánc                                                                           10:00-12:00                I. em. sakkterem

    Vezeti: Roósz Andrásné (Ica)

  • TÖRI─Goldance-versenytánc

    10:00 -21:00
    2021.11.30

    TÖRI─Goldance-versenytánc

    (vezeti, felelős: Erdélyi Szilárd)     10:00-21:00    Színházterem I-II. Színpad+Galéria

                                                                                   I.em. 582m2

                Tanárok: Erdélyi Szilárd kb. igazolt versenyzőknek

                                Inotai Csaba

                                Borkai Anita Juhász Zsófi

  • Szenior Örömtánc

    10:00 -12:00
    2021.11.30

    Szenior Örömtánc                                                                           10:00-12:00                I. em. sakkterem

    Vezeti: Roósz Andrásné (Ica)

  • Egészségügyi masszázs

    13:00 -19:00
    2021.11.30

    Egészségügyi masszázs

                (Neusinger Sándor)    tel.: 06/30/286-83-75                                                             Földszint 7. szoba

  • Sakk edzés, elemzés 

    16:00 -18:00
    2021.11.30

    Sakk edzés, elemzés                               16:00-                         Területi klub fsz 014

    Vezeti: Bernei András (FIDE- mester)   Védettségi igazolvánnyal rendelkező versenyzők részére!

     

     

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.